Komentarze (104)
Księżna Kate pozbyła się przyjaciółki z towarzystwa? Są nowe doniesienia. "Wszyscy wiedzą o romansie". Od plotek aż huczy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 4 razy 0

  Będą yaya. Jak do twardego Brexitu dojdzie jeszcze abdykacja królowej Elżbiety ze względu na wiek.

  Chociaż z drugiej strony gdyby książę Karol objął teraz tron zgodnie linią sukcesji to paraliż decyzyjny w brytyjskim parlamencie od razu by się skończył. Z miejsca by mieli absolutum dominum.

 • Gość: MD

  Oceniono 8 razy 0

  Na zdjęciu wygląda jak " baba jaga ".
  Pani Kate musiała być "wściekła"

 • ref-lex

  Oceniono 5 razy -1

  Polotek zyje z plotek. Nie czytam tego swinstwa a pisze bo tytul i zdjecie rzuca sie w oczy i czlowieka trafia szlag na swinstwa tego g-na.

 • Gość: Kasia

  Oceniono 11 razy -1

  Może Rose, w przeciwieństwie do tego szkieletora ma po prostu cyce jak garnce o których od dawna marzył William?

 • Gość: mart

  Oceniono 39 razy -1

  Romans Williama z Rose Hanbury, nie jest dla nikogo tajemnicą, a Kaśka zamiast przestac być sucharem, odstawiać pokazówki z dygania i stać sie fajną laską dla męża, to pokazuje swoją prawdziwą twarz mściwej su...i, która nie cofnie się przed niczym, zeby wyeliminować konkuretnkę nie tylko z życia Williama, ale z angielskiej socjety. Tylko że tak się jedynie ośmiesza, bo na to jest za mała. Rodzina Rose jest od lat zakorzeniona mocno z BRK, babcia Rose, Lady Elizabeth Lambert, była jedną z druhen na ślubie królowej Elżbiety II i księcia Filipa w 1947 roku, na domiar Rose pod względem posiadanego majątku plasuje się wraz z mężem, Davidem Rocksavagem, w czołówce elity Wielkiej Brytanii z jakimis +/- 150 mln funtów i od wielu lat są barzo zaprzyjaźnienie z Willimem. Romans romansem - nie takie rzeczy dzieją sie w tych sferach - ale to zamiata sie pod dywan, a nie próbuje wykluczyć z socjety zasłużaoną rodzinę. Kate od baloników nawet nie zdaje sobie sprawy, ze jej zachowane może z niej zrobić persona non grata. Oczywiście nie oficjalnie, ale w kuluarach będzie spalona, i zaden maż, nawet przyszły król tego nie zmieni, bo on nie będzie w tym sporze po jej stronie.
  Na dodatek Rose bardzo pochlebnie w towarzystwie wypowiada sie o Meghan. Nie wiadomo co bardziej wk...ło Kate:)
  Plusem w tym wszystkim jest to, ze wreszcie ludzie mają okazję zobaczyć jej prawdziwą twarz.

 • Gość: pysia

  Oceniono 7 razy -1

  z igly robicie widly

 • podkrecha

  Oceniono 6 razy -2

  Tak, to fatalne informacje, jak mogła to Kate zrobić mężowi, jakby go prawdziwie kochała, by tak nie zrobiła, a może zasłużyłaby na trójkącik, aha, proponuję artykuł z taka tezą.

 • Gość: Czy papieskie kije ya biye.

  Oceniono 2 razy -2

  Dobrze zrobiła casztana romskigo Czyma

 • Gość: Boa

  Oceniono 26 razy -6

  Nie wiadomo, ile w tym prawdy, ale faktem jest, że Kate wygląda na mściwą, małostkową p.i.ndę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX