Meghan Markle po porodzie nie pokaże dziecka przed szpitalem. Zrobi to w zupełnie inny sposób niż księżna Kate

Meghan Markle niedługo zostanie mamą. Wiele wskazuje na to, że po raz kolejny zrobi inaczej, niż księżna Kate. Prawdopodobnie po porodzie nie pokaże dziecka przed szpitalem, a wykorzysta do tego założone niedawno konto na Instagramie.

Meghan Markle jest już w zaawansowanej ciąży. Nie zdradzono, kiedy dokładnie dziecko pojawi się na świecie, jednak mówi się o tym, że data porodu zbliża się wielkimi krokami. Wiemy natomiast, jak księżna Sussex przygotowuje się do tego wydarzenia i jakich zasad musi przestrzegać. Teraz pojawiają się także doniesienia, że Meghan i książę Harry w wyjątkowy sposób ogłoszą informację o tym, że dziecko jest już na świecie.

Zobacz też: Poród Meghan Markle lada dzień. Wiemy, w jakich warunkach urodzi księżna. Po raz kolejny sprzeciwi się królewskiej tradycji

Meghan Markle. Jak poinformuje o narodzinach dziecka?

Jak donoszą zagraniczne media, w tym magazyn "Hello", księżna Meghan zrobi inaczej niż księżna Kate. Po porodzie podobno ma nie wyjść przed szpital, w którym przyjdzie na świat jej dziecko, a opublikować jego zdjęcie na założonym niedawno profilu na Instagramie. Przypomnijmy, że księżna Meghan i książę Harry pojawili się w mediach społecznościowych na początku kwietnia i po kilku dniach trafili do do Księgi Guinnessa, gdyż w zaledwie sześć godzin od założenia zyskali milion obserwatorów. Nie jest tajemnicą, że książę Harry raczej ma minimalne szanse na zostanie królem, dlatego królowa Elżbieta II pozwala mu na więcej niż przyszłemu następcy tronu, czyli księciu Williamowi.

Meghan Markle i książę HarryMeghan Markle i książę Harry Fot. Matt Dunham / AP Photo

Choć taki sposób ogłoszenia radosnej nowiny o narodzinach dziecka byłby czymś nowym w brytyjskiej rodzinie królewskiej, to jednak na świecie już zdarzył się taki przypadek. Doszło do tego na szwedzkim dworze. Księżniczka Madeleine ogłosiła w 2017 roku w ten sposób, że urodziła trzecie dziecko, czyli księżniczkę Adrienne. Dodała jej słodkie zdjęcie, na którym słodko spała.

Myślcie, że Meghan weźmie z niej przykład?

AW

Więcej o:
Komentarze (104)
Meghan Markle po porodzie nie pokaże dziecka przed szpitalem. Zrobi to w zupełnie inny sposób niż księżna Kate
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: koniec z tym

  Oceniono 34 razy 16

  I słusznie, ta "tradycja" pokazywania się chwilę po porodzie to jakiś rodzaj barbarzyństwa. Nawet w tak trudnej chwili kobieta nie może liczyć na spokój, nie być oglądana przez setki obcych osób, zagadywana i oceniana. Stoi wymęczona w szpilkach z pieluchą między nogami i ma się uśmiechać. Okrutne i obleśne.

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 12

  O ile pamiętam, to zgodnie z tradycją BRK, po Londynie biega jakiś wysłannik królewski i obwieszcza poddanym narodziny królewskiego dziecka.

 • boo-boo

  Oceniono 15 razy 9

  I bardzo dobrze. Nie musi- ich dziecko, ich życie, ich decyzje. Ma prawo po porodzie być zmęczona nawet gdyby była królową -ma prawo zalegać w łóżku i mieć w doopie co musi i co od niej wymagają.

 • Gość: Daria

  Oceniono 18 razy 8

  Ja po porodzie wyglądałam jakbym nie rodziła . Gdybym się pomalowała uczesała tez byłabym druga Kate. Ale za nic nie chciałabym wychodzić i pozować z dzieckiem jak na wystawie w sklepie . To czas dla rodziny najbliższych .

 • Gość: komentująca1

  Oceniono 11 razy 7

  I bardzo dobrze, ta tradycja jest fajna tylko dla poddanych bo mogą sobie obejrzeć jak małpke w zoo nowe dziecko. Matka powinna mieć parę dni na dojście do siebie, potem ewentualnie można się pokazać po wyjściu ze szpitala bo już jako tako człowiek żyje. Póki nie przeżyło się porodu to się jie wie jak ciężkie musi być takie przedstawienie jakie 3 razy wykonała Kate. Podziwiam ale i współczuję, że zamiast odpoczywać musiała dać się pomalować i uczesać a potem wyjść w tłum ludzi i jeszcze się uśmiechać. Niech Megan robi po swojemu

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  "słodkie zdjęcie, na którym słodko spała" zasób słownictwa powala...

 • Gość: maa

  Oceniono 36 razy 6

  Nie pokaże, bo nikt od niej tego nie wymaga.. Jej dziecko nie jest nikim ważnym... Za kilkanaście lat, gdy dorosną dzieci Kate i Williama nikt nie będzie przyglądał się rodzinie Harry'ego.

 • Gość: gość

  Oceniono 17 razy 5

  tylko księżna Meghan ma odwagę przeciwstawić się temu idiotycznemu zwyczajowi. trzymam za nią kciuki, silna kobieta z niej

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  To nie jest prywatne konto droga "dziennikarko"!
  Pomyliło Ci się z polskimi celebrytami.
  Czy na plotku pracują same osoby z inteligencją ameby?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX