Weronika Rosati wyprowadza się z kraju. Chce odciąć się od Śmigielskiego. "W Polsce obawia się o własne życie"

Jak donosi "Na Żywo", Weronika Rosati postanowiła na dłużej opuścić Polskę z obawy o własne bezpieczeństwo.

Życie prywatne Weroniki Rosati to w ostatnim czasie jeden z najczęściej komentowanych wątków w polskim show-biznesie. Wszystko za sprawą głośnego rozstania aktorki z ojcem jej dziecka, którego powodem miała być przemoc domowa. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ. Teraz okazuje się, że konflikt między nimi doprowadził do tego, że Weronika obawia się o własne życie. Jak donosi "Na Żywo", z tego powodu aktorka zamierza przedłużyć swój pobyt w Stanach Zjednoczonych. 

Weronika Rosati ma obawy o bezpieczeństwo

Według ustaleń tygodnika Rosati odbyła rozmowę z Edwardem Miszczakiem, dyrektorem programowym stacji TVN, w której poinformowała, że rezygnuje z pracy na planie nowej produkcji, argumentując to obawą o własne bezpieczeństwo.

Zadzwoniła do Edwarda Miszczaka i poinformowała go, że nie stawi się na planie nowej produkcji stacji, bo w Polsce obawia się o własne życie i na razie nie chce tu wracać - zdradza informator "Na Żywo".

Rosati postanowiła zrezygnować z pracy. Jak czytamy, w Stanach wynajęła już niewielkie mieszkanie. Aktorka pragnie prowadzić tam spokojne życie pozbawione medialnych przepychanek. Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy gwiazda mówi o stałej wyprowadzce do Los Angeles. 

Wiele wskazuje na to, że w najbliższej przyszłości Weronika nie pojawi się w żadnej nowej, polskiej produkcji. Mamy jednak głęboką nadzieję, że już wkrótce uda jej się odzyskać siłę do życia i powróci do kraju z nową energią. 

DH

Więcej o:
Komentarze (150)
Weronika Rosati wyprowadza się z kraju. "W Polsce obawia się o własne życie"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: niegość

  Oceniono 109 razy 75

  Obawia się o własne życie?! Od dawna twierdzę, że ona powinna się udać do psychiatry, teraz widać, że obok mitomanii i urojeń wielkościowych pojawiły się urojenia prześladowcze.
  Kobieto, a kto niby chciałby Cię pozbawiać życia? Nie ośmieszaj się...

 • Gość: Nita

  Oceniono 96 razy 62

  I zostawi tak wszystkie swoje towarzyski niedoli? Czy jako ikona samotnej bitej matki polki, poradzi innym, by też zabrały dzieci od tyranow i wynajely niewielkie mieszkanie w USA? Hipokrytka.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 85 razy 57

  Dobry psychiatra potrzebny. Ona cierpi na mnie prześladowców. Tylko niech nie daje dupy psychiatrzy, jak to ma w zwyczaju.

 • Gość: gosc

  Oceniono 74 razy 52

  Doktor ma dowody, że Rosati kłamie i chce widywać własną córkę. Werka uciekła do USA, bo ma nadzieję, że tamtejszy sąd nie pozwoli wywieźć Eli, która ma amerykańskie obywatelstwo za granicę. Wyrachowana i zepsuta do szpiku kości kobieta !!!

 • Gość: Cień

  Oceniono 48 razy 40

  Mania prześladowcza. No ładnie się to rozwija, tempo ma lepsze niż opera mydlana, w której gra (pardon, już nie gra).
  Rotfl, laska ma odjechane na maksa.

 • valla

  Oceniono 52 razy 40

  We łbie się jej pomieszało :)

 • nowak37

  Oceniono 52 razy 38

  Pani Weronika ,
  Pani obawy są śmieszne , wiele osób mogłoby Panią zabić śmiechem .
  Jedż i nie wracaj .

 • Gość: neith

  Oceniono 51 razy 37

  A Śmiegielski zgodził się na wywiezienie córki do USA? Co z jego prawem do widzeń z dzieckiem? Interesująca jest taktyka Rosati: podać byłego o jak najwyższe alimenty i jednocześnie wywieźć jego dziecko 10 tysięcy kilometrów od miejsca zamieszkania ojca.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX