Dominika Tajner nie żałuje publicznego rozstania z Michałem Wiśniewskim. Opublikowała wymowne zdjęcie

Dominika Tajner po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim chce udowodnić, że jest silna, jak nigdy wcześniej.

Rozwód Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego od kilku tygodni jest na językach całego show-biznesu. Czwarta żona wokalisty poinformowała o rozstaniu za pośrednictwem Facebooka. Była to zaskakująca informacja, ponieważ na kilka dni przed wydaniem oświadczeniem dementowała wszystkie plotki o kryzysie w ich związku oraz zaprzeczała, że Michał jest zazdrosny o jej partnera z "Tańca z gwiazdami" Wojciecha Jeschke.

ZOBACZ TEŻ: Dominika Tajner przywiązała się do dzieci Michała. Nie chce zrywać z nimi kontaktu. "Będą mogły cały czas na nią liczyć"

Dominika Tajner nie żałuje publicznego rozwodu

Po rozstaniu Dominika wyprowadziła się z ich wspólnego domu i wróciła do rodziców. Wyszło również na jaw, że Wiśniewscy toną w długach w wielkości kilku milionów złotych. Mogłoby się wydawać, że afera wokół rozwodu, a później doniesienia o domniemanym romansie Michała z (byłą?) wokalistką zespołu "Ich Troje", źle wpłynie na Tajner. Jednak menadżerka gwiazd jest silniejsza, jak nigdy przedtem. Na swoim InstaStory opublikowała wymowny cytat.

Ludzie, którzy otwarcie pokazują swoje uczucia ani nie są głupi, ani naiwni. Wręcz przeciwnie, są tak silni, że nie potrzebują masek - czytamy.

Dominika TajnerDominika Tajner screen Instagram.com/dominika_tajner_wisniewska

Cieszymy się, że Dominika nie płacze w poduszkę, tylko jest silną kobietą szybko podniosła się po rozstaniu.

JP

Więcej o:
Komentarze (22)
Dominika Tajner nie żałuje publicznego rozstania z Michałem Wiśniewskim. Opublikowała wymowne zdjęcie
Zaloguj się
 • Gość: K.Z.

  Oceniono 12 razy 10

  Po pierwsze, do jakich niby rodziców się wyprowadziła? Czy Apoloniusz Tajner ze swoją konkubiną i matką Dominiki zyją tak razem na kupie? No fajnie, nie wnikam:-P Po drugie, naprawdę silne kobiety nie potrzebują nikomu niczego udowadniać, a już na pewno nie "madrosciami" na Instagramie czy facebooku. Ale lansujcie kolejną celebrytko-rozwódkę nr 256, nic mi do tego. Szkoda, że nie robiliście tego, kiedy jeszcze była mężatką. Cóż, medialnie opłaca się jedynie bycie ex zoną Wiśniewskiego, taka prawda.

 • Gość: Margot

  Oceniono 8 razy 8

  Była żoną nr 4. Więc o czym tu mówić. Która normalna kobieta przy zdrowym umyśle zwiąże się z facetem,który zamiast włosów nosi czerwoną perukę? Za chwilę będzie pani nr 5, nr 6 .... Szkoda czasu na wieści i dziwolagu i jego niezbyt mądrych następnych żonach.

 • asr1

  Oceniono 8 razy 6

  Pomyśl bezmyślna kobieto o dziecku jaki mu obciach robisz już samo prowadzanie się z różowym dzieciorobem to obciach !!! jeszcze ci mało ??? zostawisz mu jedynie długi ???

 • Gość: bez ściemy

  Oceniono 5 razy 5

  Jaki rozum, taka mowa...

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 3 razy 3

  pomidor !

 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 7 razy 3

  To najpierw mówiła, że żałuje iż tak emocjonalnie zareagowała upubliczniając w necie fakt, iż się rozwodzą. A teraz juź tego nie żałuje. Ach te kobiety. Trudno za nimi nadążyć.

 • Gość: Ania

  Oceniono 2 razy 2

  Sztuczne kwiaty, z resztą jak wszystko

 • Gość: b.

  Oceniono 6 razy 2

  Dominisia oddaj milion który ukradłaś! Nie ukradłaś tych pięniędzy SKOKowi, tylko ludziom którzy zostawili tam swoje oszczędności.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX