Justyna Żyła chce tańczyć w zespole Tomasza Barańskiego. Odpowiedział jej dosadnie: Wyślij CV...

Justyna Żyła i Tomasz Barański zakończyli swoją przygodę z programem "Taniec z Gwiazdami". Jednak była żona polskiego skoczka narciarskiego zdecydowanie ma ochotę na więcej tańca w swoim życiu. Zaproponowała Barańskiemu, że chętnie dołączy do jego grupy tanecznej.

Justyna Żyła i Tomasz Barański odpadli w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" po tym, jak kolejny raz wykonali jeden z najgorszych występów w dziejach programów. Widać było, że taniec byłej żonie Piotra Żyły nieszczególnie leży i Tomasz Barański - choćby stanął na rzęsach - nie da rady wykrzesać tutaj cudów na parkiecie. Żyła i Barański i tak dotarli aż do piątego odcinka show. Justyna Żyła nie zamierza jednak z tańca zupełnie rezygnować.

Justyna Żyła proponuje, że dołączy do grupy tanecznej Tomasza Barańskiego

Justyna Żyła i Tomasz Barański po ostatnim programie "Taniec z Gwiazdami" chętnie udzielali razem wywiadów. Para dziękowała widzom i fanom za wsparcie i SMS-y, których ostatecznie zabrakło na przejście do kolejnego odcinka. Ale najciekawsze działo się w czasie czatu po programie.

Tomasz Barański pytany był m.in. o plany po programie. Okazuje się, że jego grupę taneczną "Next Dance" w najbliższym czasie czeka wiele występów dla telewizji Polsat. I wtedy wtrąciła się Justyna Żyła:

Ja ci pomogę, jakbyś potrzebował jakiejś tancerki... - powiedziała.

Tomasz Barański znalazł błyskawiczną ripostę:

Wyślij CV i czekaj na casting - odpowiedział.
embed

Okazuje się jednak, że para - wbrew opowieściom z mediów - darzy się sporą sympatią, bo chwilę później wybuchnęli śmiechem. To, co dla nas wyglądało na ostry docinek, było między nimi żartem.

Więcej o:
Komentarze (35)
Justyna Żyła chce tańczyć w grupie Tomasza Barańskiego? Odpowiedział dosadnie: Wyślij CV...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: brrr

  Oceniono 74 razy 56

  jakby skoczyła z poziomu swojego ego na poziom swojego IQ to by się zabiła

 • Gość: AAA

  Oceniono 40 razy 30

  TO BYŁ ŻART- LUDZIE MASAKRA

 • Gość: Marinka

  Oceniono 40 razy 24

  Co to wogole za idiotka,skąd się wzięła i kto płaci za promocje beztalencia. Kolejna pokroju rozenek, wieniawa i inne leady 😊😃😃😃

 • Gość: kasia

  Oceniono 26 razy 20

  Do chwili,kiedy uaktywniły sie medialnie i pani Żyła i pani Marcinkiewicz,myślałam,że takich kobiet nie ma.Takich, jak to napisać delikatnie,wpadających w samouwielbienie.Ale życie zweryfikowało moje błędne pojecie....tu ktoś wcześniej napisał...że gdyby ich ego zniżyło sie do poziomu IQ to byłby wielki huk.

 • nutka7.17

  Oceniono 23 razy 15

  Nachalny pasożyt z tej żyły:)))

 • madznun

  Oceniono 15 razy 11

  Zosatł jeszcze taniec na rurze.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 20 razy 10

  Jej całe zycie to chyba jakiś żart

 • Gość: On

  Oceniono 16 razy 10

  Ha ha a co dziś prima aprilis?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX