Piotr Żyła ma dość. Poszło m.in. o "Taniec z Gwiazdami". On i jego PR-owiec "obawiają się, co jeszcze powie Justyna"

Piotr Żyła nie zgadza się, by Justyna Żyła publicznie komentowała ich małżeństwo. Skoczek narciarski wystosował już w tej sprawie pismo do byłej żony. To jednak nie koniec jego próśb.

Justyna Żyła szturmem wdarła się do polskiego show-biznesu. Jednak jej głośne wejście opierało się głównie na publicznym praniu rodzinnych brudów. Justyna każdego dnia zaskakiwała media nowymi doniesieniami na temat swojego ówczesnego męża, znanego skoczka narciarskiego, Piotra Żyły. W końcu sam rozwód odbył się bez orzekania o winie, a byli małżonkowie dogadali się w kwestii podziału majątku oraz opieki nad dziećmi. Justyna Żyła postanowiła wykorzystać swoje pięć minut rozgłosu i zdecydowała się na udział w "Tańcu z Gwiazdami". Nadal ochoczo komentuje w mediach życie prywatne, tym samym nawiązując do swojego byłego męża. Jak donosi Pomponik, to bardzo nie podoba się Piotrowi. 

Piotr Żyła wystosował do Justyny Żyły pismo 

Okazuje się nawet, że sztab skoczka narciarskiego miał zakazać Justynie wypowiadania się na temat Piotra w mediach. Powód? Obawa przed utratą reputacji. 

PR-owiec skoczka zauważył spadek zainteresowania reklamodawców Piotrem. Ponoć obawiają się oni tego, co jeszcze powie Justyna - czytamy.

ZOBACZ TEŻ: Justyna Żyła z dumą opowiedziała o swoim rozwodzie. Twierdzi, że dodała odwagi innym kobietom. "Stałam się prekursorką"

To jednak nie wszystko. Według ustaleń portalu, Piotr miał na piśmie poprosić Justynę, by nie zabierała ich dzieci na widownię "Tańca z Gwiazdami". A jeśli ona nie zastosuje się do tej prośby, to byli małżonkowie ponownie spotkają się w sądzie. Wydaje się więc, że ich konflikt ponownie przybiera na sile. 

Czy jednak Justyna wysłucha Piotra i zaprzestanie odpowiadać na pytania dotyczące ich dawnego życia? Trochę trudno jest nam w to uwierzyć, bo przecież celebrytka słynie głównie z publicznego prania brudów. Czyż nie? 

DH

Więcej o:
Komentarze (74)
Piotr Żyła ma dość. Poszło m.in. o "Taniec z Gwiazdami". On i jego PR-owiec "obawiają się, co jeszcze powie Justyna"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Goya

  Oceniono 55 razy 25

  Biedny chłop, jestem kobietą i współczuję mu. Ale też gratuluję świetnych wyników w skokach. :) Brawo Piotrek a ta Justyna to lepiej już się nie odzywa. Nie dziwię się ,że uciekł od niej.

 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 47 razy 23

  Ta kobieta nie ma godności? Wstyd, żeby na siłę robić z siebie celebrytkę i to w tak nieudolny sposób. Jest przecież na pewno w Polsce mnóstwo kobiet biznesu, które uczciwie zapracowały na swój sukces. I nawet nie muszą żebrać o te 5 min. sławy w tv czy w necie, i nikt o nich nie słyszy, bo one się cenią i szanują. Ale to widać, jak ktoś nie ma pomysłu na swoje życie, to staje się żebrakiem zwanym celebrytą. Pan Żyła ma rację, trzeba ukrucić te jej zapędy, bo kto wie do czego ta kobieta jest jeszcze zdolna, aby utrzymać choć trochę dłużej tę swoją wątpliwą sławę.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 27 razy 21

  Czego zoztała prekursorką chyba własnej głupoty przeciesz ten pasztet do trzech nie potrafi policzyć żenada

 • Gość: Polak

  Oceniono 31 razy 17

  Szkoda mi Piotra, że przez to panią cierpi na tym jego reputacja. To jest dobry, sympatyczny człowiek w porównaniu do jego żony...

 • wintersun

  Oceniono 16 razy 16

  A media jak hieny. Przecież wiadomo, że tą babę nikt nie bierze do programów za urok osobisty i inteligencję. Zarabiacie tak naprawdę na dramacie tej rodziny, nie wyłączając dzieci.

 • Gość: Grzeswr

  Oceniono 25 razy 15

  Tępa dzida

 • Gość: Stokrotka

  Oceniono 21 razy 13

  Ta kobieta powinna mieć sądowy zakaz wypowiadania się w mediach o życiu prywatnym bo szkodzi tylko byłemu mężowi. Skoro rozwód był polubowny czyli bez orzekania o winie to niech w końcu przestanie kłapać buzią i się lansować na jego plecach.

 • Gość: polon

  Oceniono 22 razy 12

  Szkoda mi Piotrka. Może mistrzem intelektu to on nie jest, ale ta jego była żona to jakaś kompletna kretynka.

 • Gość: Ell

  Oceniono 14 razy 8

  Jedno jest pewne po rozstaniu wyniki poszły w górę brawo,a pańcia pokazała co potrafi a co potrafi i do czego się nadaje każdy widzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX