"Rolnik szuka żony". Agata zerwała zaręczyny z Łukaszem? Opublikowała wymowny wpis. "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa"

Agata i Łukasz z "Rolnik szuka żony" nie są już razem? Uczestniczka programu dodała wpis na Instagramie, w którym sugeruje, że zaczyna nowy etap w życiu.

Agata i Łukasz poznali się dzięki udziałowi w piątej edycji "Rolnik szuka żony". Oboje od razu wpadli sobie w oko i na planie programu była między nimi chemia. To spowodowało, że rolnik spośród wszystkich kandydatek wybrał właśnie Agatę i oświadczył się jej na oczach milionów widzów. Do tej pory uchodzili za idealnie dobraną parę, jednak okazuje się, że prawdopodobnie nie są już razem.

"Rolnik szuka żony". Agata i Łukasz rozstali się?

Łukasz z okazji Prima Aprilis zażartował ze swoich fanów i na profilu na Instagramie opublikował zdjęcie z dwoma pozytywnymi testami ciążowymi, które podpisał:

Chyba narozrabiałem...

Jednak internauci nie dali się nabrać i szybko się zorientowali, że to nieprawda. Pod postem udzieliła się również Agata. Napisała dwuznaczny komentarz, który jednak szybko usunęła.

Agata 'Rolnik szuka żony'Agata 'Rolnik szuka żony' screen Instagram.com/serdowskilukasz

Jednak to nie koniec. Otóż okazuje się, że z ich Instagramowych profili zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia. Za to Agata udostępniła fotografię papieża Jana Pałwa II z jego słynnym cytatem.

Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń...

Choć jeszcze ani Agata, ani Łukasz nie potwierdzili informacji o rozstaniu, to wiele wskazuje na to, że każde z nich poszło w swoją stronę, aby "zacząć od nowa".

JP

Więcej o:
Komentarze (9)
"Rolnik szuka żony". Agata zerwała zaręczyny z Łukaszem? Opublikowała wymowny wpis. "Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 9 razy 9

  czyli zgodnie z przewidywaniami, tylko trzeba było czasu ...

 • Gość: no i

  Oceniono 4 razy 4

  I bardzo dobrze :)

 • Gość: Baśka

  Oceniono 8 razy 2

  Wiadomo było i po co odbijała napalonej Paulina..hehe

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  to że uwierzyła temu gościowi jest zadziwiające.

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 1 raz 1

  Współczuje :\

 • Gość: hallo

  Oceniono 3 razy 1

  Na pewno nie mi blahaha

 • hipocampuska

  Oceniono 5 razy 1

  Od początku było do przewidzenia. Współczuję dziewczynie

 • Gość: Sandra

  Oceniono 5 razy 1

  A co to za problem w dzisiejszych czasach zerwać zaręczyny? Dzisiaj miłość jest nie warta zachodu. Jeśli coś się psuje, to po co to naprawiać, skoro można wymienić partnera? Smutne.

 • Gość: Ala

  0

  Przecież to jest cytat z piosenki Krzysztofa Krawczyka a nie słowa Papieża

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX