Meghan Markle ma ograniczony dostęp do królewskich klejnotów. Zadecydowała królowa Elżbieta. "Dostanie to, co ja uznam za stosowne"

Meghan Markle na dobre podpadła Elżbiecie II. Królowa odcięła księżną Sussex od dostępu do większości królewskich klejnotów.

Meghan Markle w znacznym stopniu zrewolucjonizowała skostniały dwór królewski. Żona księcia Harry'ego regularnie łamie wielowiekowe protokoły i próbuje wprowadzić powiew świeżości. Niestety, nie podoba się to Elżbiecie II, z którą od dawna jest skonfliktowana. Ostatnio królowa podjęła ważna decyzję i ograniczyła księżnej Sussex dostęp do drogocennej królewskiej biżuterii.

Meghan Markle odcięta od królewskich klejnotów

Jak dowiedział się "Daily Mail", Elżbiecie II nie podoba się to, że Meghan chce mieć takie same przywileje, jak wyżsi w hierarchii członkowie rodziny królewskiej. Dotyczy to przede wszystkim wypożyczania drogocennej biżuterii. Jak zdradziła osoba z otoczenia królowej, monarchini sporządziła szczegółową listę klejnotów, z których Markle nie będzie mogła już korzystać.

Meghan nie będzie mieć tego, co chce. Dostanie to, co ja uznam za stosowne - miała powiedzieć Elżbieta II.

Pałac Buckingham nie chciał, aby wszystkie przedmioty, jakie ma w posiadaniu królowa, zostały udostępnione Meghan. Warto dodać, że jej kolekcja klejnotów zawiera korony, diademy, naszyjniki i kolczyki, które Elżbieta II pożycza członkom rodziny według własnego uznania.

Podobno kiedy książę Harry dowiedział się o zarządzeniu swojej babci, wpadł w furię i nie mógł się pogodzić z jej decyzją. Już wcześniej miał powiedzieć, że Meghan zawsze dostaje to, czego chce i nie wyobraża sobie, żeby nagle miało się to zmienić.

Co ciekawe, podobny zakaz nie obowiązuje księżnej Kate.

Oczywiście Kate jako przyszła księżna Walii i starszy członek rodziny może korzystać z klejnotów. Nie znaczy to, że rzeczy nie będą wypożyczane Meghan w przyszłości - powiedział informator gazety.

Przedstawiciele rodziny królewskiej biorą pod uwagę to, że Meghan Markle w przyszłości zmieni swoje zachowanie i znowu odzyska zaufanie królowej.

AD

Więcej o:
Komentarze (95)
Meghan Markle straciła dostęp do królewskich klejnotów. Interweniowała królowa Elżbieta. "Dostanie to, co ja uznam za stosowne"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: :)

  Oceniono 49 razy 41

  I Królowa Elżbieta postanowiła podzielić się tym osobiście z Daily Mail? :)

 • Gość: Xyz

  Oceniono 40 razy 30

  A Wy wierzycie w te brednie 🤦🏼

 • Gość: j.

  Oceniono 43 razy 25

  Od zawsze to Królowa decyduje kto nosi królewską biżuterię. Meghan zatem nie straciła dostępu bo nigdy go nie miała! Kate nie korzysta dobrowolnie z klejnotów, Królowa decyduje co może być jej użyczone. Np. pierwszy naszyjnik Królowa pożyczyła jej dopiero urodzeniu pierwszego dziecka, a kolejne dopiero z upływem czasu. Meghan jest księżna niecały rok, teraz ma czas na zakładanie rodziny, jeśli będzie pracować i dbać o Harry'ego to z czasem pewnie też coś zostanie jej pożyczone.

 • Gość: Bardzo rozbawiony gość

  Oceniono 20 razy 18

  A słońce krązy wokół ziemi ...a ziemia jest płaska. Te wasze artykuły są wyjątkowo rozkoszne.

 • cezar85

  Oceniono 23 razy 17

  znaczy, że Harry dał jej embargo na sex?

 • Gość: J

  Oceniono 24 razy 16

  Co za brednie z tymi klejnotami o tym co dziś będzie nosiła włącznie z kolorem majtasów decydują ludzie zatrudnieni od wizerunku. Nawet sama królowa ubiera to co zostało jej wskazane.

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 15

  "Nie moze ale moze!" Dlugolęcka, daj se na wstrzymanie z wypisywaniem tych głupot.
  Skarbiec jest własnością społeczeństwa i cała BRK korzysta z niego, stosownie do okoliczności.

 • Gość: gość

  Oceniono 22 razy 12

  Manipulacja na całego. Po pierwsze - skoro to królowa decyduje o tym komu pożyczyć biżuterię to po co miałaby sporządzać listę klejnotów, z których Meghan nie może skorzystać? Ma sklerozę albo Alzheimera? Po drugie, "Nie znaczy to, że rzeczy nie będą wypożyczane Meghan w przyszłości", więc jeżeli za kilka miesięcy Królowa pożyczy jej np kolczyki to nie będzie znaczyło, że to bzdura wyssana z palca tylko, że Królowej coś się odmieniło. Generalnie burza w szklance wody, byle tylko była klikalność

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX