"Dance, Dance, Dance". Kolejny uczestnik stracił nad sobą panowanie i opuścił trening. "Musimy pajacować przed kamerami"

"Dance, Dance, Dance". Partner Kasi Dziurskiej, Emil Gankowski, zdenerwował się w czasie nauki choreografii. W pewnym momencie puściły mu nerwy i hukiem opuścił trening.

"Dance, Dance, Dance" to nowy taneczny format TVP. Zadaniem uczestników jest jak najlepsze odwzorowanie choreografii z popularnych teledysków. Jedną z par walczących o wygraną jest Kasia Dziurska i Emil Gankowski. Są razem nie tylko na parkiecie show, ale i również w życiu prywatnym. Mężczyzna podczas jednej z prób nie wytrzymał i wyszedł z sali.

Emil Gankowski stracił nad sobą panowanie

Program jest już na półmetku. Nic więc dziwnego, że w związku ze zbliżającym się wielkimi krokami finałem programu, emocje rosną. Gwiazdy czują presję, aby jak najlepiej zaprezentować się przed jurorami. Podczas nauki choreografii do czwartego odcinka Emilowi Gankowskiemu puściły nerwy. 

Denerwuje mnie to, że musimy pajacować przed kamerami w momencie, kiedy nie mamy czasu na trening… - wypalił Emil Gankowski.

Poirytowany obecnością kamer, nagle wyszedł z sali prób i trzasnął drzwiami. Sytuację próbował uratować choreograf.

Nie nakręcaj się na to, że coś ci nie wychodzi. Jesteś sportowcem! Zepnij tyłek i lecimy dalej... - mobilizował go Artur Golec z Egurrola Dance Studio.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że to nie pierwsza osoba, która tak ostro zareagowała w programie. Obecnie media żyją głośnym konfliktem na linii Ewa Chodakowska kontra Paulina Krupińska, o czym więcej przeczytacie TUTAJ. A to jeszcze nie wszystko, ponieważ gorąco zrobiło się również po ostatnim występie Patricii Kazadi, która otwarcie nie zgodziła się z opinią Idy Nowakowskiej

Jak myślicie, czy Emil Gankowski finalnie opanuje zdenerwowanie i wraz z Kasią Dziurską dobrze zaprezentują się na scenie?

JP

Więcej o:
Komentarze (15)
"Dance, Dance, Dance". Kolejny uczestnik stracił nad sobą panowanie i opuścił trening. "Musimy pajacować przed kamerami"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: blue

  Oceniono 23 razy 23

  Musicie, jak w każdym tego typu programie. Dostajecie kasę za bycie małpami w telewizyjnym cyrku.

 • kot_kotando

  Oceniono 12 razy 12

  To wyjście z trzaskaniem drzwiami miał w scenariuszu, czy to była improwizacja zaakceptowana przez producenta i reżysera?

 • mar.rod81

  Oceniono 13 razy 11

  Ta Dziurska to już druga Kurdziej-Szatan. Wszędzie jest. Ma parcie na szkoło mega, aż odechciewa się patrzeć na nią.

 • eclipse23

  Oceniono 8 razy 8

  Podpisałeś bydlaczku więc teraz jak każą to bedziesz pierdział jamą ustną

 • Gość: Marcinek123

  Oceniono 7 razy 7

  Uuuuu czyżby huśtawki nastrojów po jakiś środkach chemicznych ? Chyba facet na offie i odwala coś tam po przewodach :)

 • Gość: YAX

  Oceniono 5 razy 5

  najpierw się godzą na udział w takich programach a potem odstawiają takie cyrki jak ta mis kurpińska...

 • Gość: PAWEŁ

  Oceniono 4 razy 4

  Celebryta od siedmiu boleści...

 • elpollako12

  Oceniono 6 razy 4

  Przecież wiedział do czego idzie, więc o co kaman? Ja czuję się zażenowany samym oglądaniem tego typu programów, więc jak muszą się czuć uczestnicy? Kto to ogląda???

 • Gość: Tom

  Oceniono 3 razy 3

  Za to Ci płacą

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX