Ania Wyszkoni zaśpiewała w "Szansie na sukces" piosenkę "Agnieszka". To wkurzyło żonę lidera Łez. "Czy ty sięgnęłaś już dna?"

Ania Wyszkoni w "Szansie na sukces" wystąpiła z piosenką "Agnieszka", która nie jest jej autorstwa. Żona lidera zespołu "Łzy" opublikowała mocny wpis.

Ania Wyszkoni pojawi się w pierwszym odcinku programu "Szansa na sukces", który po latach powraca na antenę TVP 2. Wokalistka w latach 1996-2010 była członkinią zespołu Łzy. Po zakończeniu współpracy z grupą rozpoczęła karierę solową. Choć ma na swoim koncie cztery płyty, to i tak większość jej fanów zna na pamięć teksty piosenek, które powstały za czasów jej współpracy z Łzami.

Ania Wyszkoni zdenerwowała Angelinę Konkol

W "Szansie na sukces" piosenkarka wykona utwór "Agnieszka", który jest wielkim hitem zespołu Łzy. To bardzo zdenerwowało żonę Adama Konkola, który jest jest gitarzystą i liderem grupy. Angelina Konkol dała się ponieść emocjom i opublikowała na swoim profilu na Facebooku mocny wpis skierowany do Ani Wyszkoni i jej męża Macieja Durczaka. 

Znowu będzie afera, ale kichać to! @aniawyszkoni serio? Jesteście z Maćkiem tak biedni? Jak macie tak ciężko z kasą to Wam pożyczymy albo damy chociaż na chleb, pożyczymy na kolejną płytę, singla itp..  Aniu! Z całym szacunkiem, ale ile można? No ile? To, że grasz regularnie piosenki zespołu Łzy na swoich koncertach Anny Wyszkoni - ok! To, że idziesz do telewizji na sylwestra i wykonujesz tam piosenkę zespołu Łzy - ok! Ale idziesz do szansy na sukces jako Anna Wyszkoni z piosenką Agnieszka ZESPOŁU ŁZY? Serio?" - pisze Angelina Konkol.

Angelina Konkol podkreśla, że Ania Wyszkoni od dawna nagrywa własne piosenki, a i tak promuje się nie swoim utworem.

Od rozstania z zespołem minęło wiele lat. Wydałaś wiele płyt i singli, które były w radio itp. I idziesz do programu z piosenką ''Agnieszka już dawno...". Czy ty sięgnęłaś już dna? Dna totalnego? Po prostu żenujące! (...) Nie napisałaś do Agnieszki ani jednej nuty, słowa i cały czas ślizgasz się na plecach zespołu i piosenek Adama Konkola. Nie chciałaś dzielić się kasą jako zespół, było Ci mało - rozumiem. Ale odp... się w końcu od piosenek mojego męża i jego zespołu, w którym Ciebie już nie ma!

Żona Adama Konkola nie omieszkała również dopiec Maciejowi Durczakowi, który jest mężem i menadżerem Wyszkoni.

Maciek. D, a ciebie zawsze uważałam za faceta na poziomie, chociaż inni mówili, że jesteś fałszywy. Dzisiaj rozumiem dlaczego. Tylko są pewne zasady i granice, których się nie przekracza. Nie rozumiem, dlaczego musisz zniżać się do takiego poziomu? Albo masz tak ciężko, że wszystko, byleby zarobić, albo po prostu wszystko, byleby się pokazać. Przykre. – skwitowała.

Ciekawe, jak na te oskarżenia zareagowała Ania Wyszkoni? Czekamy na jej oświadczenie w tej sprawie.

JP

Więcej o:
Komentarze (99)
Ania Wyszkoni zaśpiewała w "Szansie na sukces" piosenkę "Agnieszka". To wkurzyło żonę lidera Łez. "Cały czas ślizgasz się na plecach zespołu"
Zaloguj się
 • Gość: nerwica

  Oceniono 33 razy 33

  Gadka szmatka w mediach społecznościowych. Od takich spraw jest prawo autorskie, tantiemy... Trzeba iść do sądu porządnie załatwić sprawę, a nie rozdmuchiwać temat medialnie - czyli też dla "sławy" :-/

 • Gość: mix

  Oceniono 52 razy 26

  Zespół Łzy został wypromowany między innymi dzięki talentowi Ani. Kto dziś zna piosenki Łez z nową wokalistką Sarą ? No jakoś nikt. Oni powinni jej jeszcze dziękować, że przypomina o istnieniu tego zespołu.

 • Gość: mix

  Oceniono 71 razy 19

  Ach, pani żonka już chyba nie pamięta, jak mąż 15 lat temu był umierający na serce, ale jakoś temat choroby umilkł, a Adam trwa w niezłej kondycji.. Efekt litości został osiągnięty, a lud z czasem zapomniał. Nabieranie ludzi na śmiertelne choroby jest dużo większą żenadą, niż śpiewanie piosenki, bądź co bądź ze swojego repertuaru.
  "Nie napisałaś do Agnieszki ani jednej nuty, słowa i cały czas ślizgasz się na plecach zespołu i piosenek Adama Konkola" - równie dobrze mogłaby zarzucić Maryli Rodowicz, że nie zapisała do "Małgośki" ani jednego słowaczy nuty i ślizga się na plecach piosenek Agnieszki Osieckiej.

 • Gość: gosc

  Oceniono 24 razy 18

  Ta pioseneczka nigdy nie byłaby takim przebojem, gdyby nie Anna Wyszkoni. Kojarzę jeszcze bodaj "Narcyza" i to samo-bez Wyszkoni w żaden ludzki sposób nie dałoby się tego słuchać. Muzyczka prosta, tekst nieszczególnie wyszukany. Łzy bez Wyszkoni jakoś już hitów nie mają i pewnie stąd te nerwy. W sumie zespół powinien być Wyszkoni wdzięczny, że o nich przypomniała. A Agnieszka dawno już tutaj nie mieszka :-)

 • Gość: ?

  Oceniono 18 razy 16

  a co to za nowe szambo się tu otwiera?

 • zlappande

  Oceniono 15 razy 15

  nie za bardzo rozumiem problemu
  jak kompozytor i autor slow zarejestrowal ten utwor w ZAIKSie (a napewno zarejestrowal, bo z tego ciagnie szmal) to nawet na da ncingu w Pacanowie mozna ten utworek wykonywac i to w dodatku przez Orkiestre Deta

 • Gość: Byblos

  Oceniono 18 razy 14

  Niewiedialem ze liderem zespolu Łzy jest Limahl

 • pataran

  Oceniono 12 razy 10

  Patrzyłem na zdjęcie i tak się zastanawiałem skąd się bierze takie "cuda" jak ta blondyna i przeczytałem potem imię: Angelina. Nie mam więcej pytań.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX