Orły 2019. Aleksandra Konieczna W "Na Wspólnej" nie gra seksbomby. Na gali ledwo ją poznaliśmy! Aktorka schudła i podkreśliła to obłędną kreacją

Aleksandra Konieczna pojawiła się na tegorocznej gali wręczenia Orłów. Aktorka w trakcie jej trwania odebrała statuetkę za najlepszą rolę drugoplanową. Na czerwonym dywanie wyglądała olśniewająco.

Za nami uroczysta gala rozdania Polskich Nagród Filmowych, czyli Orłów. Jedną z nagrodzonych była Aleksandra Konieczna. Członkowie akademii docenili jej rolę w filmie "Jak pies z kotem", dzięki czemu finalnie do aktorki trafiła statuetka w kategorii "najlepsza rola drugoplanowa". Na gali wręczenia Orłów Konieczna wyglądała wprost zjawiskowo. 

Orły 2019. Aleksandra Konieczna zachwyciła na czerwonym dywanie

Aleksandra Konieczna na tę okazję wybrała czarną, dość opiętą kreację, która odnosiła jej ramiona, a także podkreśliła fenomenalną figurę. Choć kobietom nie należy wypominać wieku, to tutaj warto jednak zaznaczyć, że Konieczna w ubiegłym roku skończyła 53 lata. Patrząc na nią podczas gali, aż trudno jest nam w to uwierzyć. Uzupełnieniem eleganckiej kreacji była subtelna, szykowna biżuteria, a także stonowany, lecz z mocniejszym akcentem w postaci czerwonej szminki, makijaż. Chyba się z nami zgodzicie, że Aleksandra wyglądała niczym hollywoodzka gwiazda na oscarowej gali. 

ZOBACZ TEŻ: Orły 2019. Fabijański "podziękował" Smarzowskiemu za wycięcie z "Drogówki". Reakcja reżysera? Nietypowa, ale wcale się nie dziwimy

Warto również dodać, że w ostatnim czasie Konieczna przeszła też małą metamorfozę. Nietrudno bowiem zauważyć, że aktorka schudła, a swoją nową sylwetką dumnie pochwaliła się właśnie na tegorocznych Orłach. Powiedzieć, że wyglądała zjawiskowo, to i tak za mało. Brawa. 

DH

Więcej o:
Komentarze (20)
Orły 2019. Aleksandra Konieczna W "Na Wspólnej" nie gra seksbomby. Na gali ledwo ją poznaliśmy! Aktorka schudła i podkreśliła to obłędną kreacją
Zaloguj się
 • Gość: Lilka

  Oceniono 18 razy 18

  To jest bardzo dobra aktorka i ciepła, skromna osoba. :) Bardzo ją lubię

 • Gość: Ola

  Oceniono 20 razy 18

  Wygląda pięknie

 • Gość: he

  Oceniono 16 razy 14

  taka biała dama, trochę za jasny puder do tych tlenionych włosów,
  niby może być, ale nie rozumiem, dlaczego wszystkie kobiety robią się na Kożuchowską

 • Gość: Obserwator

  Oceniono 14 razy 14

  Fantastyczna aktorka fantastycznie wyglądała! Czekam na główną rolę w filmie długometrażowym!

 • Gość: żaneta

  Oceniono 13 razy 13

  Wspaniała aktorka. Życzę wielu sukcesów dla pani a wielu wrażeń dla nas

 • Gość: fajnie

  Oceniono 10 razy 10

  54 lata i super figura

 • Gość: Va

  Oceniono 11 razy 7

  Piękna figura, tylko kto jej tak strasznie usta pomalował.

 • Gość: Anna

  Oceniono 5 razy 5

  Pani Aleksandro wygląda Pani PRZEPIĘKNE 🤗🤗🤗🤗

 • Gość: szsz

  Oceniono 4 razy 4

  Polskie tzw. makijażyski tzw. gwiazd odkryły wybielanie. I teraz wszystkie tzw. gwiazdy odmładzają się wybielaniem i wyglądają jak drzewko w ogródku na wiosnę, a szyję, dekolt, ręce itd. mają własne, tzn. poprzebarwiane i usptrzone starczymi plamami. Drogie panie! Można wyrównywać koloryt bez efektu worka mąki. Naprawdę. Gratuluję nagrody, ale widać, że polskie aktorki rzadko wychodzą na gale.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX