Poznajcie piękną bratanicę księżnej Diany. Brytyjczycy oszaleli na jej punkcie

Lady Kitty Spencer jest bratanicą księżnej Diany. Wywodzi się z hrabiowskiego rodu, a swoją urodą zachwyca miliony Brytyjczyków. Już zyskała nawet miano najpiękniejszej arystokratki.

Światowe media codzienne bombardują nas masą niezliczonych artykułów prosto z królewskiego dworu Windsorów. Słyszymy głównie o księżnej Kate, Meghan Markle i ich mężach. Okazuje się jednak, że poza rodem Windsorów jest równie ciekawie. A wszystko za sprawą Lady Kitty Spencer, bratanicy tragicznie zmarłej przed laty księżnej Diany. 

Lady Kitty Spencer - kim jest? 

Kitty wywodzi się z hrabiowskiego rodu Spencerów. Urodziła się w Wielkiej Brytanii, ale już w wieku 5 lat przeprowadziła się do RPA. Gdy jej rodzice się rozwiedli, ona zamieszkała z mamą w Kapsztadzie. Jej ojciec to młodszy brat księżnej Diany, a także chrześniak królowej Elżbiety. 

Kitty wyjechała do Londynu, gdzie rozpoczęła studia na kierunku zarządzanie dobrami luksusowymi i zamieszkała tam już na stałe. Na co dzień jest modelką, ale jej kariera nabrała rozpędu dopiero po tym, jak pojawiła się na ubiegłorocznym ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego. 

W ciągu jednej nocy liczba moich obserwatorów na Instagramie urosła z 17 tysięcy do 1,5 miliona. Kiedy obudziłam się następnego dnia nie dowierzałam, że to mój telefon" - mówiła Kitty w wywiadzie dla "Harper's Bazaar".

Nie ma co ukrywać, wówczas oczy całego świata były zwrócone właśnie na nią, jednak nikt do końca nie wiedział, kim jest ta piękność. Szybko okazało się, że to bratanica Diany i Brytyjczycy po prostu oszaleli na jej punkcie. 

Niedawno Kitty została ambasadorką marki Bulgari. Chodzi także w pokazach światowych projektantów. Kariera nabiera więc rozpędu. No cóż, Kitty naprawdę jest piękną kobietą, trzymamy więc kciuki za międzynarodowy sukcesy. Czy Meghan i Kate mogą czuć się zagrożone? 

DH

Więcej o:
Komentarze (30)
Poznajcie piękną bratanicę księżnej Diany. Brytyjczycy oszaleli na jej punkcie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • dj.80

  Oceniono 21 razy 21

  Brytyjczycy już wkrótce będą szaleć z zupełnie innego powodu.

 • Gość: Jennyfet

  Oceniono 17 razy 11

  Ma w sobie coś.Atrakcyjna kobieta.

 • Oceniono 10 razy 10

  Piękna kobieta i do tego aparat fotograficzny ją kocha bardzo fotogeniczna w dodatku!!, widzisz Doda uważasz się za królową i twierdzisz, że jesteś tylko jedna ha ha ha

 • Gość: Dayena

  Oceniono 9 razy 7

  Wyjątkowo piękna

 • wawiak57

  Oceniono 11 razy 3

  Chcecie zobaczyć piękne Brytyjki w negliżach, zapraszam na Cypr. Nie ma tyle alkoholu by człowiek odważył się na konsumpcję.

 • Gość: Gal

  Oceniono 5 razy 3

  Lady Kitty Kat

 • Gość: adamus66

  Oceniono 6 razy 2

  Może szkoda, że poza czytelnikami "the Sun" niemal nikt o niej nie słyszał.

 • sipanmars

  Oceniono 4 razy 2

  sorry ale w ten sposób to poznać jej nie sposób

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX