Meghan Markle dorastała na planie "Świata według Bundych". Tajemnicę zdradził serialowy Al Bundy

Meghan Markle jako 9-letnia dziewczynka była stałym gościem na planie serialu "Świat według Bundych". Zapamiętał ją aktor grający w serialu główna rolę.

Meghan Markle z telewizją związana jest od dzieciństwa. Choć jako aktorka zadebiutowała dopiero w 2005 roku w filmie "Gorąca laska", to na planie filmowym pojawiała się już jako mała dziewczynka. Zdradził to Ed O’Neill, który wcielał się w rolę Ala Bundy’ego w serialu "Świat według Bundych". 

Meghna Markle wychowała się na planie "świat według Bundych"

Ed O’Neill, serialowy Ted Bundy, był gościem talk-show Ellen DeGeneres. Aktor miał rozpoznawać gwiazdy młodego pokolenia. Wśród wyświetlanych zdjęć pojawiło się takie z Meghan Markle. O’Neill szybko zorientował się, że fotografia przedstawia księżną Sussex. Co ciekawe, gwiazdor wyznał też, że osobiście poznał Meghan Markle. 

Przychodziła na plan "Świata według Bundych" ubrana w mundurek katolickiej szkoły. Miała wtedy jakieś 9 lat - powiedział na antenie. "The Ellen DeGeneres Show".
 

Okazuje się, że ojciec Meghan, Thomas W. Markle, przez wiele lat pracował przy serialu. Najpierw pełnił rolę oświetleniowca, później operatora. Córka zaraz po lekcjach odwiedzała go więc na planie. 

Dziś Meghan nie utrzymuje kontaktów z ojcem. Przypomnijmy, że mężczyzna nie był nawet zaproszony na ślub Meghan i księcia Harry'ego. O jej ciąży dowiedział się, słuchając audycji radiowej

AG 

Więcej o:
Komentarze (23)
Meghan Markle dorastała na planie "Świata według Bundych". Wygadał się serialowy Al Bundy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Colo

  Oceniono 27 razy 27

  Ted Bundy? Nooo, pomylić sprzedawcę butow z seryjnym mordercą... To jest coś :)

 • Gość: mat

  Oceniono 30 razy 16

  Znowu plokowa szczujnia w natarciu!!!
  Co to znaczy - "Okazuje się, że ojciec Meghan, Thomas W. Markle, przez wiele lat pracował przy serialu. Najpierw pełnił rolę oświetleniowca, później operatora."
  To nie jest wykopalisko, zeby trzeba je odkrywać, wiadomo o tym od dawna. Osobiście piszę o tym wiele razy komentarzach. Dostał też za ten serial nagrodę Emmy.

  - Co to za kolejny stek bzdur - "Przypomnijmy, że mężczyzna nie był nawet zaproszony na ślub Meghan i księcia Harry'ego" - oczywiście że był zaproszony i miła ją poprowadzić do ołtarza. Nie mógł być na ślubie, bo zasłabł i trafił do szpitala na operację serca. To są informacje ogólnodostępne.
  "O jej ciąży dowiedział się, słuchając audycji radiowej." - bo inaczej być nie mogło, skoro ojcu odwaliło i z każdą informacją lata do mediów. Gdyby go poinformowali wcześniej, to znowu by udzielił jakiegoś wywiadu i o ciaży wszyscy dowiedzieliby zanim pałac wydałby oficjalny komunikat.
  Ojciec w nowej roli nie spełnił się zupełnie. W wywiadach udzielanych za pieniadze powtarzał nawet prywatne rozmowy telefoniczne z Harrym, podobnie było z córką. To sie zdarzyło kilka razy, dlatego byli zmuszeni ograniczyć kontakt.

 • Gość: Cc

  Oceniono 10 razy 8

  1. Ted Bundy? Serio..?
  2. "Meghna"..

 • Gość: b.

  Oceniono 11 razy 7

  "Przypomnijmy, że mężczyzna nie był nawet zaproszony na ślub Meghan i księcia Harry'ego.
  KŁAMIECIE

  Był zaproszony.
  Nie mógł polecieć ze względów zdrowotnych, bo dostał wylewu po tym na jaw wyszły jego ustawki z paparazzi.

 • Oceniono 1 raz 1

  Że też Okił Khamidow nie pomyślał i nie zatrudnił jej na początku w serialu Świat według Kiepskich straszna strata!!

 • Gość: Franek

  Oceniono 2 razy 0

  I ani jednego zdjęcie Megan z serialu.

 • Gość: Altair

  Oceniono 13 razy -1

  Popularnosc programow takich jak Ellen DeGeneres pokazuje jak ludzie sa tępi

 • Gość: gosc

  Oceniono 26 razy -4

  A teraz to się nazywa, ze ojciec ja porzucil, a matka wychowywala samotnie.
  Coz, najwyraźniej Meg uznala, ze staruszek jest niewygledny, nie pomoze w karierze, wiec już niepotrzebny...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX