Chodakowska myślała, że udział w "Dance, dance, dance" będzie zabawą. Okazało się inaczej. Teraz wyznaje, czy żałuje udziału w show

Ewa Chodakowska zamieściła w sieci obszerny wpis, w którym odniosła się do swojego udziału w programie "Dance, dance, dance". Wyznała, że nie spodziewała się, że show tak bardzo wpłynie na jej życie.

"Dance, dance, dance" szybko okazało się hitem. Czy za sprawą uczestników? A może konfliktów, które zrodziły się na planie show? Niedawno nagrany został finałowy odcinek programu. Swoimi przemyśleniami na temat formatu podzieliła się Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska o swojej przygodzie w "Dance, dance, dance"

Chodakowska opublikowała na Instagramie wpis, w którym na samym początku przyznała, że gdy do mediów trafiła informacja, że to właśnie ona zasiądzie w jury programu, już wtedy spotkała się z masą negatywnych komentarzy. 

Nawet niespecjalnie odpierałam ataki, bo sama nie wiedziałam do końca, jak sobie poradzę, przecież faktem jest, że na tańcu się nie znam. Nie będę ściemniać, sama też miałam obawy przed podjęciem ostatecznej decyzji, ale ja lubię ryzykować - czytamy.

Ewa nie kryje też radości z faktu, że mimo hejtu nie zrezygnowała z udziału w "Dance, dance, dance". 

Jak dobrze, że właśnie ciekawość nowego doświadczenia wygrała. Byłam bardzo ciekawa tego formatu, samych uczestników, ich emocji i pracy. Byłam ciekawa, jak sobie poradzę z zupełnie innym zadaniem. Poza tym kocham wyzwania.

Co jednak najciekawsze, trenerka sama przyznała, że nie spodziewała się, że jurorowanie w show wpłynie również i na jej kondycję psychiczną. Myślała, że będzie to wyłącznie rozrywka, a okazało się, że program stał się dla niej czymś znacznie więcej. 

Przecież to miała być przede wszystkim rozrywka, lajtowe show, które wzbudza tylko radosne emocje. Do głowy mi nie przyszło, że ten program będzie wybebeszał emocje uczestników! Ba! Ostatnią rzeczą, jakiej mogłam się spodziewać, to moje emocjonalne bebechy na wierzchu.

Jak dodała, jest jednak wdzięczna za to, że mogła mieć swój udział w show.

W tym programie działo się naprawdę wiele. Myślicie, że będzie druga edycja? Ciekawe tylko, czy zmianie ulegnie skład jury, który dla wielu jest jednak zbyt kontrowersyjny. 

DH

Więcej o:
Komentarze (26)
Chodakowska myślała, że udział w "Dance, dance, dance" będzie zabawą. Okazało się inaczej. Teraz wyznała, czy żałuje podjętej decyzji
Zaloguj się
 • Gość: A.

  Oceniono 14 razy 12

  Ona jest niezłe walnięta jednak. „Projekcja strachów”... „Eksplorowanie siebie”.... 😂
  A może tak - zarabianie łatwej kaski na krytyce i jednoczesna promocja swoich biznesów?

 • Gość: Tja.dm

  Oceniono 15 razy 11

  Jezu, co to jest!?

 • yuraathor

  Oceniono 12 razy 10

  ale idealnie zrobiony manekin,
  prawie jak żywa Chodakowska

 • Gość: Reality

  Oceniono 12 razy 10

  Wszystko robią dla kasy a nie z pasji .dla kasy dla kasy dla kasy. Niech przestanie pierniczyć.

 • Gość: Smieszne

  Oceniono 13 razy 9

  Nie ma to jak dorabiać ideologię do durnego show.

 • Gość: gośćniech lucyna

  Oceniono 9 razy 7

  Chodakowska wtym programie to porażka nie da się na nią patrzeć ani słuchać

 • kemotkemot

  Oceniono 11 razy 7

  bardzo radiowa uroda - niech tam sie sprawdza jako juror czegokolwiek w koncu celebrycie to eksperci od wszystkiego

 • valla

  Oceniono 14 razy 6

  Powinna w radio występować. Paskudna ma ta twarz

 • byann

  Oceniono 4 razy 4

  Myślałem, że to kadr z kreskówki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX