Socha pochwaliła się zdjęciem ze spaceru z córkami. Była z nią bardzo znana piosenkarka. Nie wiedzieliśmy, że się przyjaźnią!

Czyżbyśmy byli świadkami narodzin nowej przyjaźni w polskim show-biznesie? Wygląda na to, że Małgorzata Socha i Natalia Kukulska bardzo dobrze się ze sobą dogadują.

Małgorzata Socha to prawdziwa szczęściara. Aktorka może pochwalić się nie tylko sukcesami na polu zawodowym, ale także udanym życiem rodzinnym. Gwiazda "Przyjaciółek" od 11 lat jest związana z inżynierem, Krzysztofem Wiśniewskim. Owocem ich miłości są dwie córki: Zofia i Barbara oraz syn Stanisław.

Małgorzata Socha na spacerze z córkami i Natalią Kukulską

Dumna mama często wrzuca na Instagram zdjęcia swoich pociech, jednak do tej pory nie zdecydowała się na pokazanie ich twarzy. Nie inaczej było tym razem. Ostatnio Małgorzata Socha pochwaliła się zdjęciem z "babskiego spaceru". 38-latka przechadzała się ulicami ze swoimi córkami. Co ciekawe, towarzyszyła im Natalia Kukulska

W komentarzach od razu pojawiły się miłe słowa:

Ale piękne zdjęcie.
Zgrana paka.
Ale ekipa - czytamy pod zdjęciem.

Piosenkarka dwa lata temu po raz trzeci została mamą. Możliwe, że to właśnie dzięki dzieciom w podobnym wieku panie złapały nić porozumienia. Wiedzieliście o tym, że się przyjaźnią?

Więcej o:
Komentarze (11)
Małgorzata Socha pochwaliła się zdjęciem ze spaceru z córkami. Była z nimi znana polska piosenkarka. Wiedzieliście, że się przyjaźnią?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Marta

  Oceniono 8 razy 4

  Lubię Małgosię i Natalię, obie matki 3ki dzieci, utalentowane i piękne kobiety

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 1 raz 1

  Ale ekipa :)

 • Gość: gosc

  0

  ta drętwa meduza nadal pozuje ????

 • Gość: zadymajozek

  0

  Socha to najladniejsza polska aktorka.Tylko zazdrosne baby poczwary ja krytykuja w ten sposob

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX