Wiktoria G±siewska goni Wieniawę. 20-latka za kontrakt z L'Oreal dostała fortunę. Ta kwota zwala z nóg

Wiktoria G±siewska powoli staje się jedn± z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Jej potencjał marketingowy dostrzegła wła¶nie kolejna marka. Gwiazda "Rodzinki.pl" zarobi krocie.

Wiktoria G±siewska nie narzeka na brak obowi±zków. Po udziale w "Tańcu z gwiazdami" jej notowania błyskawicznie wzrosły. Aktorka została zaangażowana do promocji kilku marek odzieżowych. Jednak dzięki stale rosn±cej popularno¶ci pod koniec lutego podpisała niezwykle lukratywny kontrakt z mark± kosmetyczn±.

Wiktoria G±siewska marzy o zakupie mieszkania

Gwiazda serialu "Rodzinka.pl" ma ostatnio dobr± passę. Niedawno zamieszkała z Adamem Zdrójkowskim i ma wobec niego poważne plany na przyszło¶ć. Para występuje też razem w tanecznym show "Dance, dance, dance". Wiktoria za każdy odcinek dostaje osiem tysięcy złotych. Jednak te pieni±dze s± niczym wobec kontraktu z mark± L'Oreal Paris. G±siewska niedawno została beauty influencerk± kosmetycznego giganta.

Do jej obowi±zków należy zachęcanie swoich fanek na Instagramie do eksperymentowania z makijażem. Jak dowiedziało się "Party", aktorka za tę współpracę zainkasowała ponad 200 tys. zł.

Co ciekawe, Wiktoria G±siewska nie jest zbyt rozrzutna. Magazyn ustalił, że zarobione pieni±dze skrupulatnie odkłada na konto oszczędno¶ciowe i marzy o zakupie swojego pierwszego mieszkania.

AD

Więcej o:
Komentarze (73)
Wiktoria G±siewska podpisała kontrakt z kosmetycznym gigantem. Zarobi na nim kilkaset tysięcy
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
 • mietekkowalski

  Oceniono 47 razy 19

  Laska ¶wietnie wygl±da. Kto ma reklamować kosmetyki jak nie młoda, ładna, zgrabna kobieta?

 • Gość: feldkurat

  Oceniono 16 razy 8

  Uff, już się przestraszyłem, że to która¶ Gosiewska, wdowa (lub była wdowa) smoleńska i tu ci±gnie kasę...

 • Gość: Gooo

  Oceniono 19 razy 7

  Piękna i miła dziewczyna

 • Gość: as

  Oceniono 28 razy 6

  Czy takiej firmie opłaca sie płacić 200 tysięcy jakiej¶ małoletniej pannie, któr± ogl±daj± na Insta 10-15 letnie dzieci?

 • Gość: Angelkaa

  Oceniono 25 razy 5

  Boze ale zawistni ludzie, dziewczyna od dziecka jest osoba medialna, fajnie ze zarabia i sie rozwija i przy tym jest mega skromna i nie zepsuta, nie wyglada na glupia wrecz przeciwnie, dajcie juz spokoj z tymi niemilymi komentarzami i hejtem

 • Gość: Gosc

  Oceniono 23 razy 5

  Bardzo ladna dziewczyna.

 • Gość: Stefcia

  Oceniono 10 razy 4

  Lubię t± aktorkę ,rozwija skrzydła ,jest ładna ,fotogeniczna, mam nadzieje że nie popsuje się jej w głowie z nadmiaru kasy.

 • kanonia1939

  Oceniono 7 razy 3

  Fantastyczna była w "Jasminum" - w duecie z Gajosem :). Niezapomniana!

 • Gość: tak

  Oceniono 2 razy 2

  Jest sliczna i powinna reklamowac kosmetyki w swoim przedziale wiekowym Mloda dziewczyna reklamujaca np kosmetyki 30 plus 40 plus jest zwyczajnie niewiarygodna Zawsze jak widze dziewczyne ktora prezentuje kosmetyk nie z jej grupy wiekowej odchodze i odpuszczam wiem ze ten kosmetyk jest kiepski

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX