Antek Królikowski potwierdził, że ma nową dziewczynę. Przy okazji wbił też szpilę Wieniawie. "To nie jest medialny związek"

Czy to ta jedyna? Antek Królikowski zdradził, że jego serce znów jest zajęte.

Antek Królikowski i Julia Wieniawa do niedawna uchodzili za jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. W grudniu ubiegłego roku oboje poinformowali, że rozstali się w przyjaźni. Antek przestał jednak obserwować swoją byłą na Instagramie, po tym jak do mediów wyciekła informacja o jej nowym związku.

Królikowski znów jest zajęty

Od lutego Julia Wieniawa jest związana z Baronem. Mogłoby się wydawać, że Królikowski o wiele słabiej radzi sobie z rozstaniem. Na to przynajmniej wskazał jego wyjazd na Bali, gdzie miał leczyć złamane serce. Jak się jednak okazuje, w jego sercu także zagościł ktoś nowy.

Póki co, 30-latek trzyma swój związek z dala od blasków fleszy, jednak w rozmowie z "Faktem" uchylił rąbka tajemnicy.

Moje serce jest zajęte. Spotykamy się od kilku tygodni. Chcemy mieć spokój. To nie jest medialny związek - zdradził w wywiadzie.

Z tego co widać, podejście aktora i jego nowej wybranki jest zupełnie różne od Wieniawy i Barona, którzy zdążyli już potwierdzić swój związek sieci.

Jak ustalił tabloid, nową partnerką Antka jest młodsza od niego o dekadę Kasia. Dziewczyna marzy o karierze w modelingu, ale nie zależy jej na tym, żeby promować się na sławnym chłopaku. Oboje ustalili, że wystawienie ich relacji na świecznik mogłoby jej tylko zaszkodzić. 

Myślicie, że tym razem aktor poznał tę jedyną?

Więcej o:
Komentarze (72)
Antek Królikowski potwierdził, że ma nową dziewczynę. Przy okazji wbił też szpilę Wieniawie. "To nie jest medialny związek"
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 52 razy 52

  Antoni pomógł jej w aktorstwie, Baron pomoże jej w branży muzycznej

 • Gość: 7777

  Oceniono 44 razy 38

  Kolejna dużo młodsza i inspirującą dup odajka, która oczywiście nie będzie lansować się na "znanym" facecie. Za miesiąc zdjęcie ręki za dwa zdjęcie nogi a za 3 okładka Gali albo Vivy.

 • Gość: ene

  Oceniono 34 razy 30

  znalazł szybko kogoś ,żeby nie wyjść na frajera. Ale po zakończeniu związku trzeba sobie dać chwilę na przetrawienie tego a nie skakanie na drugi kwiatek

 • Gość: Rozbawiony

  Oceniono 30 razy 26

  A po kim Antek przejął ten "puchar"?😅

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 19

  Może jak zacznie szukać sobie w końcu kobiety w podobnym wieku, a nie gó...ary, która jeszcze poszukuje, bawi się i nie będzie 50 lat z jednym facetem to znajdzie miłość i szczęście. Bo rozpadaja się jego kolejne związki po 2 czy 3 latach i kolejne małolaty znajduje sobie. Może lubi młode dziewczyny to powodzenia ale miłości z takim podejściem to on nie znajdzie.

 • Gość: gość

  Oceniono 18 razy 16

  na Mroczku też się taka jedna wypromowała, bezwzględnie ! aż Mroczki poszukaly sobie dziewczyn daleko od tego bagna medialnego

 • Gość: Komentuj jako gość

  Oceniono 16 razy 14

  Ludzie pewnie po nocach nie śpią,bo zżera ich ciekawość kim jest wybranka tego amanta od siedmiu boleści. A już najbardziej śmiesząza mnie te porady,że ma sobie znalezc odpowiednią dziewczynę w odpowiednim wieku,bo Wieniawa była za młoda i go wykorzystała. No na pewno weźmie sobie do serca te rady . Pewnie sam prezentuje poziom mentalny dwudziestolatka skoro z taka.Julka dobrze się dogadywał.

 • Gość: mietek

  Oceniono 15 razy 13

  klin klinem

 • Gość: Darek

  Oceniono 14 razy 10

  Sraty taty..hehe nie medialny..to po co woģóle się chwali!!!!!!!!!co by paparazi za nim biegali

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX