Meghan Markle ma coraz więcej obaw przed porodem. Jedna rzecz stresuje ją najbardziej

Meghan Markle lada moment zostanie mamą. Niestety, księżna Sussex obawia się, że poród rozpocznie się w nieodpowiednim miejscu.

Meghan Markle jest już w dziewiątym miesiącu ciąży. Choć poród jest zaplanowany na kwiecień, księżna Sussex coraz bardziej obawia się tego dnia. Jak donoszą brytyjskie media, żona księcia Harry'ego martwi się o to, że nie zdąży na czas trafić do szpitala.

Meghan Markle martwi się o swój poród

Księżna Sussex doskonale wie, że w dniu porodu oczy całego świata będą skierowane na nią. Wszyscy będą też oczekiwać, że kilka godzin po narodzinach dziecka, wzorem Diany i Kate, stanie na schodach szpitala i pokaże zebranym tłumom swoją pociechę. Będzie musiała też szeroko się uśmiechać w idealnie dobranej kreacji, ukrywając jakiekolwiek oznaki zmęczenia na twarzy.

Jak donoszą brytyjskie media, Meghan jest wręcz przerażona tym, co ją wkrótce czeka. Najbardziej obawia się jednak tego, że akcja porodowa ją zaskoczy i zacznie się w nieodpowiednim miejscu.

Teraz, gdy jest w 9. miesiącu ciąży, niemal wszystko wyprowadza ją z równowagi. Irytuje ją każda sytuacja, która nie jest po jej myśli. Meghan chce, by wszystko było zapięte na ostatni guzik, a jak wiadomo, dzień porodu najczęściej jest niespodzianką dla przyszłej mamy.

AD

Więcej o:
Komentarze (40)
Meghan Markle ma coraz więcej obaw przed porodem. Jedna rzecz stresuje ją najbardziej
Zaloguj się
 • ebom

  Oceniono 10 razy 10

  Tłumaczka najniżej położonych brukowców jest tak doskonale poinformowana, że już nawet nie pamięta, że dawno przekazana została oficjalnie informacja, że księżna będzie rodzić w domu... więc doniesienia, że obawia sie nie trafić do szpitala są z naprawdę głębokiego miejsca wyssane... ale może przekazy oficjalne autorki zwyczajnie nie interesują?

 • Gość: gb

  Oceniono 7 razy 7

  co za "artykuł"....

 • Szymon Głowacki

  Oceniono 6 razy 4

  @Gosc: Marie
  Droga "Marie", owszem, "jarano" się narodzinami dzieci królów i książąt, ale wyłącznie swoich. Jak się cesarzowi Chin, Francji czy tam Niemiec urodził się bachor, pies z kulawą nogą w Polsce tym się nie jarał. Jarać się musieli tylko WŁAŚNI PODDANI.
  Dlatego nic a nic nie powinno nas obchodzić, co się tam dzieje z Meganem, Kejtem czy inną Elżbietą drugą na jakichś odległych wyspach. Nie nasz cyrk, nie nasze małpy.

 • prezes Szatni hotelowej

  Oceniono 3 razy 3

  Przyjedź Meghan do Polski tutaj urodzisz haha w luksusowych warunkach dostaniesz 500 Plus a ktoś Ci załatwi pobyt na Saszerów i po bólu

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  No a ja dzisiaj w tv słyszałam, że będzie rodzić w domu i ze dziecka tak zaraz po porodzie nie pokaże, no więc nie powinna się tak stresować ewentualnym zaskoczeniem, no już nie wiem gdzie leży prawda szpital czy dom?

 • Gość: ŁoJezu!

  Oceniono 4 razy 2

  Meghan Markle ma coraz więcej obaw przed porodem.
  Najlepiej te obawy zna plotek.pl, bo sypia z Meghan Markle

 • Gość: &

  Oceniono 4 razy 2

  Yhy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX