Meghan Markle szykuje kolejny baby shower. Wśród gości m.in. Amal Clooney. Wiemy, czy tym razem księżna Kate dostała zaproszenie

Meghan Markle na chwilę przed porodem urządzi jeszcze jedno baby shower. Tym razem przyjęcie odbędzie się w Wielkiej Brytanii. Do mediów wyciekło kilka szczegółów, w tym lista gości.

Pod koniec lutego Meghan Markle poleciała do USA, gdzie przyjaciele zorganizowali dla niej baby shower. Koszt imprezy miał wynieść ok. 430 tysięcy dolarów, czyli ponad półtora miliona złotych. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Jak się okazuje, na dosłownie kilka/kilkanaście dni przed porodem Meghan pojawi się na drugiej imprezie.

Meghan Markle i kolejne baby shower

Jak donoszą zagraniczne media, baby shower odbędzie się w luksusowym Soho Farmhouse w Corswolds w Oxfordshire. Koszt imprezy będzie znacznie niższy niż w przypadku imprezy w Ameryce. Tu jedna noc kosztuje 6 tys. funtów, czyli prawie 30 tys. zł, co w porównaniu do wydatków na pierwszy baby shower jest niczym.

Wiemy też, kto został zaproszony do Soho. Na liście gości znalazła się m.in. Amal Clooney, która była również na poprzednim przyjęciu dla Meghan, Natalie Portman oraz matka księżnej Sussex, Doria Ragland. Oprócz nich swoje przybycie miała potwierdzić księżna Kate, której nie zaproszono na baby shower w Nowym Jorku. Oprócz tego spodziewającej się dziecka Meghan będzie towarzyszył mąż.

Meghan Markle i książę HarryMeghan Markle i książę Harry REX/Shutterstock / Rex Features/East News

Cóż, niektórych obecność księcia Harry'ego może trochę dziwić, jednak biorąc pod uwagę fakt, jaki jest troskliwy wobec żony, to na pewno nie chciał jej teraz opuścić. Meghan jest już na końcówce ciąży, więc wsparcie ukochanego na pewno jej się przyda.

AW

Więcej o:
Komentarze (10)
Meghan Markle szykuje kolejny baby shower. Wśród gości m.in. Amal Clooney. Pojawi się też księżna Kate
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Z UK

  Oceniono 13 razy 9

  I bardzo dobrze, w USA spędziła dzieciństwo i młodość tam ma przyjaciół i rodzinę więc wcześniej zorganizowali przyjęcie następnie życie rodzinne przeniosła do UK i przyjęcie tutaj że znajomymi i rodzina. Tyle się rozpisywali o tym że Kate nie uczestniczyła w poprzednim a po co miała tam lecieć jak świętować może na miejscu. Bardzo dobre rozwiązanie, podejście i organizacja. Mieszkam w uk I tu mniej przeżywają ludzie ta ciąże niż polscy pismac zabawnie to wygląda z boku.

 • Gość: k

  Oceniono 8 razy 4

  "Meghan Markle na chwilę przed porodem urządzi jeszcze jedno baby shower'
  Ile razy można tej waszej gimbazie powtarzac, że baby shower nie jest organizowany przez ciężarną, tylko przez przyjaciół dla niej. Meghan na imprezie w NY była gościem.

  " Na liście gości znalazła się m.in. Amal Clooney, która była również na poprzednim przyjęciu dla Meghan" - Amal Clooney nie była gościem na przyjęciu dla Meghan, tylko je dla niej zorganizowała, również przewożąc Meghan prywatnym samolotem z Londynu do NY i z powrotem!
  Jesli w Londynie to też ma być baby shower, to zapewne organizuje je ktoś z bliskich Meghan.

 • Gość: enough

  Oceniono 18 razy 4

  to jest chyba Najdłuższa Ciąża Świata
  a na pewno najbardziej medialna,
  Megan była mi dotychczas w zasadzie obojętna, nawet z lekką przewagą sympatii (ich ślub mi się podobał), ale teraz znienawidziłam tę babę, to taki odruch obronny, po prostu DOŚĆ

 • Gość: Gosc

  Oceniono 6 razy 2

  Jak czytam ten powiedzmy artykul , to sie zastanawiam nad jednym czy autor ma cos z rozumem czy potencjalnych czytelnikow uwaza za kretynow ?

 • Gość: Brzydal Karol

  Oceniono 4 razy -2

  A kogo obchodzi ta p o r n o gwiazda ? Trafiła do najbardziej leniwej rodziny i do tego same brzydale. Ot takie angolki przymułki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX