Poród Meghan Markle lada dzień. Wiemy, w jakich warunkach urodzi księżna. Po raz kolejny sprzeciwi się królewskiej tradycji

Meghan Markle już niebawem zostanie mamą. Księżna zapowiedziała, że jej poród będzie różnił się od tradycyjnego.

Meghan Markle ogłosiła swoją ciążę jesienią ubiegłego roku. Spekulacji na temat terminu porodu było wiele, jednak jak udało się ustalić, księżna ma urodzić w kwietniu, a to oznacza, że rozwiązanie może nastąpić lada dzień.

Meghan Markle urodzi bez nadwornych lekarzy

Im bliżej narodzin kolejnego "royal baby", tym chętniej brytyjskie media rozpisują się o szczegółach porodu. Wiadomo już, że Meghan Markle urodzi w innym szpitalu, niż księżna Kate. Przypomnijmy, że większość kobiet z brytyjskiego dworu rodziło w skrzydle Lindo w szpitalu St Mary's w londyńskiej dzielnicy Paddington, tymczasem Meghan wybrała klinikę położoną bliżej Windsoru.

To jednak nie jest jedyne odstępstwo od królewskiej tradycji. Markle wprawiła ostatnio wszystkich w osłupienie po tym, jak oznajmiła, że nie chce, aby przy jej porodzie byli "żadni faceci w garniturach". Przyszłej mamie chodziło o nadwornych położników Alana Farthinga i Guya Thorpe-Beestona. Mimo, że lekarze są uznawani za najlepszych, to księżna postawiła na własny zespół położników i ginekologów. Królewscy pracownicy będą z kolei zaangażowani wyłącznie w przypadku komplikacji.

To już nie pierwszy raz, kiedy Meghan Markle sprzeciwia się królewskiej tradycji. Tym razem trudno jednak się z nią nie zgodzić. Przecież poród to jedno z najbardziej intymnych wydarzeń w życiu każdej kobiety.

Więcej o:
Komentarze (103)
Meghan Markle rodzi lada dzień. Wiemy, w jakich warunkach urodzi księżna. Po raz kolejny sprzeciwi się tradycji
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: oblesna tradycja

  Oceniono 31 razy 19

  I znowu plotkowe szczucie, szczuliście, że nie jest w ciąży, potem szczuliście na jej ubrania, teraz na miejsce porodu, a jeszcze sami tego nie wiecie gdzie to będzie, bo na pewno wam nie powiedziała. Powinna robić tak jak uważa, mam XXI wiek i jej nie obowiązuje mam nadzieje ten glupi protokół, każący wyjść do tłumu kilka godzin po porodzie na szpilkach. To jest obleśne i chore!

 • klan_fan

  Oceniono 16 razy 8

  I ja to szanuję.
  Dawid

 • student_zebrak

  Oceniono 22 razy 4

  Przy porodzie bedzie tez jej mama. Glowa jej wina jest pracowitosc i przykladanie uwagi do mozliwie najwyzszej jakosci pracy, zamiast angielsko-arystokratycznej gnusnosci.

 • yeebunny

  Oceniono 4 razy -2

  OK. But who cares?

 • Gość: Ela

  Oceniono 5 razy -3

  Tyle hałasu potrafi robić tylko Ona.Kogo tak naprawdę obchodzi ?Ludzie jej nie lubią bo przesądza w każdym calu.Wygra niedługo konkurs na najbardziej znienawidzoną księżną.Takie zachowanie nie przystoi arystokratce.

 • Gość: 5ucdd

  Oceniono 4 razy -4

  W ciąży i od maja 2018...jaja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX