"Taniec z Gwiazdami". Widzowie oburzeni werdyktem. Program jest ustawiony, a Iwona Pavlović faworyzuje Agnieszkę Radwańską?

Za nami kolejny odcinek programu "Taniec z Gwiazdami". Tym razem z programem pożegnał się Sebastian Stankiewicz, który tańczył u boku Janji Lesar. Widzowie nie potrafią zrozumieć tej decyzji.

Program "Taniec z Gwiazdami" od samego początku budzi masę emocji. Początkowo rodziła je dość oryginalna lista uczestników, a teraz niezrozumiałe dla wielu werdykty jury oraz publiczności. W ostatnim odcinku z programu odpadł Sebastian Stankiewicz, który swoje taneczne umiejętności szlifował pod okiem Janji Lesar. Jednak najmniej punktów od jury ponownie otrzymali Justyna Żyła oraz Tomasz Barański. Było zdecydowanie lepiej, ale nadal bez szału. Wnioskując po komentarzach, widzowie nie zgadzają się z tym werdyktem. 

"Taniec z Gwiazdami". Program jest ustawiony? 

W sieci już pojawiły się komentarze, jakoby program był ustawiony. Wszystko ze względu na to, że internauci nie są w stanie zrozumieć wczorajszego werdyktu. Ich zdaniem to niemożliwe, że osoba, która po raz kolejny zdobywa najmniej punktów, a tym samym tańczy najgorzej, przechodzi do kolejnego odcinka. 

Osoba, która wkładała w taniec oraz treningi całego siebie odpada, a taka Justynka przechodzi bez problemu. Żenada.
Wszystko ustawione i zrobione pod publikę. Żyła budzi kontrowersje, to ja zostawiają, a świetnych odrzucają.
To największy przekręt w historii - piszą widzowie "TzG".

To jednak nie koniec emocji związanych z poprzednim odcinkiem. Sporo kontrowersji budzi także Iwona Pavlović, która zdaniem widzów, faworyzuje Agnieszkę Radwańską. Według nich, tenisistka nie tańczy zbyt wybitnie, jednak mimo to zbiera głównie pochwalne komentarze, zwłaszcza od Iwony. 

Chyba przez to, że Iwona gra w tenisa i chciałaby grać jak Aga.
Moim zdaniem liczy na spotkania na korcie, zresztą nawet tego nie ukrywa. Prywata aż mdli.
Komentarze jurorów po tańcu - masakra - czytamy w komentarzach pod filmem z występem Radwańskiej na Facebooku.

Robi się więc naprawdę gorąco. A Wy, zgadzacie się z tym werdyktem? Czy macie raczej zupełnie odmienne zdanie? 

DH

Więcej o:
Komentarze (217)
"Taniec z Gwiazdami". Widzowie oburzeni werdyktem. Program jest ustawiony, a Iwona Pavlović faworyzuje Agnieszkę Radwańską?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: jaja jak berety

  Oceniono 57 razy 49

  Widzowie, to chyba jacyś kretyni. Zresztą nie może być inaczej, bo tylko tacy oglądają wyreżyserowane show i są zdziwieni, że scenariusz zawczasu zaplanowany. Podobnie z innymi tego typu programami, którymi emocjonuje się tele - tłuszcza zwana widzami. Idźcie oglądać Big Brothera - taki sam poziom "spontanu" jak w Tańcu z Gwiazdami :)))))

 • mcguirre

  Oceniono 36 razy 36

  Jeśli ktoś uważa, że ten program nie jest od początku ustawiony to poprostu minął się z rozumem.

 • Gość: Gość

  Oceniono 40 razy 30

  Zwykłe CHAMSTWO i patologia żeby Sebastiana który jest fajną dobrze tańczącą postacią wyrzucić a to puste dno żylaste zostawić. Bezczelnie !!!!

 • Gość: Sas

  Oceniono 29 razy 25

  Myślę,że Pani jurorka dostała z góry od tv nakaz wygładzenia swoich ocen w stosunku do Justyny dla dobra programu bo jej taniec jakoś raczej się nie zmienił

 • Gość: Forota

  Oceniono 30 razy 24

  To jakieś nieporozumienie! Program to sama ustawka. To żenada roku! To taniec z gwiazdami? Raczej kabaret z miotlami! Tak oszukiwać widzów!!!! Wiecie co? Dajcie odrazu Zylowej kryształowa kule i zakonczcie ten cyrk. Niech to się już skończy! Podnosicie tym całym programem tylko widza ciśnienie! Polsat wstyd!

 • hrabia_onejski

  Oceniono 35 razy 23

  Jak wam się program nie podoba, to po cholerę go oglądacie? I potem przeżywacie jak żaba ciążę. To chore.

 • Gość: Basia

  Oceniono 24 razy 22

  Pavlovic w każdej edycji miała swoich ulubieńców, proszę nie wierzyć, że widzowie o czymś decydują.

 • Gość: Goscinka

  Oceniono 27 razy 21

  Faktycznie dziwi mnie sympatia widzow w stosunku do p.zyly.przeciez jej plasy to zenada.a postawa p pawlowic to jakies zaklamanie najpierw obraza potemwstaje gratuluje.ta edycja jest do kitu.szkoda mi p.sebastiana super gosc.odpadl nie sprawiedliwie.nie ogladam juz tzg.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX