Promienna Anna Mucha gościła na salonach. Stylizacja bez szału, ale uwagę zwraca pewien szczegół na jej twarzy

Anna Mucha pojawiła się na konferencji prasowej znanej marki akcesoriów dziecięcych - La Millou. Postawiła na klasyczną stylizację i, niestety, nie do końca udany makijaż.

Zdarza się, że Anna Mucha zalicza modowe wpadki. Czasem zachwyca, czasem niestety nie. Tym razem stało się właśnie to drugie. W środę gościła na evencie popularnej wśród celebrytów marki La Millou i zaskoczyła wyborem swojej stylizacji. Powód? Wyglądała nudno, ale przede wszystkim coś "niefajnego" zadziało się też na jej twarzy. Koniecznie się przyjrzyjcie. 

Anna Mucha przesadziła z henną? 

Ale zacznijmy od samej stylizacji. Mucha tego dnia zaprezentowała się w iście wiosennym zestawie, ale także i nadzwyczaj (jak na nią) grzecznej. Miała na sobie żółte spodnie w kant, do których dobrała niebieską koszulę, tym razem nie eksponując biustu. Grzeczny look uzupełniła brązowa, skórzana torebka, a także klasyczne szpilki utrzymane w tym samym odcieniu. Spójrzmy teraz na twarz Ani, bo tutaj coś nam ze sobą nie współgra. Być może chodzi o brwi, które są zdecydowanie zbyt ciemne w porównaniu do koloru jej włosów? Czyżby Mucha przesadziła z henną? Możliwe. Spójrzcie na to porównanie:

Anna MuchaAnna Mucha KAPIF

A może chodzi o fryzurę? Ciężko jest stwierdzić, co tak naprawdę miało wpływ na to, że Mucha wygląda inaczej, ale z pewnością, coś się tutaj zadziało. Czy wy również to dostrzegacie? 

DH

Więcej o:
Komentarze (49)
Promienna Anna Mucha gościła na salonach. Stylizacja bez szału, ale uwagę zwraca też pewien szczegół na jej twarzy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: S

  Oceniono 21 razy 21

  Brwi takie same, tylko twarz bardziej zmeczona....

 • Gość: Fair

  Oceniono 20 razy 20

  O my God! Jak ludzie lubią sobie dogryzać,bez zwykłej empatii Co kogo obchodzi jaki ma makijaż,włosy,tyłek czy zabki Sami dbajcie o higienę-pierzcie ciuchy,prysznic i uśmiech którego Polakom brakuje Brak kultury,bufonada i krytykowanie innych

 • Gość: Asia

  Oceniono 19 razy 19

  Wreszcie przestała się botoksować i starzeje się z godnością. Jak na 45-latkę i zapracowaną mamę, wygląda nadal pięknie, a makijaż wcale nie jest przesadzony. To z Wami jest coś nie tak, a nie z nią.

 • Gość: Kuku

  Oceniono 11 razy 9

  To przez botox. Kazda która sobie wstrzyknie ma nagle jedno oko takie drugie...inne. To ma niestety wplyw na nerwy twarzy.

 • Gość: ELL

  Oceniono 7 razy 7

  A co za redaktorzyna pisze te pirduły.

 • Gość: Bartolini Bartłomiej

  Oceniono 13 razy 7

  Lewandowska Rozenek Siwiec teraz Mucha jakone wyłażą z tego terrarium, aż dziw bierze ,że ta czarna mamba sobie z nimi nie dała rady

 • Gość: Łodziainin

  Oceniono 8 razy 6

  Ale macie gó...aną pracę. Pisać o pięknej, zadbanej kobiecie, że henna nie taka, kreska pod okiem za długa/za krótka, że fałdka na biodrze jak się schyla. Współczuję dziadowskiej pracy,, ale z czegoś żyć trzeba...

 • Gość: olaola

  Oceniono 7 razy 5

  Zmęczona bardzo wygląda i jedno oko coś jakby mniejsze

 • prezes Szatni hotelowej

  Oceniono 4 razy 4

  Dba o siebie do przesady ale dba, ma pieniądze jest jeszcze stosunkowo młoda chce zarobić ja się nie dziwię!!,- Zresztą teraz są takie czasy chcesz zarobić zainwestuj w siebie, a to kosztuje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX