"Big Brother". Widzowie krytykują nominacje, a dostało się głównie Igorowi. "Bije od niego fałsz". Poznaliśmy też wyniki oglądalności

W "Big Brotherze" przyszedł czas na kolejne nominacje. W tym tygodniu najwięcej głosów otrzymali Klaudia "Marchewka" i Radek "Hanys". Widzowie są oburzeni decyzją domowników.

Z "Big Brotherem" pożegnała się kolejna uczestniczka. Tym razem głosami widzów odpadła Karolina Wnęk. W niedzielnym odcinku na żywo poznaliśmy decyzję domowników, którzy nominowali do odejścia Klaudię "Marchewkę" i Radka "Hanysa". Internauci krytykują werdykt, gdyż uważają, że dom Wielkiego Brata opuszczają najsilniejsze jednostki.

"Big Brother". Widzowie krytykują decyzję uczestników

Po emisji odcinka "Big Brother Arena" w internecie rozpoczęła się burza. Fani programu nie rozumieją decyzji uczestników, którzy chcą, aby reality-show opuścili Klaudia lub Radek. Ich zdaniem domownicy zaczęli grać na siebie i eliminują osoby, które im zagrażają.

Faktycznie. W głowie się nie mieści, jak można nominować fajnego, normalnego kolesia, tylko dlatego, że "rządzi się" w kuchni.
Żenada, że Oleh, który jest nudny jak flaki z olejem i nie ma kompletnie własnego zdania, ma zero nominacji, a taka Justyna czy Radek po kilka. Na samym końcu zostaną same bezbarwne osoby.
Nie ogarniam, Radek spoko gość. Jak widać, nadal próbują wyeliminować najmocniejsze ogniwo.

Widzowie twierdzą, że najbardziej fałszywym bohaterem "Big Brothera" jest Igor, ponieważ nominuje osoby, z którymi się trzyma.

Igor eliminuje najsilniejszych... Maćka teraz Radka. Strategia obmyślona. Pseudo kolega jest mocno nieszczery.
Dzisiejsze nominacje pokazały, jaki naprawdę jest Igor. Wydawał się fajnym kolesiem, ale fałszywość bije od niego na kilometr!
Igor dosiadł się do Radka i mówi mu, że współczuje nominacji, a sam głosował na niego, tak jak na kumpla Maćka! Co za fałszywy i obleśny typ!

"Big Brother". Wyniki oglądalności

Jak podają "Wirtualne media", po niemal trzech tygodniach emisji, główne wydania programu pokazywane w TVN7 codziennie o godz. 20.00 ogląda średnio 1,03 mln widzów. „Big Brother Nocą” śledzi 259 tys. osób, a emitowany w niedzielę na głównej antenie „Big Brother Tydzień” przyciąga 805 tys. widzów.

Dotychczas najwięcej widzów zgromadził nadany na żywo pierwszy odcinek, w którym widzowie poznali mieszkańców Domu Wielkiego Brata. Śledziło go 2,23 mln widzów.

JP

Więcej o:
Komentarze (19)
"Big Brother". Widzowie krytykują nominacje: Eliminują najsilniejszych. Dostało się też Igorowi. "Pseudo kolega jest mocno nieszczery"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: SUPREMO

  Oceniono 14 razy 14

  Nie bądzcie smieszni tam nikt nie jest niczyim kolegom lub przyjacielem. Tam eliminuje sie najmocniejsze jednostki aby łatwiej było wygrać. Ludzie tam poszli po wygraną a nie po szukanie kolegów .

 • Gość: kostrz też z TVN

  Oceniono 11 razy 7

  ja nie jestem oburzony bo ostatnią edycja jaką oglądałem była 1 edycja, mam nadzieję, że zarząd TVN sprawdzi wpływy związane z tą produkcja, porówna koszty i wywali na zbity pysk osobę, która wymyśliła reaktywacje tego gniota. Panie Edwardzie M. chyba sam Pan widzi co za gó... wyświetlacie.

 • Gość: Czopek

  Oceniono 6 razy 6

  Trend jest dość jasny. Ale mnie zastanawia, kto jest tu targetem

 • Gość: 545

  Oceniono 10 razy 6

  igor bardzo dobrze trzeba radka wypchnąć

 • Gość: Krajka

  Oceniono 9 razy 5

  Hehe no naprawdę dziwne, że eliminuje największych rywali? Hmmm... Nie mogę uwierzyć... Szok poprostu. Jak tak można? Hehe

 • Gość: Aida

  Oceniono 4 razy 4

  Iza tez nudna po co ona tam siedzi ani ona zabawna a barwna osoba z niej

 • Gość: 4545

  Oceniono 6 razy 4

  igor ma rację popieram

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 3 razy 3

  Popieram również :)

 • Gość: lisi

  Oceniono 3 razy 1

  Zdumiewająca jest strategia pisania takich artykułów: wybrać z wiadra pomyj najsoczystsze komentarze i na ich bazie stworzyć gnioty w stylu: Widzowie krytykują... Szok, widzowie nie pozostawiają suchej nitki... Żenada

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX