To już koniec jej kariery w "Big Brotherze"! Marlena opuściła dom Wielkiego Brata. "Nie odeszłam z powodu jakiegoś uczestnika"

Marlena Klimczyk opuściła dom Wielkiego Brata. Pani detektyw nie poradziła sobie z tęsknotą oraz złamaniem regulaminu przez jej koleżankę, Justynę Żak.

"Big Brother" nie przestaje zaskakiwać. W czwartek Justyna Żak została nominowana do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Jest to pokłosie złamania regulaminu. Youtuberka podczas rozmowy z Marleną Klimczyk zakryła mikroport. Okazało się, że pani detektyw tak bardzo przeżyła tę sytuację, że zrezygnowała z dalszego uczestnictwa w programie.

Marlena Klimczyk opuściła dom Wielkiego Brata

Kobieta już od kilku dni podkreślała, że udział w "Big Brotherze" był błędem. Marlena wielokrotnie mówiła w pokoju zwierzeń, że tęskni za trójką dzieci. Jej pogarszający nastrój był też wyczuwalny przez pozostałych uczestników. Jednak momentem przełomowym okazała się afera z Justyną Żak. Podczas nocnego programu na żywo pani detektyw niespodziewanie pożegnała się z programem.

Wszystko się nawarstwiło. Tęsknota za dziećmi, pewne sytuacje, które się w domu pojawiły. Na pewno nie odeszłam z powodu jakiegoś uczestnika. Nie byłam przygotowana na aż tak wiele - powiedziała Klimczyk w rozmowie z Filipem Chajzerem i Małgorzatą Ohme.

Kiedy Marlena opuściła dom Wielkiego Brata, w studio czekała na nią babcia. Na jej widok Klimczyk popłakała się i wpadła jej w ramiona.

To kolejna osoba, która przedwcześnie pożegnała się z "Big Brotherem". Myślicie, że produkcja spodziewała się takiego obrotu spraw?

AD

Więcej o:
Komentarze (128)
To już koniec jej kariery w "Big Brotherze"! Marlena opuściła dom Wielkiego Brata. "Na pewno nie odeszłam z powodu jakiegoś uczestnika"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: cooolka

  Oceniono 105 razy 101

  Beznadziejni uczestnicy. Wszyscy to przerost formy nad treścią. Wiedziałam, ze tak będzie, gdy tylko dowiedzialam sie, ze casting prowadziła M. Ohme. Zamiast wybrac normalnych ludzi, co było siłą starego BB, dobrała insta-pseudogwiazdki z parciem na szkło. W efekcie, co było do przewidzenia, każdy zajmuje się jedynie samym sobą, byle tylko podkreślić własną "oryginalność" Mam wrażenie, że każdemu z nich wystarczyłoby lustro do podziwiania siebie i nawet nie zauwazyłby braku uczestnikow, Swoją drogą fajny eksperyment, jeżeli tak wygląda "cudne" życie aspirujących celebrytów, to dziwię się , że sami ze sobą nie umierają z nudów.

 • panbies

  Oceniono 64 razy 60

  Dwóch sobie nie poradziło.
  Jeden jakiś mutant, trener personalny i detektyw.
  Twardziele.
  Twardziele na fejsie, insta i w internecie. Prawdziwe życie dało im kopa.

 • Gość: G

  Oceniono 56 razy 54

  Brakuje w tym programie zwyklych ludzi z sasiedztwa. Takich naturalnych, prawdziwych

 • Gość: badyl

  Oceniono 46 razy 38

  zamknac to badziewie szkoda czasu

 • Gość: 38228281I

  Oceniono 41 razy 37

  Wszystko na chama wyreżyserowane. Aktorzy z seriali, kretyñskie problemy. TVN strzelił sobie w kolano tym badziewiem ale oczywiście będzie ogłaszał wielki sukces. Niestety od czasu wykupienia przez amerykanów TVN strasznie się pogorszył.

 • Gość: kozborn

  Oceniono 34 razy 28

  Program o debilach, dla debili, prowadzony przez debili, produkowany przez cyników.

 • Gość: mix

  Oceniono 32 razy 28

  Wygląda na to, że w takim tempie finał nadejdzie dwa razy prędzej niż zakładała produkcja. Ta edycja jest niewypałem na tylu poziomach, że ciśnie się na usta jedno pytanie: po co?

 • Gość: __A

  Oceniono 28 razy 26

  Jedna wielka porażka. Dziwni ci ludzie, jacyś tacy nieprzystosowani.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX