Księżna Meghan znowu robi po swojemu. Tym razem zrywa z królewską tradycją... wózków dla dzieci. Ma własny pomysł

Księżna Meghan to prawdziwa rewolucjonistka. Nie ma zamiaru przestrzegać skostniałych reguł Pałacu. Znowu przeciwstawia się tradycji.

Księżna Meghan wkrótce zostanie mamą. Termin porodu zbliża się wielkimi krokami, a do mediów przedostaje się coraz więcej informacji na temat szczegółów przygotowań Markle do roli mamy. Teraz dowiadujemy się, że Księżna Sussex nie zaopatrzy się w wózek marki Silver Cross. A co istotne, są to wózki, które już na początku XX wieku zyskały aprobatę rodziny królewskiej i od tamtej pory są przez nią używane. Sprzęt tej marki ma m.in. księżna Kate. Klasyczne modele wózków tej marki są bardzo eleganckie, a ich cena to ok. 8 tys. złotych.

Tymczasem Meghan chyba nie podobają się produkty firmy, bo pod rezydencją jej i Harry'ego widziany był samochód dostawczy innej marki wózków. Chodzi tu o iCandy. 

Wózki iCandy mają bardziej nowoczesne i mniej stonowane wzornictwo, są też nieco tańsze (można je kupić już za 4 tys. złotych). Te stylowe sprzęty dla dzieci byly wybierane już m.in. przez Beckhamów oraz kuzynkę Harry'ego, Zarę Tindall.

Czyżby Meghan nie chciała takiego samego wózka, jaki ma Meghan? Księżna produkt od Silver Crossa wykorzystywała długo - w tym samym wózeczku woziła zarówno George'a jak i Charlotte, ale biorąc pod uwagę wysokość wydatków Markle, raczej nie niższa cena przekonała ja do wyboru iCandy. Swoje zrobiło na pewno nowoczesne wzornictwo i dostępność modeli, które bardziej pasują do stylu Meghan niż klasyki od Siver Cross.

Do tego wózki iCandy są doskonałej jakości - w 2016 roku firma otrzymała jedną z najbardziej prestiżowych nagród brytyjskich, Królewską Nagrodę dla Firm na Międzynarodowym Rynku.

jm

Więcej o:
Komentarze (57)
Księżna Meghan znowu robi po swojemu. Tym razem zrywa z królewską tradycją... wózków dla dzieci. Ma własny pomysł
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Joa

  Oceniono 26 razy 24

  "Czyżby Meghan nie chciała takiego samego wózka, jaki ma Meghan?" - interesujące :)

 • Gość: Maria Anna

  Oceniono 17 razy 15

  czyżby Megan nie chciała takiego samego wózka jak miała Megan . ależ Plotek pisze bzdury

 • natassja

  Oceniono 15 razy 13

  Łe, też mi rewolucjonistka, a już miałam nadzieję, że będzie malucha w chuście nosić.

 • Gość: J.

  Oceniono 12 razy 12

  I to są prawdziwe problemy tego świata, c*uj z breitem, c*uj z terrorystami, c*uj ze spowolnieniem gospodarczym, deficytem budżetowym, strajkami - to co ważne to wózek jaki dla dziecka kupi księżna Meghan...

 • senioryta13

  Oceniono 8 razy 8

  "Czyżby Meghan nie chciała takiego samego wózka, jaki ma Meghan? "
  - o co chodzi ?

 • Gość: gazeta plotek hipokryci

  Oceniono 9 razy 7

  Gdyby wybrała wózek droższy niż Kate napisaliby, że nie wie gdzie jej miejsce i rozpuszcza pieniądze, gdyby wybrała taki sam, to ze rywalizuje z kate, a wybrała tańszy więc nie napisano, że jest bardziej oszczędna tylko ze łamie jakąś wyimaginowaną tradycję. Wszystko przedstawiane jest w złym świetle.
  W kwestii wózków raczej na pewno nie ma tam czegoś takiego jak "tradycja"
  I tyle w temacie, jesteście obrzydliwą szczującą na ludzi gazetą, aż dziwne, że plotek jest pod "gazetą" niby taką lewacką i tolerancyjną. Banda hipokrytów,.

 • Dobra Zmiana

  Oceniono 6 razy 6

  No, to jest sensacyjna wiadomość! ! A nosi figi czy stringi?

 • Gość: ja

  Oceniono 4 razy 4

  Fascynuje mnie, że sa ludzie, których to fascynuje :)))

 • Gość: Natalia

  Oceniono 6 razy 4

  Też miałam iCandy, jest płynny w prowadzeniu, wygodny dla dziecka, poręczny, pojemny, elegancki i nic dziwnego że woli te markę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX