Harry i Meghan "ukradli" konto na Instagramie? "Sussexroyal" należało do instruktora jazdy. Było jego oknem na świat

Instagramowy profil Meghan Markle i księcia Harry'ego pobija rekordy popularności. Teraz okazuje się jednak, że jest z nim związana pewna teoria spiskowa. Otóż, 55-letni mieszkaniec Sussex wyznał, że to konto wcześniej należało do niego.

Gdy tylko media na całym świecie obiegła wiadomość, że Meghan Markle i książę Harry założyli oficjalne konto na Instagramie, liczba obserwatorów zaczęła wrastać z sekundy na sekundę. W zaledwie 5 godzin i 45 minut profil zyskał milion osób, a tym samym książęca para została wpisana do księgi rekordów Guinnessa. Jednak teraz światło dzienne ujrzały nowe, zaskakujące fakty w tej sprawie. A chodzi dokładnie o to, że konto, które dziś należy do Harry'ego i Meghan, wcześniej należało do Kevina Keiley'ego, 55- letniego instruktora nauki jazdy.

Meghan Markle i książę Harry ukradli konto na Instagramie? 

Według doniesień zagranicznej prasy, przez lata właścicielem konta SussexRoyal był właśnie Kevin. Choć jak sam przyznał nie był aktywny użytkownikiem, to korzystał z Instagrama, by "podglądać wielki świat". Zastanawia Was, skąd więc w jego głowie pojawił się pomysł na nazwę konta SussexRoyal? Otóż, jak wytłumaczył ma to związek z miejscem jego zamieszkania oraz ulubioną drużyną piłkarską. Sussex- to nazwa stanu, a Royal - klub piłkarski. 

Kevin w rozmowie z BBC Radio 1 wyznał, że o nagłej zmianie właściciela konta dowiedział się od syna. Dodał także, że nikt z Pałacu nie skontaktował się z nim w tej sprawie, co jego zdaniem oznacza po prostu kradzież. 

Miałem to konto przez kilka lat. To nie było miłe - wyznał Kevin w "Page Six". 

Jak zakończy się ta sprawa? Na tę chwilę jeszcze nie wiadomo, czy Kevin zechce zawalczyć z Meghan i Harrym o prawa do konta, ale jak czytamy "jest mocno poirytowany" całą sytuacją. Dodał także, że być może niedługo powróci na Instagram, ale raczej nie zaobserwuje profilu książęcej pary. A gdyby miał okazję spotkać się z nimi osobiście, to wówczas wyznałby: 

Cześć Harry i Meghan. Jeśli chcecie także moje konto na Twitterze, to czy możecie być chociaż na tyle przyzwoici, by ze mną to skonsultować?

Wierzycie mu? 

DH

Więcej o:
Komentarze (23)
Harry i Meghan "ukradli" konto na Instagramie? "Sussexroyal" należało do instruktora jazdy. Było jego oknem na świat
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: b.

  Oceniono 16 razy 12

  Co za brednie. Jak niby mieliby przejąć jego konto?
  Albo usunął wcześniej swoje konto, albo nazwa jest podobna a nie identyczna.

 • Gość: komentująca1

  Oceniono 13 razy 9

  Jeśli nie był zbyt aktywny to przecież jakiś czas temu były "czystki" na instagramie, kasowali konta niekatywnych użytkowników, więc pewnie nazwa się pokazała jako dostępna to wzieli. Niech sie facio ogarnie i nie robi dramy

 • Gość: poziom szamba na plotku

  Oceniono 8 razy 6

  Czy wy plotek musicie każdą brednię powtarzać za brytyjskimi brukowcami tylko po to, żeby się klikało? Żaden problem niech oddadzą mu nazwę, niech sobie Sussexy założą inne, a followers'i pójdą i tak za nimi. Jeśli pan poprzedni właściciel tej nazwy myśli, że tym sposobem przejmie subskrybentów to się zwyczajnie myli. Facet myśli, że wpadł na to jak skosić teraz grubą kasę.
  Dno i wodorosty.

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 6 razy 4

  Jest to raczej mało prawdopodobne, na siłę chce wywołać dramę :\

 • Gość: Najo

  Oceniono 1 raz 1

  Nie wnikam w kwestie da sie czy nie,po co itd.Ale jak to posrane Polaczki,od razu podejrzenia wobec faceta.a nawet go mie znaja.I te zaslinione z zachwytu mordy nad para dziwadel.Ryzym burakiem co hitlerowski mundur wdziewal i rownie"cud urody"szufladowatym mieszancem w swiecie angielsko krolewskiej degeneracji.Calkiem zidiocieli ci co tak sie podniecaja byle g***.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX