Hyży udzieliła dziwnego wywiadu. "Uważam, że jedynym sposobem na przywrócenie porządku świata i stosunków międzyludzkich jest wojna"

Agnieszka Hyży w wywiadzie z Plejadą wyznała, że jedynie wojna jest w stanie powstrzymać ludzi przed hejtowaniem innych.

Agnieszka Hyży była współorganizatorką koncertu zainicjowanego przez Dodę "Artyści przeciw nienawiści". Podczas tego wydarzenia na scenie wystąpiło ponad sto dwadzieścia gwiazd, aby wspólnie wyrazić sprzeciw przeciwko hejtowi. Żona Grzegorza Hyżego w wywiadzie z portalem Plejada powiedziała, co według niej musi się wydarzyć, aby ludzie przestali używać mowy nienawiści.

Agnieszka Hyży wie, jak poradzić sobie z hejterami

Prezenterka w swoim życiu nie raz miała do czynienia z hejtem. Jako osoba publiczna na co dzień spotyka się z negatywnymi opiniami na swój temat. Agnieszka ma bardzo kontrowersyjny pogląd na to, jak przeciwdziałać mowie nienawiści. Okazuje się, że według niej jedynym rozwiązaniem jest wojna.

Wierzysz, że hejt stanie się kiedyś pieśnią przeszłości? - zapytał dziennikarz Plejady.
To, co powiem, będzie bardzo brutalne. Uważam, że jedynym sposobem na przywrócenie porządku świata i stosunków międzyludzkich jest wojna. Oczywiście, nie chciałabym, żeby do tego doszło. Ale widzę, że tylko mocny przewrót polityczno-społeczno-gospodarczy może spowodować, że przestaniemy walczyć z drugim człowiekiem na słowa, bo będziemy musieli zacząć walczyć o życie swoje i swojej rodziny - odpowiedziała.

Hyży uważa, że światowa zagłada może spowodować, iż ludzie będą żyli w zgodzie.

Może jak przez rok zmieciemy pół świata, powybijamy się i będziemy musieli jeść robaki, by przetrwać, to przez kolejnych pięćdziesiąt lat wszyscy będziemy się kochać - wyznała.

JP

Więcej o:
Komentarze (61)
Hyży udzieliła dziwnego wywiadu. "Uważam, że jedynym sposobem na przywrócenie porządku świata i stosunków międzyludzkich jest wojna"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: mir

  Oceniono 32 razy 24

  niech powie to swojej babci, albo komuś kto pamięta czasy wojny.. idiotka

 • Gość: Zgorszona

  Oceniono 13 razy 13

  Wojna niczego nie uzdrawia, niczego nie wyjasnia, jest zawsze katastrofa ktora niszczy narod. Jak w tym kraju tak doswiadczonym wojnami, zaborami mozna publicznie opowiadac takie bzdury?! Powinna ja ukarac KRRiT. I czemuz to ma wybuchnac ta wojna? Bo celebrytka ma krytyczne komentarze na insta... To usun insta albo wylacz dodawanie kometarzy. Boze, co za ignorancja sie ci ludzie wykazuja. Jakie oni szkoly konczyli, w jakich rodzinach sie wychowywali, co czytali? . Pustota, zenada, zal i smutek.

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 13

  Jakie ona potworne bzdury opowiada(i to za kazdym razem).Niestety,ale pani Agnieszka nie wzbudza nawet cienia sympatii.Jest nijaka i wiecznie sfrustrowana.

 • Gość: ewar

  Oceniono 17 razy 13

  Celerbrytka psia mac

 • Gość: gość

  Oceniono 11 razy 11

  Następna wszystko wiedząca A może spytasz się tych co przeżyli wojne zamiast głupoty gadaćTylko fakt że panią hejtują to wszyscy powinni wyginąć

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Wydaje mi się że potrzebny dobry lekarz! Tej pani ciekawe co by robiła w czasie wojny walczyła by czy siedziała by w schronie! Opamiętaj się kobieto!!!

 • nienazwana

  Oceniono 6 razy 6

  No tak! Agnieszce tak dokucza o, że świat musi zalać się krwią. Już nieraz słyszałam taką opinię. Wtedy nie było internetu, hejtu aleja widać pewne rzeczy są wieczne. Ktoś, kto przeżył cokolwiek, nigdy nie powie nic równie głupiego. Otóż Agnieszko wojna nie uszlachetnia, ona upadla. Myśl, dziewczyno. To, że jesteś prezenterką nie czyni z ciebie Katona, nie wypowiadaj się o czymś, o czym nie masz pojęcia.

 • Gość: nipo

  Oceniono 6 razy 6

  zamknijcie ją w wariatkowie - jest niebezpieczna

 • Gość: gośćniech lucyna

  Oceniono 6 razy 6

  Coś ma z głową brzydula

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX