Choć będzie bolało, ona to zrobi. Dominika Tajner chce usunąć tatuaż z napisem "Michał". Co go zastąpi? Są już pewne domysły

Jak dowiedział się portal Plejada, Dominika Tajner już w najbliższy piątek zamierza usunąć swój tatuaż z napisem "Michał".

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski się rozwodzą. Ta wiadomość spadła na nas jak grom z jasnego nieba. Chyba nikt się nie spodziewał, że lider zespołu Ich Troje postanowi złożyć papiery rozwodowe, a to wydarzyło się po siedmiu latach kolejnego już małżeństwa. Choć rozstanie stało się już faktem, to nadal Michała i Dominikę łączy jedna rzecz - tatuaż, a w zasadzie dwa tatuaże. Jeden Michała z napisem "Dominika" oraz drugi Dominiki z napisem oczywiście "Michał". Jednak wiele wskazuje na to, że już wkrótce imię męża zniknie z przedramienia Tajner. 

Dominika Tajner-Wiśniewska usunie tatuaż z napisem "Michał"? 

Jak dowiedział się portal Plejada, Dominika jest już zdecydowana na ten bolesny zabieg. Co więcej, sesja usuwania tatuażu ma odbyć się już w ten piątek. Oznacza to, że Tajner nie czekała zbyt długo i raczej nie liczy już na nagły obór spraw w związku z Michałem. To ostateczny koniec. 

Dominika Tajner i Michał WiśniewskiDominika Tajner i Michał Wiśniewski EAST NEWS

Jesienna ramówka telewizji PolsatJesienna ramówka telewizji Polsat KAPIF.pl

Przypomnijmy także, że jeszcze całkiem niedawno Michał i Dominika byli na tyle rozbawieni plotkami na temat swojego rzekomego wówczas rozstania, że spekulowali, co zrobiliby ze swoimi tatuażami, gdyby rzeczywiście mieli się rozstać. Powstały ciekawe pomysły: 

Ja dorysuję słoneczko i będę miał "Dominikana" - wyznał Michał.
Ja będę miała tu "Anioł". Jak "Michał Anioł" - dodała Dominika.

Ciekawe, czy Dominika rzeczywiście w 100 procentach pozbędzie się tatuażu, czy może jednak pokusi się jedynie o korektę. "Michał Anioł" to zawsze jakieś wyjście. 

DH

Więcej o:
Komentarze (76)
Choć będzie bolało, ona to zrobi. Dominika Tajner chce usunąć tatuaż z napisem "Michał". Co go zastąpi? Są już pewne domysły
Zaloguj się
 • Gość: piko

  Oceniono 32 razy 32

  to glupota jaka bije w dekiel to, dziarganie tetuaza na swoim ciele dla mnie jest to, chore , a zlaszcza dziarganie imion ktore pozniej sie zaluje

 • Gość: x

  Oceniono 26 razy 26

  Mam pomysł: powinna sobie znaleźć następnych facetów o imieniu Michał. Nie trzeba będzie likwidować tatuażu, i boleć nie będzie, i kosztować nie będzie.

 • kat_ja1

  Oceniono 24 razy 22

  Moge zrozumiec gimbusy, walace sobie tatoo z imieniem chlopaka, ale ludzie po 30 tce, robiacy go sobie musza i to musza byc rabnieci.. Na pol reki hahaha. W sumie, dobrze, ze nie na czole

 • Gość: gość

  Oceniono 20 razy 18

  Temat w sam raz na główną stronę gazeta.pl
  Bezsprzeczny dowód na zasadność strajku nauczycieli.

 • Gość: Kinga

  Oceniono 16 razy 16

  Kto o zdrowych zmysłach tatuuje sobie imię partnera, nigdy nie wiadomo co się a życiu wydarzy

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 14 razy 12

  Stacja IV - Dominika Tajner usuwa tatuaż po raz pierwszy,. Boli, ale to zawsze jakieś wyjście.

 • Gość: Qq

  Oceniono 10 razy 10

  W poczekalni magla szok i niedowierzanie. Jedna pani osunela sie na podloge...

 • karuzela65

  Oceniono 10 razy 10

  Ta Tajner wydawała sie mądrą kobietą, ale teraz zmieniam o niej zdanie. Czy ona zmądrzeje po usunięciu dziergań tego nie jestem pewna. Kto wiąże sie z tym czerwonakiem to ma nierowno pod sufitem.

 • Gość: jacek61

  Oceniono 9 razy 9

  Proponuję taki napis : Wzięłam 1 mln ze Skok Wołomin i nie oddałam

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX