Krzysztof Hołowczyc żałuje, że rozpieścił swoje córki. Udzielił odważnego wywiadu: Szukają księcia z bajki

Krzysztof Hołowczyc w wywiadzie dla magazynu "VIVA!" opowiedział o swoich córkach. Wyznał, że są za bardzo przyzwyczajone do wysokiego standardu życia.

Krzysztof Hołowczyc jest jednym z najpopularniejszych kierowców rajdowych w Polsce. Prywatnie to tata trzech córek. 33-letnia Karolina mieszka obecnie w Szwajcarii, 24-letnia Alicja pracuje w Australii, a 10-letnia Antonina chodzi jeszcze do szkoły. Sportowiec od 16. roku życia jest związany z jedną kobietą, obecną żoną Danutą. W "VIVIE!" zdobył się na szczerość i wyznał, jakie ma relacje z dziećmi.

Krzysztof Hołowczyc rozpieścił swoje córki

Kierowca rajdowy w wywiadzie przyznał, że wiele zawdzięcza ojcu, gdyż to on zawsze był dla niego największym oparciem.

Zawsze służył dobrą radą, pomocą. I przede wszystkim był na miejscu, gdy ja jeździłem po świecie. A na koniec pozostawił nam sporo pieniędzy. Mówił, że nie wierzy, że ten "szałaput", czyli ja, utrzyma rodzinę - czytamy w "VIVIE!".

Krzysztof jest wdzięczny tacie za to, że zapewnił mu bezpieczeństwo finansowe. Przyznał się, że on sam nie nauczył swoich córek przedsiębiorczości i nieco je rozpuścił.

Po nim mam zakodowane, że zaskórniak zawsze musi być! Nie można rodziny zostawić bez środków. Moje dziewczyny mają lewe ręce do zarabiania. Są "skazane" przeze mnie na fajne życie - dodał.

Hołowczyc wie, że był to błąd. Chciał dla nich dobrego i komfortowego życia, ale przez to mają teraz mylne wyobrażenie o mężczyznach i zbyt wygórowane wymagania. 

Zawsze chciałem, żeby moje dziewczyny czuły się bezpiecznie. Żeby czuły, że są kochane. Ale ostatecznie to nie jest dobre, bo szukają księcia z bajki. Każdej się wydaje, że facet będzie miał wszystko i będzie super. Pierwsza już się rozwiodła.

Nie spodziewaliśmy się, że Krzysztof Hołowczyc zdecyduje się mówić publicznie o tak prywatnych rzeczach.

JP

Więcej o:
Komentarze (47)
Krzysztof Hołowczyc nigdy wcześniej nie powiedział tego o swoich córkach. Za bardzo je rozpieścił. "Szukają księcia z bajki"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: olsztyniak

  Oceniono 40 razy 20

  Żaden książe z bajki nie zechce takich topornych brzydul jak Hołowczycówny.

 • gonzo44

  Oceniono 34 razy 20

  Problem w tym, że księciowie wybierają (stać ich) o wieeeeeleeeee ładniejsze...

 • Gość: hahaha

  Oceniono 21 razy 19

  A jeszcze niedawno ten infantylny tatuś Hołowczyc chwalił się w wywiadzie, że najstarsza córunia tak szalała za kółkiem, że musiała ponownie prawko zdawać i jakie to samochody im kupował- a teraz, że rozpuszczone? Jak sobie wychowałeś, tak masz.

 • Gość: Good

  Oceniono 21 razy 13

  Nie ma co obniżać poprzeczki. Trzeba szukac księcia, ale trzeba jednocześnie pamiętać, że jakieś drobne wady trzeba będzie zaakceptować

 • Gość: Bik

  Oceniono 17 razy 11

  Tatuś przystojny a te córeczki nie wiem po kim takie poprostu... brzydkie

 • Gość: .....

  Oceniono 9 razy 9

  to normalne ze dziewczyny które wychowywały sie w fajnej rodzinie i miały odpowiedzialnego ojca szukaja takich facetów jak ojciec, problem w tym ze takich prawie juz nie ma

 • Gość: Free

  Oceniono 11 razy 7

  Lubię Hołowczyca jako człowieka-typowo męski,ładny uśmiech Córki są podobne do Niego-nie są wiec laleczkami z botoksem Stawiają wysoko poprzeczkę,bo maja fajnego tatę i nie ma ich za co krytykować Faceci chcą mieć piękna kochankę,kucharkę,żonę -w jednym od siebie nic nie dając I oto chodzi! A nie o księcia Panie Krzysztofie! Proszę być dumnym z córek-jeżeli córka się rozwiodła,to pewnie miała powód.Pana żona ma inny charakter i scalała rodzine !

 • jego_eminencja

  Oceniono 6 razy 6

  Holowczyc przymonina Clooney-a , jest przystojny ale córki odziedziczyly jego wyglad, a to juz nie jest im do twarzy

 • yegua-ha

  Oceniono 10 razy 6

  Oj tam, która bidna dziewczyna, nie chciałaby takiego papy?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX