Maciej Zakościelny pozuje w samochodzie do zdjęcia. Internauci oburzeni jego zachowaniem: Przy 137km/h lepiej patrzeć na drogę

Maciej Zakościelny został skrytykowany przez internautów. Wszystko przez to, że podczas prowadzenia samochodu pozował do zdjęć.

Maciej Zakościelny poruszył internautów. Aktor dodał na Instagramie zdjęcie, które zrobił mu jego pasażer. Chciał w ten sposób poinformować fanów o tym, że najprawdopodobniej już nie powstanie kolejny sezon serialu "Diagnoza".

Maciej Zakościelny skrytykowany

Wraz z moją Renulką "cisnymy" na zdjęcia do Rybnika. Swoją drogą, to już chyba ostatni raz, gdy przyjeżdżamy tu z serialem "Diagnoza". Tak moi drodzy, tym sezonem najprawdopodobniej zakończymy przygodę z lekarzami ze Specjalistycznego Szpitala nr 4 w Rybniku - napisał.

Jednak jak się okazało, jedynie żartował i serial się jeszcze nie zakończy. Ale prócz wątku serialowego, fani w komentarzach zwrócili uwagę na jeszcze coś innego. Prędkościomierz w samochodzie aktora. Pokazuje on, że Zakościelny podczas pozowania do zdjęcia jechał z prędkością 137 km/h. Użytkownicy Instagrama nie ukrywają swojego oburzenia zachowaniem Zakościelnego.

Przy 137 km/h lepiej patrzeć na drogę, a nie w aparat.
Panie Macieju, patrz Pan na drogę lepiej.
Polecam patrzeć na drogę. 140 prawie na liczniku, a tu zdjęcia wlatują - piszą.

Zakościelny odpowiedział na kilka z nich. Zapewnił, że "tę drogę pokonuje z zamkniętymi oczami" i "że najważniejsze, że prędkości nie przekroczył". Serio?

AW

Więcej o:
Komentarze (49)
Maciej Zakościelny pozuje w samochodzie do zdjęcia. Internauci oburzeni jego zachowaniem: Przy 137km/h lepiej patrzeć na drogę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: bb

  Oceniono 34 razy 28

  Kretyn.

 • real-meh

  Oceniono 21 razy 19

  Do tego ta lewa ręka na prawej stronie kierownicy. Szybki i bezpieczny.

 • hunkyyankee

  Oceniono 22 razy 16

  Kolejny dresiarz

 • shunpike

  Oceniono 13 razy 13

  Panie Zakościelny,
  jaki był właściwie cel tego co Pan zrobił w kontekście miejsca, sytuacji i sposobu oraz treści przekazu?
  Się pytam, bo myślałem, myślałem i w końcu nic nie wymyśliłem (to znaczy przyszła mi myśl , że może coby panienkom zaimponować, ale wybitny aktor chyba aż tak to nie musi... :P)

 • antirussia81

  Oceniono 12 razy 12

  Co on z tą ręką na kierownicy próbuje osiągnąć? Prawą łapę niech przełoży sobie za głową - będzie jeszcze bardziej "cool".

 • Gość: kubica

  Oceniono 15 razy 11

  jedzie szybko ale bezpiecznie . Kolejny janusz kierownicy

 • zwyklaosoba

  Oceniono 11 razy 11

  Droga wygląda na dwujezdniową. Jeśli to była ekspresówka to przekroczył o jakieś 8-9 km/h ( do 50 zł), jeśli autostrada to nie przekroczył prędkości. A na drogę powinien bezwzględnie patrzeć nawet jak ma aktywny tempomat, bo w sekundę samochód pokonuje ok. 36 m. Łatwo stracić życie.

 • dybuk42

  Oceniono 7 razy 7

  wali gwieździe do głowy,oj wali....

 • Gość: Zenon

  Oceniono 6 razy 6

  Zakościelny jest promotorem (ambasadorem) marki więc robi co może żeby reklamować "swój" samochód który dostał "gratis" od importera. Plus jest taki, że mogło być gorzej np. mógłby reklamować wieśwagena lub BardzoMałegoWacka:-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX