Zaskakujące doniesienia o relacji Justyny Żyły z byłym mężem. "Piotr wysłał pismo? To nie była prawda"

Niedawno w mediach pojawiły się plotki, jakoby Piotr Żyła miał dość medialnych poczynań swojej byłej żony, Justyny Żyły. Skoczek narciarski miał nawet wystosować do niej pismo w sprawie zaprzestania komentowania ich życia prywatnego. Teraz okazuje się, że ich kontakty zmierzają ku lepszemu.

Tym rozwodem przez ostatnie miesiące żyły polskie tabloidy. Justyna Żyła nie szczędziła bezlitosnych komentarzy w stounku do swojego ówczesnego męża, Piotra Żyły, a tym samym niespodziewanie wdarła się do rodzimego show-biznesu. Zasłynęła przede wszystkim publicznym praniem ich rodzinnych brudów. Choć w końcu doszło do rozwodu bez orzekania o winie, to Justyna nadal chętnie wypowiada się w mediach na temat byłego męża. Jak niedawno donosił portal Pomponik.pl, miało to bardzo nie spodobać się Piotrowi. Nawet do tego stopnia, że sztab skoczka narciarskiego zaczął martwić się o renomę swojego podpiecznego. Teraz okazuje się jednak, że relacje byłych małżonków nie są tak złe, jak mogłoby się wydawać. 

Piotr Żyła akceptuje obecność Justyny Żyły w mediach

Jak donosi bowiem portal WP Gwiazdy, Justyna i Piotr mają na co dzień poprawne stosunki. Co więcej, wszelkie doniesienia na temat zmartwień skoczka, jak i całego jego sztabu mają być całkowitą nieprawdą. 

Mają dobre relacje, coraz lepsze. Już rok temu pojawił się taki news, że Piotr wysłał pismo, a to nie była prawda - wyznał informator portalu.

ZOBACZ TEŻ: Justyna Żyła z dumą opowiedziała o swoim rozwodzie. Twierdzi, że dodała odwagi innym kobietom. "Stałam się prekursorką"

To dość istotna informacja, ponieważ sam Piotr nigdy nie odnosi do plotek na temat życia prywatnego, tym samym fakt, że nie przeszkadzają mu komentarze byłej żony, wydaje się wręcz nieprawdopodobny. No cóż, być może jednak tak właśnie jest. Są przecież rodzicami i być może dbają o to, by dzieci mimo ich rozwodu były po prostu szczęśliwe. 

DH

Więcej o:
Komentarze (37)
Piotr Żyła jednak akcpetuje medialne poczynania Justyny. Byli małżonkowie w końcu się dogadali. "Mają dobre relacje, coraz lepsze"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Lilianka

  Oceniono 14 razy 14

  I niech mają mimo wszystko dobre relacje , mają dzieci , dla ich dobra na pewno to lepsze aniżeli mieliby prac brudy wzajemnie.

 • Gość: Inka

  Oceniono 8 razy 6

  Juz sobie pochulała niech usiądzie na dupie i czeka na Piotrka. Dowiedziala się ze do mediów się nie nadaje, bo takie Mamby nie pozwolą na to.

 • Gość: Republikanin

  Oceniono 3 razy 3

  Czy ona rozumie znaczenie slowa" prekursorka".Ogladalem ja w tv.Podczas jakiegos programu.Musze przyznac ze jest prosta jak hebel.Ale byc moze to ma swoj urok...

 • Gość: lalaland

  Oceniono 1 raz 1

  Szkoda,że się rozeszli, ona jest bardzo ładną kobietą, a jemu też nic nie brakuje jako mężczyznie.
  Hehe, ale głupio napisałam, bo przecież nie sprawdzałam, ale chodzi mi o wygląd zewnętrzny. Haha.

 • Gość: WIKI

  Oceniono 1 raz 1

  DOBRE RELACJE BO JUSTYNKA POCZUŁA KASE PIOTRKA TO MUSI BYĆ ULEGŁA, ŻENADA

 • Gość: li

  Oceniono 3 razy 1

  szkoda

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX