Nipsey Hussle nie żyje. Został zastrzelony w Los Angeles

Nipsey Hussle został zamordowany w centrum Los Angeles. Branża muzyczna pogrążyła się w żałobie.

Nipsey Hussle nie żyje. 33-letni raper został śmiertelnie postrzelony przed swoim sklepem odzieżowym w Los Angeles. Informację o jego śmierci przekazały mediom lokalne władze.

Nipsey Hussle został zastrzelony

Jak podał amerykański serwis TMZ, strzały zostały oddane z jadącego samochodu. Podejrzany  - około 20-letni ciemnoskóry mężczyzna - zbiegł z miejsca zdarzenia. Przyczyną strzelaniny były najprawdopodobniej gangsterskie porachunki. Nipsey Hussle był członkiem ulicznego gangu z Los Angeles – Rollin 60's Neighborhood Crips. Ranne zostały też dwie inne osoby.

Nagła śmierć młodego rapera to wielki coś dla świata muzyki. Za pośrednictwem mediów społecznościowych pożegnali go już między innymi RihannaDrake i Pharrell Williams.

Nipsey Hussle - kariera

Nipsey Hussle, a właściwie Ermias Asghedom, był nadzieją amerykańskiego rapu. Debiutancki album 33-latka zatytułowany "Victory Lap" okazał się być komercyjnym sukcesem. Został także doceniony przez krytyków muzycznych, którzy nominowali go do tegorocznej Nagrody Grammy w kategorii Najlepsza Płyta Rap.

Mężczyzna osierocił dwoje dzieci.

Więcej o:
Komentarze (108)
Nipsey Hussle nie żyje. Raper został zastrzelony w Los Angeles. Miał 33 lata
Zaloguj się
 • fields1

  Oceniono 160 razy 142

  Wielki cios dla świata muzyki ? Pierwszy (i prawdopodobnie ostatni) raz słyszę o gościu.

 • Gość: juras

  Oceniono 101 razy 91

  Zginął jako bandyta, nie jako muzyk, prawda? No to raczej podajcie, jakie wrażenie zrobiła jego śmierć w półświatku i w świecie przestępczym. Jeśli już naprawdę musicie zajmować się ludźmi takiej konduity.

 • mietekkowalski

  Oceniono 80 razy 78

  Ostatnim tak wielkim ciosem dla świata muzyki była śmierć Wolfganga Amadeusza Mozarta zastrzelonego w wojnie gangów na targu rybnym w Wiedniu.

 • taroudant

  Oceniono 65 razy 55

  <Nagła śmierć młodego rapera to wielki coś dla świata muzyki>
  Bezapelacyjnie straszny to cios, zwłaszcza dla gangu, który stracił swojego człowieka. Alę będzie odwet, zginie kolejny raper - tym razem z drugiego gangu.

 • Gość: Borubaroth 666

  Oceniono 39 razy 35

  Po tych łańcuchach na szyi to myślałem, że to gość z "Drużyny A", ale tamten miał grubszy kark i jeszcze głupszą fryzurę.

 • isiah.thomas

  Oceniono 34 razy 34

  ZNANY chyba u siebie na dzielni.

 • coalesce

  Oceniono 23 razy 23

  >> 33-letni raper
  >> Branża muzyczna pogrążyła się w żałobie

  Nie widzę związku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX