Izabela Janachowska jest z mężem tylko dla kasy? Odpowiedziała dosadnie. "Nie potrzebowałam mężczyzny, żeby zapewniał mi wpływy na konto"

Izabela Janachowska postanowiła odpowiedzieć na różne komentarze internautów na swój temat. Zaczęła od zarzutu, że ze swoim mężem jest tylko dla pieniędzy.

Izabela Janachowska w internecie obecna jest nie od dzisiaj i nie od dzisiaj mierzy się z hejtem i bezsensownymi zarzutami. Tym razem postanowiła w jednym nagraniu zebrać przynajmniej kilka najdziwniejszych kwestii, jakie przeczytała na swój temat - i rozwiać wątpliwości raz na zawsze.

Izabela Janachowska odpowiada na komentarze internautów

Izabela Janachowska zmierzyła się z kilkoma naprawdę głupimi komentarzami internautów. Jednym z nich jest stwierdzenie, że z Krzysztofem Jabłońskim jest tylko ze względu na pieniądze.

Jesteś ze swoim mężem tylko dla kasy

Janachowska najpierw się załamała, a potem powiedziała, co myśli o takich plotkach:

Luuuudzie! No to obalam. Moi drodzy, wydaje mi się, że pieniądze w życiu to nie wszystko. Oczywiście, każdy z nas gdzieś tam walczy o te pieniądze, zarabia, pracuje, stara się, rozwija. Ale ja miałam pracę ZANIM poznałam swojego męża. Udało mi się skończyć studia wyższe, mam fajne wykształcenie, nie potrzebowałam mężczyzny, żeby zapewniał mi - nie wiem - wpływy na konto? Nie wiem, jak wy to sobie wyobrażacie.

A potem dodała, co tak naprawdę jest dla niej ważne:

Najważniejsze jest dla mnie uczucie, które łączy mnie z konkretnym mężczyzną. Nie wyobrażam sobie, żeby pieniądze mogły zrekompensować brak uczucia. No nie ma takiej opcji. Za pieniądze możesz sobie kupić kilka fajnych prezentów. Kropka.

Krzysztof Jabłoński jest starszy o 27 lat od swojej żony, Izabeli Janachowskiej. Jest też udziałowcem Korony, czwartego co do wielkości producenta świec w Europie. W grudniu para poinformowała, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

Izabela Janachowska rozwiewa mity na swój temat

Izabela Janachowska w nagraniu rozwiała też inne powszechne twierdzenia na swój temat, m.in. takie, że wcale nie jest w ciąży. Całe nagranie możecie zobaczyć tutaj:

 
Więcej o:
Komentarze (32)
Izabela Janachowska jest z mężem tylko dla kasy? Odpowiedziała dosadnie: Luuuudzie!
Zaloguj się
 • Gość: 678t65

  Oceniono 10 razy 8

  hahahaaha Iza przestan pieprzyc. Winny sie tłumaczy. Gdyby był hydraulikiem tez bys z nim byla??? Kasa sprawila ze sie zakochalas i tyle, nie mówię ze nic do goscia nie czujesz, ale duzy wplyw na zrodzenie sie tej niby chemii/ uczucia mial jego materialny status. Jak w swiecie zwierząt, życie...........

 • Gość: komentująca1

  Oceniono 16 razy 8

  Jakoś wcześniej nie kupowała sobie torebek za 25 tysięcy.....

 • Gość: gość

  Oceniono 20 razy 6

  Urodą bije na głowę nie jedną "gwiazdę". Nie ma napompowanych, parówkowych ust, chamsko ostrzykniętej botoksem twarzy. Jak dla mnie klasa sama w sobie!!!!!

 • kemotkemot

  Oceniono 18 razy 6

  wyszla za bogatego faceta i moze realizowac swoje weselne i slubne blogi, jutuby i inne bzdury

 • Gość: Janka

  Oceniono 3 razy 3

  Z facetem z pieniędzmi to jest tak, że jest bardziej atrakcyjny, bo jakoś te pieniądze zarobił, a to oznacza, że jest zaradny. A to bardzo atrakcyjna cecha. Poczucie stabilności i bezpieczeństwa jest niezastąpione.

 • Gość: Ola

  Oceniono 5 razy 3

  Tylko głupcy mówią 'winni się tłumacza ' to co ma milczeć?!?!?! To co byście mówili... 'O milczy bo ja przyłapali' Lub potwierdzić nieprawdę?!?! Idiotyzm!!!! Odpowiada na pytanie!!!!! Nie musi się tłumaczyć już na pewno nie głupcom,dla których każda jej odpowiedź jest i byłaby przeinaczana

 • Gość: M.m.

  Oceniono 13 razy 3

  Nie wiem o co ta afera. Ta kobieta jeszcze przed slubem udzielila wywiadu, w ktorym podkreslila, ze podpisala intercyze i ze nie pieniadze ja uwiodly, bo po pierwsze sama pochodzi wcale nie z biednej rodziny, a po drugie od lat sama pracuje na siebie i utrzymuje sie na godnym poziomie. Moglaby lezec i pachniec, pilowac pazury i kupowac cichy za kase meza (jak wiekszosc wags chociazby), a ona jednak nadal pracuje, rozwija sie zawodowo. Moim zdaniem to wartosciowa osoba.

 • Gość: asha

  Oceniono 14 razy 2

  Tłumacza się zawsze winni.

 • Gość: Olki

  Oceniono 16 razy 2

  Ma racje. Ja sobie nie wyobrażam sypiania z facetem tylko dlatego że ma kasę. Musi być chemia i kropka. Nie ważne czy młodszy czy starszy z kasą lub bez to coś musi być

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX