"Wojna" finalistek "Top Model". Kasia Szklarczyk wygryzła Karolinę Pisarek z dużej kampanii reklamowej

Rywalizacja o kontrakty reklamowe zakończyła się klęską Pisarek. Dlaczego? Podobno Szklarczyk zażyczyła sobie po prostu zdecydowanie mniej pieniędzy.

Z karierami po "Top Model" bywa różnie i zdążyliśmy się o tym przekonać wielokrotnie. Mamy takich zwycięzców, o których dziś nie pamiętamy wcale (Paulina Papierska i Olga Kaczyńska), takich, którzy kojarzą nam się z nagimi zdjęciami w sieci i zmarnowanym potencjałem (Radek Pestka) oraz takich, o których jak do tej pory najgłośniej było za sprawą romansów (Patryk Grudowicz i Kasia Szklarczyk). Z drugiej strony mamy całą masę przykładów, że ci, którzy pierwszego miejsca w show nie zajęli, radzą sobie w polskim show-biznesie czy nawet na światowych wybiegach całkiem nieźle (Jakob Kosel, Ania Piszczałka czy Karolina Pisarek).

Karierę tej ostatniej mocno wspierała na samym początku Joanna Krupa, jednak po kilku miesiącach Karolinie udało się od tego czasu uniezależnić, poznać miłość życia, zająć wysokie miejsce w rankingu "Najpiękniejszych twarzy świata" i zgarniać kolejne kampanie reklamowe - firmy odzieżowe i kosmetyczne zabijały się o jej udział w swoich nowych reklamach. Dobra passa może jednak zostać przerwana przez wygórowane stawki, których podobno żąda ostatnimi czasy Pisarek. Właśnie przez niemożliwe do spełnienia warunki finansowe najnowszy kontrakt z marką Sugarfree zgarnęła jej Kasia Szklarczyk, zwyciężczyni ostatniej edycji tvn-owskiego show.

Karolina zażądała zbyt dużej stawki - czytamy na Pudelku. - Kontrakt Szklarczyk opiewa na 15 tysięcy złotych.

Walkę o kampanię wygrała "tańsza". Ciekawe, ile w takim razie życzyła sobie Karolina?

AB

Więcej o:
Komentarze (6)
"Wojna" finalistek "Top Model". Kasia Szklarczyk wygryzła Karolinę Pisarek z dużej kampanii reklamowej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Sara

  Oceniono 8 razy 6

  Widocznie reklamodawcom nie za bardzo zależy na modelce, bo te są prawie wszystkie identyczne, lecz na kasie. I to zrozumiałe. Tylko niestety Panie rozdmuchują swoje ego myśląc, że są wyjątkowe, bo je wybrano.

 • dodosdontquack

  Oceniono 9 razy 5

  Karolina jest wiele ladniejsza.

 • Gość: Ania

  Oceniono 7 razy 3

  Karolina jest dziewczyną z oryginalną urodą, Kasia to dziewczyna z twarzą którą widzę wokół siebie na co dzień w sklepie, w pracy, w kinie taka popularna uroda Polki blondynki.

 • Gość: Wes

  Oceniono 6 razy 2

  Dwa pustaki

 • Gość: Edi

  Oceniono 1 raz 1

  Karolina ma twarz jak rasowa modelka. Ma ogromny potencjał. Kasia zas wygalda jak zwykła statystka. Niczym szczegolnym sie nie wyroznia. Nie wiem skąd to cale wow na jej osobę, myślę że do następnej edycji top model o Kasi świat zapomni.

 • Gość: Ciamciaramciam

  Oceniono 4 razy 0

  Kasia jest ładna i tylko tyle z charakteru powiem tylko że zawiodłam się na niej gdy w jednym z ostatnich odcinków tłumaczyła się Ani ,że Magda ją obgadywała i próbowała zżucić na nią całą winę.Jednogłośnie Karolina jest ładniejsza ,a przede wszystkim mądrzejsza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX