Lady Gaga ma już nowego chłopaka? Zagraniczne media są pewne, że to Jeremy Renner. Ale wcale nie jest to takie oczywiste

Lady Gaga jest coraz częściej widywana w towarzystwie gwiazdy "Avengersów", Jeremy'ego Rennera. Czyżby zapomniała już o byłym narzeczonym i Bradleyu Cooperze? Nie jest to takie pewne.

Lady Gaga ostatni czas może zaliczyć do bardzo udanego pod względem zawodowym. Zdobyła Oscara, jej występ w filmie "Star is born" przyniósł jej nominacje do prestiżowych nagród i uznanie krytyków, a fani już dawno nie postrzegają jej jedynie jako skandalistki w sukience z mięsa. To już dojrzała artystka.

Jednak sukces zawodowy nie idzie w parze z udanym życiem uczuciowym. Gaga rozstała się z kolejnym narzeczonym, podobno też zakochała się w swoim filmym partnerze i wieloletnim przyjacielu, Bradleyu Cooperze. Aktor nadal jest związany z matką swojego dziecka, Iriną Shayk.

Lady Gadze chyba znudziło się już czekanie na Bradleya, bo zagraniczne media donoszą, że związała się z 48-letnim Jeremym Rennerem. Znacie go pewnie z serii firmów "Avengers", w których wciela się w Clinta Bartona (Sokole Oko).

Para miała być w ostatnim czasie wielokrotnie widywana razem, ale serwis eonline.com donosi, że nie znaczy to jeszcze o rodzącym się uczuciu.

Od jakiegoś czasu przyjaźni się z Jeremym - donosi informator serwisu. - Spotykają się i spędzają czas razem, kiedy akurat obydwoje są w mieście. Owszem, widują się często, ale nie jest to nic o znaczeniu romantycznym.

Czy z tej przyjaźni będzie coś więcej czas pokaże. Jeremy cztery lata temu rozwiódł się z żoną, więc w przeciwieństwie do Coopera, nie jest zajęty. A to już coś ;)

jm

Więcej o:
Komentarze (22)
Lady Gaga ma już nowego chłopaka? Zagraniczne media są pewne, że to Jeremy Renner. Ale wcale nie jest to takie oczywiste
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Ola

  Oceniono 4 razy 4

  Zagraniczne media są pewne ale wcale nie jest to takie oczywiste

  kto to pisze, sensu to nie ma

 • Gość: Rocketnumber9

  Oceniono 3 razy 3

  Fani nigdy nie mieli jej wyłącznie za "skandalistkę w sukience z mięsa". ;) Radzę zrobić głębszy research i dowiedzieć się po co wybrała tę stylizację.

 • baska_w5

  Oceniono 3 razy 3

  Zakochała się w swoim filmym partnerze? A kto to taki filmy partner?

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 4 razy 2

  Szczęścia życzymy. :)

 • Gość: grarzynka

  Oceniono 3 razy 1

  Lady Gaga ma już nowego chłopaka
  CHŁOPAK ma kilkadziesiąt lat, ale jest infantylny jak młody down lub janusz, więc śmiało zasługuje na te nazwę

 • Gość: yp

  Oceniono 1 raz 1

  On chyba lubi majstrować przy bombach...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX