Antek Królikowski nie radzi sobie ze stratą Wieniawy. Próbował do niej wrócić, teraz przestał obserwować ją na Instagramie

Antek Królikowski wciąż przeżywa rozstanie z Julią Wieniawą. Natomiast jego była dziewczyna zaczęła się spotykać z Baronem z Afromental. Aktor nie może sobie poradzić ze stratą ukochanej.

Antek Królikowski i Julia Wieniawa rozstali się pod koniec ubiegłego roku. Od tamtego czasu aktor cały czas jest sam i nie znalazł jeszcze odpowiedniej partnerki. Natomiast Julka ewidentnie rozkwita i ma dobrą passę. Obecnie gra jedną z głównych ról w najnowszym filmie Patryka Vegi "Small World". W życiu prywatnym również los jej sprzyja, gdyż zaczęła spotykać się z gitarzystą grupy Afromental, Baronem.

ZOBACZ: Julia Wieniawa i Baron są parą? Ich znajoma nie ma wątpliwości i zdradziła więcej szczegółów. "Julka uwielbia pozytywną energię Barona"

Antek Królikowski chciał wrócić do Julii Wieniawy

Choć od ich rozstania minęły już ponad trzy miesiące, to Antek nadal nie może pogodzić się ze stratą. Jak podaje "Fakt", podobno próbował ją odzyskać i chciał do niej wrócić. Ewidentnie młoda aktorka odprawiła go z kwitkiem, gdyż niedawno wróciła z wakacji, na których była z Baronem. Co więcej, paparazzi przyłapali ich na randce, podczas której okazywali sobie dużo czułości. 

Tabloid donosi, że Królikowski nie może przeboleć rozstania z Wieniawą.

Znajomi martwią się o Antka, bo widzą, że nie może poradzić sobie z rozstaniem. Julka zaproponowała mu przyjaźń, ale on nie potrafi być tylko jej kolegą. By oszczędzić sobie bólu, stara się nawet nie oglądać jej zdjęć w internecie – powiedział dla Faktu kolega Królikowskiego.

Aktor liczył, że może uda mu się jeszcze zdobyć serce byłej dziewczyny. Jednak ona jedyne, co może mu teraz zaoferować, to przyjaźń.

Gdy dowiedział się, że Julka jest z Baronem, całkowicie się załamał. Uważa go za niegodnego jej uwagi bawidamka – twierdzi.

Jak myślicie, Antek i Julka jeszcze kiedyś do siebie wrócą?

JP

Więcej o:
Komentarze (60)
Antek Królikowski żałuje rozstania z Julią Wieniawą. Chciał do niej wrócić. "Nie potrafi być tylko jej kolegą"
Zaloguj się
 • Gość: Angela

  Oceniono 15 razy 15

  Może Antek chce się już ustatkować, ale Sorry, nie z Wieniawą. Ona jest za młoda... Cztery litery się jej za bardzo rwą do poznawania nowych rewirów 😁

 • Gość: Meg

  Oceniono 14 razy 14

  ,,uważa go za niegodnego jej uwagi bawidamka" dobre sobie.... Obydwoje są siebie warci, on jako bawidamek ona jako bawidamka....

 • Gość: Luke

  Oceniono 12 razy 12

  Powiedziała dosłownie Królikowskiemu że nie chce się ustatkowac więc ja zucił i bardzo dobrze zrobił. Gorzej gdyby stracił z 5 czy 10 lat życia a ta by znalazła sobie nowego fagasa o go wydoila tylko z pieniędzy. Gwiazdka co robi karierę na nagiej dupie i tym że daje dupy sławnym i/lub bogatym bele tylko o niej mówiono. Zwykły pasożyt ludzki organizm i nic wiecej.

 • Gość: M

  Oceniono 14 razy 12

  Jasne Baron jest jej nie godzien a ona to niewinna niewiasta skromna i kierująca się dobrem innych zapewne

 • Gość: Gosc

  Oceniono 9 razy 9

  Zwiedzi świat dając tu i tam ha, ha

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  Antos nie ponizaj się ona lubi ten sport a nie być kura domowa ha, ha żeby przed światem się tak uzslac jesteś ciota a nie facet

 • Gość: gosc

  Oceniono 10 razy 8

  panie Antoni daj sobie pan spokoj z ta pania....szukaj porzadnej dziewczyny, godna na zone i dzieci....a czy to jej ostatni?....

 • Gość: Max

  Oceniono 6 razy 6

  Mlode ale z twarzy już stare ku...scze,wyrachowane i goniące za kasa bez oporow.Ale to już ostatnie podrygi,bo jak widać nikt naprawdę znaczący jzu jej nie chce.Kogo rajcuje wielokrotnie przeleciana ci...?

 • Gość: Marzena

  Oceniono 8 razy 6

  to już tylko zwykla szmata,skaczaca z lozka do lozka,byle wciąż istnieć i byle kasa leciała.Za 10 lat będzie stara ruina

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX