Uczestnicy "Big Brothera" twierdzą, że są głodzeni. Jeden z nich prawie zemdlał. Posypały się ostre komentarze pod adresem Wielkiego Brata

"Big Brother" zaprezentował widzom we wtorkową noc chwile pełne grozy. Igor Jakubowski poczuł się źle, niemalże zemdlał. Mieszkańcy domu Wielkiego Brata bezskutecznie prosili o pomoc.

"Big Brother" głodzi uczestników. Takie oskarżenia pojawiły się po wtorkowym wieczorze. Igor Jakubowski - bokser - późną nocą poczuł się bardzo źle i prawie zemdlał. Pozostali domownicy nie tylko nie doczekali się pomocy od Wielkiego Brata, ale też twierdzą, że wydzielane im racje żywnościowe, są zwyczajnie za małe.

Big Brother. Igor Jakubowski prawie zemdlał

Igor Jakubowski to jeden z uczestników programu "Big Brother", który od samego początku podkreślał, jak ważna jest dla niego aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie. Będąc bokserem, musi dbać o swoje ciało. Tymczasem we wtorkowy wieczór poczuł się bardzo źle. Widzieli to pozostali uczestnicy, którzy zaczęli wzywać pomocy.

Halo, produkcja? - mówił Maciej Borowicz - Halo, słyszy nas ktoś? To nie jest normalne, zróbcie zbliżenie na Igora, zbladł nam strasznie i ma zimne poty. Mówię serio, Wielki Bracie.
Ja pierdzielę, jaki on się blady zrobił!
Jesteś biały!

Co się dzieje z Igorem Jakubowskim?

W "Big Brotherze" jedzenie jest racjonowane i nie ma mowy o luksusach. Każdy z uczestników - niezależnie od swoich preferencji, dostaje taką samą ilość pożywienia.

Największy problem mają sportowcy. W programie muszą przestawić się na mniejsze porcje, co - jak widać - może prowadzić do osłabienia organizmu. Igor Jakubowski sam później mówił, że jego nagłe osłabienie wynikało z głodu.

Reakcja Wielkiego Brata krytykowana przez uczestników

Brak reakcji Wielkiego Brata na stan zdrowia jednego z uczestników - jest krytykowany przez pozostałych domowników.

Że nikt tego nie monitoruje tutaj. Mówię do mikrofonu, a kamery są na mnie. Nikt tego nie słucha chyba - mówił Maciej Borowicz.

Na szczęście ta sytuacja zakończyła się dobrze. Pozostali domownicy podzielili się jedzeniem z osłabionym Igorem. Strach jednak pomyśleć, co by się stało, gdyby mężczyzna rzeczywiście potrzebował prawdziwej opieki medycznej.

MAW

Więcej o:
Komentarze (43)
Big Brother naraża uczestników na niebezpieczeństwo? Igor Jakubowski prawie zemdlał
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ość

  Oceniono 42 razy 40

  kiedyś, żeby obejrzeć dziwadła chodziło się do cyrku, żeby objerzeć zwierzęta chodzi się do ZOO, ale żeby obejrzeć debili wystarczy włączyć tv

 • Gość: Ahaha

  Oceniono 37 razy 33

  Big brother co nawet wielkiemu bratu na to się nie chce patrzeć, haha

 • Gość: Gosc

  Oceniono 19 razy 13

  Widzieli na co sie pisali ale skoro ktos bez jedzenia nie moze wytrzymac to o czym tu mowic natomiast dziewczyny nie umja gotowac tylko stac przed lustrem godzinami porazka

 • Gość: maryjan

  Oceniono 16 razy 12

  Ojej, jakie to straszne...łączę się z wami w bólu...

 • Gość: I3iei338388

  Oceniono 19 razy 11

  Straszna historia. Jestem wstrząśnięta nie zmieszana.

 • Gość: Ania

  Oceniono 12 razy 10

  Dziwny program. Uczestnikom chodzi o lans, bo są w tv. Kiedyś Big Brother był lepszy.

 • Gość: beka

  Oceniono 8 razy 8

  no tak ... nie wysyłacie SMS, a produkcja kosztuje, żarcie kosztuje, ciepła woda kosztuje, pensje kosztują, reklamy ledwo wystarczają na prąd, jak tak dalej pójdzie to WY ... widzowie, będziecie mieć na sumieniu tych zamkniętych biedaków i bankructwo naszej stacji TV. :(

 • Gość: buka

  Oceniono 8 razy 8

  parada błaznów i pajaców...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX