Meghan Markle złamie królewską tradycję. Nie urodzi tam, gdzie Kate, bo "nie chce jej kopiować"

Meghan Markle lada dzień urodzi swoje pierwsze dziecko - i przy okazji zerwie z niepisaną tradycją rodziny królewskiej. Wybrała bowiem zupełnie inny szpital, niż wybierały kobiety z rodziny królewskiej od czterdziestu lat.

Meghan Markle i książę Harry naprawdę niedługo powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Zgodnie z plotkami będzie to dziewczynka i urodzi się lada dzień. Meghan jest na ostatniej prostej przygotowań.

Meghan Markle urodzi w innym szpitalu niż księżna Kate

Meghan Markle kolejny raz udowadnia, że z rodziną królewską jest jej po drodze wyłącznie na zdjęciach. Wspólnie z księciem Harrym zdecydowała, że swoje pierwsze dziecko urodzi w "pobliżu Windsoru", gdzie lada dzień zamieszka.

Nie podano dokładnych danych placówki, w której Meghan będzie rodzić, wiadomo jednak, że będzie ona "prywatna i zapewniająca opiekę na najwyższym poziomie", jak czytamy w "The Sun". Meghan ma 37 lat a to oznacza, że jej ciąża z automatu jest sklasyfikowana jako podwyższonego ryzyka.

Meghan Markle nie chce być taka jak księżna Kate?

Szpital, w którym Meghan Markle urodzi, ma zapewnić parze nie tylko bezpieczne warunki, ale również odpowiednią prywatność. Dziecko Meghan i Harry'ego nie jest nawet pretendentem w kolejce do królewskiego tronu, dlatego Meghan i Harry nie widzą potrzeby, żeby zaraz po porodzie - wzorem pozostałych "ważnych" kobiet z rodziny królewskiej - pokazywać się publicznie.

Harry i Meghan wiedzą, że oni sami i poród cieszą się ogromnym zainteresowaniem społeczeństwa. Jednak ich dziecko nie jest bezpośrednim następcą tronu, oni zaś liczą na to, że wszystko odbędzie się bardzo prywatnie. Meghan boi się komplikacji w czasie porodu, niepokoi ją myśl o awaryjnym cięciu cesarskim. Nie chce do tego dokładać sobie stresu w postaci konieczności wyjścia przed szpital z dzieckiem na rękach zaledwie kilka godzin później - mówią źródła "The Sun".

Tymczasem w szpitalu Świętej Marii, w słynnym skrzydle "Lindo", pracownicy spekulują, że głównym powodem rezygnacji z ich usług przez Meghan Markle jest... chęć odcięcia się od księżnej Kate.

Nie chce kopiować tego, co robi księżna Kate - mówią.

Porody w rodzinie królewskiej - 40 lat tradycji

Meghan Markle rezygnuje zatem z 40 lat tradycji. Jako pierwsza rodziła w skrzydle "Lindo" królewskiego szpitala księżniczka Anna w 1977 roku. Księżna Diana urodziła tam synów w 1982 i 1984. Księżna Kate również wszystkie swoje dzieci urodziła właśnie tam.

Więcej o:
Komentarze (25)
Meghan Markle złamie królewską tradycję. Nie urodzi tam, gdzie Kate, bo "nie chce jej kopiować"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: bzzzz

  Oceniono 16 razy 12

  dajcie sobie już siana z tymi rzekomymi konfliktami, normalni ludzie mają głęboko w dudzie royalsów i ich codziennie nowe "dramaty"
  ale pewnie zaraz się tu zlecą psychofanki Kate i Megan i będą się godzinami obrażać

 • Gość: x

  Oceniono 14 razy 8

  Nie "zgodnie z plotkami" tylko "według plotek" - nie wiadomo jeszcze czy urodzi się dziewczynka wiec nic nie jest zgodne. Czy osoby piszące te pseudoartykuły znają język polski?

 • sabriel

  Oceniono 17 razy 7

  W sumie to dobrze że robi po swojemu i wybrała inny szpital. Ich dziecko nie będzie nawet księciem/ księżniczką. Ma ten komfort, że nie musi się pokazywać plebsowi kilka godzin po porodzie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Urodzi tam gdzie Zofia.
  A o jakiej "tradycji" mówi Plotek???
  To że Kate naśladuje Dianę nie znaczy, że wszystkie kobiety mają robić to samo.

 • Gość: czyTeliczk

  Oceniono 14 razy 0

  Nie chce i nie przestrzega tradycji królewskich ale za to uwielbia kasę królewską którą tak skrupulatnie wydaje w milionach . Po co weszła do rodziny królewskiej, wiedziała co ją czeka ale mimo to weszła do tej rodziny bo tam jest kasa i inne wielkie bogactwo . Stara rafinowana baba

 • Gość: Lu

  Oceniono 10 razy 0

  Nie musi, i tak nie ma wielkiego znaczenia bo nigdy nie bedzie w RK grala wiekszej roli

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 1 raz -1

  Postawiła na swoim :)

 • Gość: Inka

  Oceniono 17 razy -3

  Dla błysku fleszy Meghan gotowa urodzić na wizji. Jakaś dziwna ta kobieta. Wywraca wszystko do góry nogami, całą rodzinę skonfliktowała - Hary tego może nie wytrzymać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX