Kasia Wołejnio ujawniła treść SMS-ów od Violi Kołakowskiej. Tęskniliście za dramą? Oto ona. "Odpi***ol się ode mnie, rozumiesz?"

Kasia Wołejnio zamieściła na swoim InstaStory wiadomości SMS, jakie otrzymała od Violi Kołakowskiej. Padają mocne wyzwiska, a nawet i groźby. Właśnie w show-bizie narodził się nowy konflikt.

Viola Kołakowska oraz Kasia Wołejnio wzięły udział w nowej edycji programu "Agent - Gwiazdy". Początkowo zawiązały sojusz, jednak w ostatnim odcinku zarzuciły sobie wzajemnie fałsz. Padły wyzwiska, a więcej przeczytacie na ten temat TUTAJ. Okazuje się, że ich konflikt w żaden sposób nie został wyreżyserowany na potrzeby show. Wołejnio właśnie udostępniła w sieci wiadomości SMS, które przesłała jej Viola. Powiedzieć, że jest ostro, to za mało. 

Viola Kołakowska kontra Kasia Wołejnio

Na swoim InstaStory Wołejnio zamieściła najpierw krótką notkę, będącą jedynie przedsmakiem medialnej "wojny". 

Kasia Wołejnio o Violi KołakowskiejKasia Wołejnio o Violi Kołakowskiej Instagram/@kasiawolejnio

Później nadszedł czas na zapowiadaną treść SMS-ów. Musimy przyznać, że jest naprawdę bezlitośnie. Kołakowska pisze wprost: 

Odpie***l się ode mnie raz na zawsze, rozumiesz? Pożałujesz każdego słowa wypowiedzianego na mój temat. W tym kraju gwarantuje Ci nic nie zrobisz. I nie wymyślaj sobie historii. Lubisz mieszać w życiu ludziom, prawda? To do Ciebie Kasia wszystko wróci. 

To jednak nie koniec. Kolejna wiadomość jest równie mocna. Viola zarzuca Wołejnio, że ta wchodzi z butami w czyjeś życie, gwarantuje jej, że w Polsce nie ma już czego szukać i dodaje: 

Nienawidzisz, bo Cię ktoś kiedyś skrzywdził? Nie jesteś w stanie zatrzymać zła, które w sobie nosisz.

Odpowiedź Kasi? Krótka. 

Viola mnie straszy. Mam się bać? Co myślicie? - napisała.

My naprawdę nie wiemy, co myśleć. Ale coś nam się wydaje, że już za chwilę głos w tej sprawie zabierze Viola i atmosfera zrobi się naprawdę gorąca. Kołakowska kontra Wołejnio - właśnie narodził się nowy konflikt. 

Jak oceniacie ich zachowanie? Po pierwsze, niebywale mocne wiadomości Violi, a po drugie, udostępnianie ich w sieci przez Kasię. Oj, w tym temacie będzie się jeszcze działo. Czekamy na więcej. 

DH

Więcej o:
Komentarze (62)
Kasia Wołejnio ujawniła treść SMS-ów od Violi Kołakowskiej. Tęskniliście za dramą? Oto ona. "Odpi***ol się ode mnie, rozumiesz?"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Magda_Lena

  Oceniono 81 razy 69

  Wioletta Kołek z Chorzowa, lat 42 (matka dwojga dzieci znanego swego czasu aktora komediowego) grozi Katarzynie Wołejnio z Nysy, lat 45 (utrzymującej się z wynajmu nieruchomości w USA. Obydwie stare panny, którym nie udało się zrobić kariery aktorskiej. "Ja tego nie wytrzymię nerwowo"....

 • Gość: M.

  Oceniono 58 razy 52

  Hahaha, poplakalam sie ze smiechu! Wiolka kolek "matka chrzestna" polskiego szołbizu buahahaha! Kobieta, ktorej jedynym dokonaniem jest bycie wieloletnia konkubentka karolaka, zyjaca z alimentow i ewentualnie grania płotów w teatrze swojego ex, miałaby kogokolwiek móc niszczyć lub stopować jego karierę? Chyba komuś coś pod kopuła nie styka. A swoją drogą ta pani wołłejnio, znana wyłącznie z taniego programu o polskich emigrantkach i bycia chwilowa lala męża kayah, raczej i bez interwencji pani kolek na wielka kariere gdziekolwiek nie ma szans...

 • Gość: Rozczarowana

  Oceniono 40 razy 40

  Tesknie nie za czasami ,kiedy w telewizji nie bylo pseudo gwiazdeczek i celebrytow.Ale to se ne wrati...

 • Gość: zniesmaczona

  Oceniono 25 razy 23

  Niech te pożal się Boże celebrytki wezmą do jakiejś konkretnej roboty, np do skopania ogrodu, albo rozrzucania obornika, bo od nadmiaru lenistwa coś im się w główkach poprzestawiało. Nie można już czytać sensacji z d....y wziętych na temat różnych gwiazdek i gwiazdeczek.

 • Gość: Luk

  Oceniono 22 razy 20

  Wiola weszła z butami w związek Karolak, kiedy był z Boczarską, zaszła z nim natychmiast w ciąże. Chłop się nie chciał żenić, to zaszła drugi raz - nie pomogło.A teraz poucza innych

 • mer-llink

  Oceniono 25 razy 19

  O rany, ale Damy!!!
  Wytwornośc.
  Uroda.
  Subtelność.
  Czysta kobiecośc.
  Sam czar.
  Kuppa wdzieku z obu stron (z przewagą kuppy).

 • Gość: wujowypandomu

  Oceniono 16 razy 16

  Nie wiem kim jest jedna, nie wiem kim jest druga. Wiele straciłem?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX