The Rolling Stones odwołali trasę koncertową z powodu choroby Jaggera. Dzień później paparazzi przyłapali go na plaży z rodziną [ZDJĘCIA]

Mick Jagger jest chory - taką informację podali członkowie The Rolling Stones. Muzyk dochodzi obecnie do siebie w towarzystwie bliskich.

Kilka dni temu media obiegła wiadomość o tym, że The Rolling Stones zawiesili trasę koncertową "No Filter Tour". Ich najbliższe występy zostały w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie przełożone z powodu tajemniczej choroby lidera zespołu - Micka Jaggera.

Informacje te zostały  potwierdzone przez zespół na oficjalnym koncie The Rolling Stones na Twitterze.

- Mick dostał wyraźne polecenie od lekarzy, że musi całkowicie wyzdrowieć, zanim ponownie pojawi się na scenie - czytamy w komunikacie.

Mick Jagger jest chory

Sam Jagger osobiście przeprosił zawiedzionych fanów i obiecał, że postara się jak najszybciej wrócić do formy, aby móc wznowić trasę. Póki co nadal nie wiadomo, co dokładnie mu dolega. 

Informacja o złym stanie zdrowia 75-letniego Jaggera załamała fanów zespołu. Wygląda jednak na to, że z gwiazdorem wcale nie jest aż tak źle, jak można by się było tego spodziewać. Tak przynajmniej sugerują najnowsze zdjęcia wykonane przez paparazzich. 

MICK JAGGER Z RODZINĄ W MIAMI. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Fotografowie przyłapali go w niedzielę, gdy spędzał popołudnie na plaży w Miami. Towarzyszyła mu młodsza o 43 lata partnerka Melanie Hamrick oraz dwójka dzieci: córka Georgia i syn Deveraux. Do tej pory gwiazdor nie miewał większych problemów zdrowotnych. Miejmy nadzieję, że niebawem znów ruszy w trasę z The Rolling Stones.

Więcej o:
Komentarze (29)
The Rolling Stones odwołali trasę koncertową z powodu choroby Jaggera. Dzień później paparazzi przyłapali go na plaży
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 29 razy 27

  pffff on nie musi się tłumaczyć z niczego nikomu. w zusie nie jest ubezpieczony;)

 • Gość: b.

  Oceniono 27 razy 25

  Czy chory nie ma prawa wypocząć z rodziną na plaży?

 • Gość: Mira

  Oceniono 19 razy 19

  A co ma piernik do wiatraka 😀

 • kaviar100

  Oceniono 10 razy 8

  Człowiek legenda. Już mało ich pozostało... Elton John, Ozzy Osbourne itd..

 • kisssmyass

  Oceniono 7 razy 7

  bardzo terapeutyczne i pożyteczne zajęcie. Tylko te hieny papparazzi nie mają szacunku dla człowieka który potrzebuje zregenerować swoje siły!

 • Gość: Nick!:)

  Oceniono 9 razy 7

  Kto bogatemu zabroni:D

 • Gość: rrrrrfffff

  Oceniono 6 razy 6

  Chemioterapia nie wyklucza wizyt na plaży,a le wyklucza miesiące w trasie.

 • Gość: hhgggggdr

  Oceniono 5 razy 5

  Może mieć raka krtani, albo innego. To nie wyklucza wychodzenia z domu pomiędzy hemoterapiami, ale raczej wyklucza wielogodzinny wysiłek i podróżowanie.

 • nieotake

  Oceniono 9 razy 5

  Jak mu lekarz powiedział, co to niejednego guza już widział - „Objawy są owszem niepokojące, ale się, Mikuś, nic nie przejmuj, piach wszystko wyciągnie”, no to co miał chłop zrobić - wziął i na plażę polazł.
  Zrealizować receptę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX