Pierwsze publiczne wyjście Kate po plotkach o romansie Williama. Kryzys? Po zdjęciach widać, że niewiele sobie z niego robi

Księżna Kate i książę William podobno przeżywają teraz kryzys w małżeństwie. Wszystko przez domniemany romans następcy tronu z przyjaciółką jego żony, Rose Hanbury.

Księżna Kate i książę William są ulubieńcami Brytyjczyków. Niedługo będą świętować ósmą rocznicę ślubu. Mają troje dzieci i uchodzą za idealną parę. Jednak podobno królewski dwór aż huczy od plotek o rzekomym romansie WIlliama z bliską koleżanką Kate, Rose Hanbury. Kate ma nienaganną opinię, jednak, jak rozpisują się zagraniczne media, postanowiła "usunąć"  przyjaciółkę z towarzystwa, aby William nie miał okazji się z nią widywać.

Księżna Kate w świetnym humorze bawi się w szałasie

Pojawiły się pierwsze zdjęcia księżnej Cambridge od czasu, kiedy media obiegła informacja o kryzysie w jej związku. Jednak Kate w obliczu plotek wydaje się być bardzo radosna i uśmiechnięta. Odwiedziła siedzibę skautów, która znajduje się na przedmieściach Londynu. Żona księcia Harry'ego spędziła tam czas z zuchami, weszła z nimi do szałasu i sprawdzała czy schronienie jest wodoodporne.

Widać, że księżna na chwilę zapomniała o problemach i po prostu dobrze się bawiła z dziećmi. Mamy nadzieję, iż kryzys w jej związku niedługo minie.

JP

Więcej o:
Komentarze (108)
Pierwsze publiczne wyjście Kate po plotkach o romansie Williama. Kryzys? Po zdjęciach widać, że niewiele sobie z niego robi
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 39 razy 27

  a co ma plakac przed kamerami ? co za durny artykul

 • Gość: Ola

  Oceniono 36 razy 26

  Musi robić dobrą minę, przecież oni tam cały czas udają jacy to oni szczęśliwi.

 • Gość: D

  Oceniono 16 razy 16

  Zona Williama jak juz

 • justas32

  Oceniono 18 razy 14

  Nasza Balbina nigdy nie zdradziła swojego męża ...

 • Gość: Ja

  Oceniono 15 razy 9

  Hehe nie macie co wymyślać byle by był artykuł. Szok

 • Gość: Ewa

  Oceniono 7 razy 7

  Co za krety to pisał jaką żona Harrego? Chyba Wiliama kretyni. Czy ktoś to czyta przed dodaniem.

 • Gość: Lojalna zawsze

  Oceniono 4 razy 4

  Zawsze te przyjaciółki. Hania też weszła do łóżka mężowi Kingi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX