Britney Spears od kilku dni przebywa w szpitalu psychiatrycznym. Gwiazda może liczyć na wsparcie swojego partnera. "To oznaka absolutnej siły"

Britney Spears po raz kolejny nie jest w najlepszej kondycji psychicznej. Piosenkarka dobrowolnie poddała się pod opiekę psychiatrów.

Po tym jak Britney Spears 12 lat temu przeszła załamanie nerwowe wiele wskazywało na to, że po wszystkim udało jej się wyjść na prostą. Wróciła do koncertowania, a kolejne płyty mimo że nie powtórzyły sukcesu poprzednich i tak cieszyły się sporym uznaniem fanów oraz krytyków. Niestety gwiazda znów nie jest w najlepszej formie.

Kilka dni temu zagraniczne media poinformowały o tym, że Britney Spears dobrowolnie oddała się pod opiekę psychiatrów. Jak podano, piosenkarka spędzi w szpitalu miesiąc. Powodem jej złego samopoczucia jest choroba ojca. Na początku tego roku gwiazda poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że Jamie Spears boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi. To zmusiło ją odwołania zapowiadanej trasy koncertowej i zawieszenia kariery.

Sam Asghari wspiera Britney Spears

Na szczęście Spears może liczyć na wsparcie swojego 25-letniego partnera. Piosenkarka i Sam Asghari poznali się trzy lata temu na planie teledysku do jej piosenki "Slumber Party". Od tamtej pory są nierozłączni i jak widać, Britney wreszcie trafiła na mężczyznę, którzy darzy ją szczerym uczuciem i nie chce korzystać z jej popularności.

Gwiazda wrzuciła ostatnio na Instagrama zdjęcie nawiązujące do jej pobytu w szpitalu psychiatrycznym. Tą samą grafikę publikował jej partner. Dołączył do niej wzruszający podpis, którym wyraźnie okazuje wsparcie Britney: To nie jest słabość. To oznaka absolutnej siły, ludzie powinni być nią zainspirowani, ja jestem.

Mamy nadzieję, że Britney szybko wróci do formy.

Więcej o:
Komentarze (3)
Britney Spears od kilku dni przebywa w szpitalu psychiatrycznym. Gwiazda może liczyć na wsparcie swojego partnera. "To oznaka absolutnej siły"
Zaloguj się
 • Gość: GdzieWesele.pl

  0

  Powrotu do zdrowia :[

 • Gość: Mimi

  0

  Upsss....

 • Gość: Podmieniają ich!

  Oceniono 6 razy -4

  Klon się zużył, trzeba wymienić na nowy. Prawdziwa Spears juz pewnie dawno glebe gryzie. Tak jak Avril Lavigne albo Gucii Mane.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX