Socha wspierała Radwańską na widowni "Tańca z Gwiazdami". Zabrała ze sobą córkę! Tylko spójrzcie na uroczą fryzurę dziewczynki

Małgorzata Socha była obecna w studiu "Tańca z Gwiazdami". Aktorka jednak nie tańczyła, ale razem z córką kibicowała Agnieszce Radwańskiej.

Małgorzata Socha pojawiła się na widowni minionego odcinka "Tańca z Gwiazdami". Aktorka "Przyjaciółek" nie była sama - towarzyszyła jej urocza córka Zofia. 

"Taniec z Gwiazdami". Córka Małgorzaty Sochy bawiła się wybornie

Małgorzata Socha gościła na widowni tanecznego show Polsatu nie bez przyczyny. Gwiazda wspierała w ten sposób Agnieszkę Radwańską i Stefano Terrazzino. Kiedy tenisistka zakończyła taniec, Socha weszła na scenę i publicznie wręczyła Radwańskiej bukiet kwiatów. 

To, co jednak zwróciło uwagę wszystkich, to fakt, że Małgorzata Socha na widowni siedziała ze starszą córeczką - Zosią. 6-latka wyglądała na zadowoloną, że może na żywo oglądać tańczące pary. Dziewczynka była ubrana w uroczą kwiecistą sukienkę i czarne botki za kostkę. Uroku dodawała jej piękna fryzurka - dziewczęcy warkoczyk. 

Równie fantastycznie prezentowała się Małgorzata Socha. Aktorka na tę okazję wybrała czarny, dopasowany żakiet, który zestawiła z ciemnym topem i spódnicą w kolorze złota. Wykończeniem stylizacji były białe botki. 

Małgorzata Socha z córkąMałgorzata Socha z córką KAPIF.pl

Małgorzata Socha z córkąMałgorzata Socha z córką KAPIF.pl

Małgorzata Socha i Agnieszka RadwańskaMałgorzata Socha i Agnieszka Radwańska KAPIF.pl

AG

ZOBACZ TEŻ: Joanna Mazur mieszka w fatalnych warunkach. Pavlović popłakała się, gdy zobaczyła lokum niewidomej biegaczki. Prowadzona jest już zbiórka

Więcej o:
Komentarze (25)
Socha wspierała Radwańską na widowni "Tańca z Gwiazdami". Zabrała ze sobą córkę! Tylko spójrzcie na uroczą fryzurę dziewczynki
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Zuzik

  Oceniono 26 razy 26

  Poproszę skromnie o tłumacza dla Pani Radwańskiej, bo gdy się wypowiada prawie nic nie rozumiem:)

 • Gość: kupogon

  Oceniono 11 razy 11

  A ci z zamazanymi twarzami to jacyś kryminaliści?
  Przed rozpoczęciem nagrywania takich programów każdy widz podpisuje oświadczenie, że zgadza się na opublikowanie swojego wizerunku ujawnionego podczas nagrywania. Jest to warunek konieczny, aby zasiąść na widowni.
  Idę pogonić wielkie kupiszcze.

 • Gość: gosc

  Oceniono 17 razy 11

  ta drętwa meduza wszędzie wsadzi te stare cztery litery ---i kogo to wzrusza że towarzystwo się wzajemnie adoruje może ta pisa im za to płaci ---bo jeszcze ją stać

 • Gość: Ok

  Oceniono 16 razy 10

  Jak tylko zobaczyłam że weźmie udział w tym programie to wiedziałam że go wygra bo po to tam występuje i to wszystko jest ustawione.A no i że "jury" będą jej w tyłek wlazic tez było wiadome. Dlatego nie oglądam tego programu.

 • wujekdolf

  Oceniono 14 razy 10

  ten cały "taniec z gwizdami" to jak "familiada" i "korona królów" - gdzie to leci? na tvpis?

 • Gość: Dis

  Oceniono 20 razy 10

  Stop PiS ! Stop bezrobotnym rodzicom, którzy utrzymują się z 500+. Trzeba być naprawdę nieudacznikiem, żeby nie moc znaleźć pracy i utrzymywać się z moich podatków ;)

 • lob2

  Oceniono 6 razy 6

  Gazeto Wyborcza!!!!!!Socha wspierała Radwańską,ale co to nas obchodzi.Piszecie w tej gazecie takie głupoty i pierdoły,że tego już czytać się nie da.Jak nie Rozenek,to Lewandowska,to Siwiec,to kożuchowska.Czy nie ma ciekawszych osób,którzy czegoś w życiu mądrego dokonali a nie tylko stanie na ściankach i mizdżenie się do obiektywu.To są pustaki,które chcą tylko zarabiać,Pokażcie ludzi czynu,bohaterstwa,kogoś co robią dla chorych dzieci,pomagają chorym,coś dobrego zrobili dla ojczyzny,a nie tylko te gołe baby.To jest gazeta poważna i to czytają ludzie mądrzy,więc zostawcie te baby w spokoju ,niech się mizdrzą do szmatławców a nie do poważnych gazet.

 • Gość: Josh

  Oceniono 14 razy 6

  Kaczy Dziób w tańcu jeszcze bardziej namolny i Kaczy. Zamist mówić bełkocze, słaba polszczyzna, pisowska hucpa. A jurorzy obrzydliwie wchodzą w kaczą doopę.

 • lob2

  Oceniono 5 razy 5

  Ja już też przestałem oglądać TEN PROGRAM,BO TO USTAWKA A NIE konkurs.Wiadomo,że wygra Radwańska,choć jej ruchy są podobne do J.Żyły.i podobno pieniądze odda na działalność charytatywną,bo ona się tarza w milionach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX