Książę Harry po ślubie przestał rozmawiać ze swoimi byłymi. Meghan Markle ograniczyła też grono jego znajomych

Meghan Markle nie pozwala Harry'emu utrzymywać kontaktów z byłymi dziewczynami. Książę przestał z nimi rozmawiać. Zmniejszyło się też grono jego znajomych z czasów studiów.

Książę Harry przed tym, nim zaczął spotykać się z Meghan Markle, był w dwóch poważnych związkach. W latach 2005-2010 umawiał się z Chelsy Davy, a od 2012 do 2014 roku jego dziewczyną byłą aktorka Cressida Bonas. Młodszy syn Diany rozstał się z obiema paniami w zgodzie, co więcej jeszcze przez lata utrzymywał z nimi koleżeńskie relacje. Obie zaprosił nawet na swój ślub z Meghan. 

Książę Harry nie rozmawia już z byłymi partnerkami  

Jak donosi "Cosmopolitan", teraz Harry nie rozmawia z żadną ze swoich byłych. Wpływ na to ma prawdopodobnie Meghan. To ona ograniczyła też grono znajomych księcia.

Kiedy Harry w końcu się ożenił, na zawsze zerwał więzi ze swoimi byłymi - zdradza Katie Nicholl, autorka książki o rodzinie królewskiej "Harry & Meghan: Life, Loss, and Love". 

Książę Harry tuż przed ślubem wiedział, że na stałe straci kontakt z byłymi partnerkami. Dlatego też po ślubie odbył z Chelsy Davy ostatnią rozmowę, podczas której pożegnał się z nią. 

Po ślubie rozmawiał z Chelsy w pewien specyficzny sposób. Wyglądało to jak pożegnanie. Myślę, że prawdopodobnie Cressida i Chelsy wiedziały, że po ślubie nie zobaczą już księcia Harry'ego - dodała Nicholl. 

Czyżby więc Meghan była zazdrosna o byłe partnerki Harry'ego i w ich towarzystwie czuła się niepewnie? 

AG

Więcej o:
Komentarze (65)
Książę Harry po ślubie przestał rozmawiać ze swoimi byłymi. Meghan Markle ograniczyła też grono jego znajomych
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 32 razy 22

  Ożenił się, za chwilę zostanie ojcem, więc co w tym dziwnego? Ma się umawiać z byłymi dziewczynami do kina albo na kolację? William na pewno również ograniczył po ślubie kontakty ze znajomymi i nikt nie robi z tego afery.

 • Gość: zdrowa kobieta

  Oceniono 34 razy 18

  Zdrowy związek to taki, w którym nie ma miejsca dla byłych partnerów. Nie ma czegoś takiego jak przyjaźń między dwojgiem ludzi, którzy ze sobą sypiali. Jest albo rywalizacja, albo chęć wzbudzenia zazdrości u aktualnego partnera, albo chęć sprawdzenia się czy aby coś by jeszcze z tego było itd. Myślę zresztą, że to co wypisuje plotek to zwykłe szczucie, a prawda jest taka, że Meghan niczego nie musi Harremu zabraniać. Widać, że jest w niej zakochany, poza tym to piękna i mądra kobieta. Nie sądzę, że czegokolwiek musi się obawiać.

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 8

  Za to William po ślubie nie tylko "rozmawia" z byłymi ale również zdradza Kate z tymi ex.
  Zaczyna naśladować swoich dziadków (Filipa i Spencera)

 • Gość: Harry

  Oceniono 4 razy 4

  Yo I'm looking for new friends . Any nice girls in here?

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 3

  Kiedy Harry zaczął spotykać się z Meghan ona szybko udzieliła wywiadu chyba Elle, że są zakochani itp. Nie wiedziała jeszcze co wyniknie z tej relacji, a już próbowała coś na niej ugrać. Nigdy wcześniej żadna dziewczyna Harryego nie próbowała tak zaistnieć. Przeciwnie, ukrywała swój związek z księciem. Meghan chciała być sławna. Nie wysyło z aktorstwem, to pocieszyła się rolą księżnej.

 • Gość: monka

  Oceniono 6 razy 2

  Meghan jest śliczna, czarująca i inteligentna. Harry bardzo mądrze wybrał żonę. A teraz czekamy, co znowu do powiedzenia będzie miała frustratka o nicku gosc. Czas - start!

 • Gość: szkoda jej

  Oceniono 14 razy 2

  Paskudna ta Chelsy, wiem, że to nie jej wina...ale...blleee. ma taką prostacką "urodę" .
  Harry to był straszny łajdak za młodu, szkoda tej Meghan dla niego.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 3 razy 1

  Moj maz po slubie tez przestal spotykac sie z bylymi ! Kogo wy tam zatrudniacie ? Kretynow ?

 • Gość: klosc

  Oceniono 3 razy 1

  Jestem z was dumna, redaktorzynki, za akceptację rasistowskiej kupy gówna, które pływa pod 99% waszych wymiotów o księżnej Meghan. :) Przynajmniej tak możecie pomasować wasze zbolałe ego. :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX