Księżna Kate pozbyła się przyjaciółki z towarzystwa? Są nowe doniesienia. "Wszyscy wiedzą o romansie". Od plotek aż huczy

Z Wielkiej Brytanii docierają do nas informacje, że Księżna Kate wcale nie jest święta - miała usunąć z "towarzystwa" swoją przyjaciółkę i przestać się do niej odzywać. O co poszło? Informacje są sprzeczne, ale bardzo ciekawe.

Tydzień temu dotarły do nas informacje, że Księżna Kate okrutnie zemściła się na przyjaciółce. Do tej pory księżna cieszyła się nieposzlakowaną opinią, była przedstawiana wręcz jako ofiara ciężkiego charakteru Meghan Markle. Tymczasem, nie wiadomo o co poszło, ale Kate miała zezłościć się na milionerkę, Rose Hunbury.

Księżna Cambridge była tak wściekła, że kategorycznie nakazała Williamowi zakazać zapraszania Rose na wszelkie liczące się imprezy i wydarzenia w Londynie. Czym Rose zasłużyła sobie na ten ostracyzm nie było wiadomo, ale są już pierwsze teorie.

"Daily Mail" zapewnia, że to wymysły brukowców, które w ten sposób próbują odwrócić uwagę Brytyjczyków od palącego problemu, jakim jest Brexit.

Przez weekend wszyscy pisali, że Kate odbyła okropną awanturę ze swoją sąsiadką, ale też bliską przyjaciółką - czytamy. - Jedne źródła donoszą o piekielnej kłótni, inne o tym, że Kate po prostu nakazała Williamowi usunięcie Rose z kręgu londyńskiego "society", ale to tak prywatne sprawy, że skąd niby gazety mogą o tym wiedzieć?

W tym samym czasie media wzmacniały doskonały wizerunek Williama, jako tego, który próbuje pogodzić kobiety, także przez wzgląd na swoją wieloletnią przyjaźń z mężem Rose - markizem Cholmondeley. To ciekawa teoria i na pewno pasuje specjalistom od wizerunku dworu, ale prawda jest taka, że Williama z markizem nie łączy niemal nic. David jest niemal w wieku jego ojca, mówi po francusku, pasjonuje się grą na pianinie i sztuką nowoczesną, czyli tym, z czym książę nie ma nic wspólnego.

Afera z romansem w tle

Mąż Rose jest od niej dużo starszy. Rose jest atrakcyjną kobietą. William jest atrakcyjnym i ciągle młodym księciem. Wniosek nasuwa się sam. Bardzo śmiały wniosek, ale słowo "romans" owszem pada. Na Twitterze. Giles Coren, znany brytyjski dziennikarz, ale też członek brytyjskiego "society" (jego ojcem jest pisarz, Alan Coren) napisał wprost - owszem, był romans i wiedzą o tym wszyscy. Jego wpis przytacza na swoich łamach serwis laineygossip.com

"Tak. Mają romans. Nie czytałem o tym nigdzie, ale po prostu o tym wiem. Kochani, wszyscy wiedzą o tym romansie. Nawet my, Żydzi."

Twitt o księżnej KateTwitt o księżnej Kate Giles Coren/Twitter.com

Wpis zniknął z Twittera, ale w internecie nic nie ginie. Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Justyna Michalska

Więcej o:
Komentarze (104)
Księżna Kate pozbyła się przyjaciółki z towarzystwa? Są nowe doniesienia. "Wszyscy wiedzą o romansie". Od plotek aż huczy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ania

  Oceniono 73 razy 43

  Jestem zszokowana Waszymi komentarzami; kobieta zostala najprawdopodobniej zdradzona przez męża i przyjaciółkę, a Wy krytykujecie fakt, że usiłuje się pozbyć takiej "przyjaciolki" że swojego otoczenia.
  Jestem bardzo ciekawa Waszego zachowania w analogicznej sytuacji, zwykle klasę najłatwiej zachować gdy chodzi o kogoś innego.

 • Gość: Dziwne to

  Oceniono 48 razy 36

  Jeśli to faktycznie prawda, to mnie to nie dziwi, od dawna wyczuwam coś dziwnego patrząc na nich, zwłaszcza na filmy z nimi. Ten facet nic do niej wielkiego nie czuje. Może ją lubi, ale nie ma tam wielkiej miłości. To nic strasznego, wiele par tak żyje, ale jednak tak to czuję, a intuicja rzadko mnie myli. W ostatnim roku było kilka takich wyjść na których już wyraźnie widać jak William jest poirytowany Kate, jak ją olewa, nie szuka jej wśród tłumu, nie odwraca się, nie rozmawia z nią z zainteresowaniem.
  Przykłady?
  Wyjscie w święta i zabawa szalikiem przez kilka minut, znudzenie i poirytowanie na twarzy, ignorowanie żony, która szła jak opuszczona z tyłu. To akurat Meghan obejrzała się za nią gdzie K.jest i to 2x.
  Wypad na kajaki i wspólne zdjęcie z uczestnikami, stanął burak jak buc i zasłonił na zdjęciu żonę, ta go prosiła o zrobienie jej miejsca, stała za nim, ale zignorował ją, więc stanęła na palcach.
  Ostatnio tez było jakieś wyjście, nie pamiętam dokąd, gdzie zamienił z nią oschle kilka słów, patrząc na nią jak na obcą, jakby wydawał rozkazy coś wyszczekał i odwrócił głowę.
  Ogólnie nie lubię go, jego behawior wobec żony jest zimny, oschły, często bez klasy, jak pokazują powyższe przykłady. A to pewnie tylko kropla w morzu, bo nie oglądam wszystkiego, tak tylko wyłapałam te sceny, interesując się nimi troszkę ostatnimi czasy.
  To tyle.
  Proszę o kulturalne odpowiedzi pod moim wątkiem, pani 'gosc', reagującej agresją na każdą informację, serdecznie dziękuję za jej trud, ale nie będę tego ani czytać ani odpisywać.

 • Gość: miśka

  Oceniono 29 razy 21

  :"Tymczasem niewiadomo o co poszło," ...ORTOGRAFIA, redaktorzyno!!!!
  ]

 • kot_kotando

  Oceniono 17 razy 17

  Książę William atrakcyjny?

  Gdyby nie pochodzenie, to nie obejrzałaby się za nim żadna dziewczyna.

 • Gość: Bbbbb

  Oceniono 59 razy 15

  Prawda czy nieprawda. „ chwasty się po prostu usówa”. Jeżeli czuła się lub było zagrożenie. Dobrze zrobiła

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 14

  No proszę, rodzina jak każda inna.

 • artur0121

  Oceniono 12 razy 12

  Idzie w ślady tatusia

 • Gość: Jasia

  Oceniono 16 razy 12

  Tak 100%prawdy ROMANS TAKIE SĄ PRZYJACIÓŁKI NIESTETY DLACZEGO OPLUWAC ŻONĘ KTÓRA BRONI SWEGO JAK KAŻDA Z NAS BY ZROBIŁA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX