Justin Bieber zawiesza karierę i tłumaczy się przed fanami. " Nie zasługujecie na to"

Justin Bieber ogłosił, że jest zmuszony zawiesić na jakiś czas karierę. Póki co nie wiadomo, kiedy wróci na scenę.

Justin Bieber zawiesza - przynajmniej na jakiś czas - karierę. Swoją decyzję motywuje tym, że ma problemy wewnętrzne, z którymi musi sobie teraz poradzić, żeby później na koncertach dać z siebie wszystko.

Justin Bieber zawiesza karierę

Od kilku tygodni nagłówki gazet na całym świecie pełne są informacji, że Justin Bieber zmaga się z depresją. Muzyk w długim poście na Instagramie potwierdził te wiadomości. Ogłosił też, że jeśli jego fanom zależy na najlepszych koncertach i nowych płytach, to najpierw on musi naprawić sam siebie.

Całe swoje nastoletnie życie - a nawet dłużej - grałem koncerty. Uświadomiłem sobie, że w czasie ostatniej trasy koncertowej - co na pewno widzieliście - nie byłem szczęśliwy. Nie zasługujecie na to. Płacicie pieniądze za mój występ, chcecie zobaczyć coś nadzwyczajnego, lekkiego i energetyzującego, a ja wam nie potrafiłem tego dać pod koniec ostatniej trasy.
Muszę się skupić teraz na naprawieniu kilku bardzo głęboko zakorzenionych problemów, które wielu z was również ma, żeby się całkiem nie rozpaść.

Justin Bieber powróci

Justin Bieber na szczęście jedynie zawiesza swoją karierę muzyczną. Również ten fakt ogłosił na Instagramie - wróci z genialną nową płytą, jak tylko upora się z wewnętrznymi demonami. Kiedy to nastąpi? Tego nie wie nikt. My życzymy Justinowi dużo siły!

Więcej o:
Komentarze (22)
Justin Bieber zawiesza karierę i tłumaczy się przed fanami. " Nie zasługujecie na to"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wintersun

  Oceniono 25 razy 25

  Szczerze? Współczuję mu. Nie miał dzieciństwa, rodzice zrobili z niego dojna krowę, bo jaki wybór ma dziecko? Pewnie gdyby miał normalnych starych, którzy zapewniliby mu normalne życie, może nie miałby milionów na koncie, ale żyłby szczęśliwie. Kasy się do grobu nie zabierze.

 • Gość: poppy

  Oceniono 4 razy 4

  Jego muzyka to nie moje klimaty, ale widziałam z nim nieraz wywiady, dokumentalne filmy z jego udziałem, programy gdzie pomagał śpiewającym uczestnikom i wcale nie jest tak zblazowany czy niemądry jak wydawało by się ze zdjeć. Ten chłopak ma naprawdę dobry charakter , nieco za miękkie serce oraz zbyt wiele ludzi w najbliższym otoczeniu którzy wyciskają z niego ostatnie soki i to widać. Zyczę mu wszystkiego dobrego.

 • ekonomiaglupcze

  Oceniono 7 razy 3

  chyba się rozpłaczę ....

 • Gość: Sandra

  Oceniono 2 razy 2

  Modlę się codziennie za jego zdrowie i siłę do walki z chorobą. Depresja jest straszna. Wierzę w to, że Justin z nią wygra.

 • Gość: Baphomet

  0

  Ślub to jednak zły pomysł

 • pomysłowy Dobromir

  Oceniono 2 razy 0

  Haha ten "Jasio Bimber "wygląda w tej czapeczce jak 2.45 reszty z banknotu 10 zł

 • wolfspider

  Oceniono 2 razy 0

  Znaczy na odwyk idzie?

 • Gość: Mi HAu

  0

  "You took too much man... you took too much" - Las Vegas Parano

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX