Dominika Tajner komentuje swój "romans". Fan: Chyba komuś wyszło na dobre rozstanie

Dominika Tajner w żartobliwy sposób odniosła się do plotek na temat swojego rzekomego romansu z partnerem tanecznym, Wojtkiem Jeschke.

Dominika Tajner sama jako pierwsza poinformowała o tym, że się rozwodzi z Michałem Wiśniewskim. Wpis szybko skasowała, ale potem udzieliła kilku wypowiedzi, w których nie ukrywała, że bardzo przeżywa rozstanie i jest to dla niej trudny czas. Jednocześnie w mediach pojawiły się spekulacje, że wokalista złożył pozew z powodu romansu żony z Wojciechem Jeschke, jej partnerem tanecznym z "Tańca z Gwiazdami".

ZOBACZ TAKŻE: Dominika Tajner-Wiśniewska "siedzi w domu i płacze". Na jej Facebooku dowód na ostateczne rozstanie, ale "będzie walczyła o małżeństwo"

Dominika Tajner żartuje ze swojego "romansu"

Dominika już zdążyła zdementować plotki o romansie, ale na Instagramie postanowiła też udowodnić, że nabrała dystansu do całej sprawy. Opublikowała zdjęcie z dwoma mężczyznami, które żartobliwie podpisała:

Hmmm... czyżby kolejny romans?????? #friends #pozytywnaenergia #dancingwiththestars #tanieczgwiazdami #usmiech #romanse #showbiznes

Na zdjęciu nie wygląda na załamaną i przybitą rozwodem, wręcz przeciwnie. Jest uśmiechnięta, a podpis świadczy, że stawia na pozytywne podejście do życia. 

Chyba komuś wyszło na dobrze rozstanie - stwierdził jeden z internautów.
Szalejesz kochana z tymi romansami. Nie za dużo ich ostatnio? - zażartował ktoś inny.

Przypomnijmy, że w miniony weekend Dominika Tajner wyprowadziła się od Wiśniewskiego z ich wspólnej podwarszawskiej willi.  

WJ

Więcej o:
Komentarze (4)
Dominika Tajner komentuje swój "romans". Fan: Chyba komuś wyszło na dobre rozstanie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Alice

  Oceniono 4 razy 4

  Strzeż mnie panie Boże od przyjaciół... A jeszcze bardziej od klakierów...

 • Gość: Dzidek

  Oceniono 3 razy 3

  Po Wiśni bym już nie brał.

 • Gość: Mira

  Oceniono 3 razy 3

  Poeksperymentowała z dziwolągiem z nalogami

 • Gość: Gosc

  Oceniono 7 razy -3

  Kiedy ona zejdzie że sceny. To jest nuda, żenada, dno... Osoba, która absolutnie nic sobą nie reprezentuje. Zainwestowała dziesiątki tysięcy żeby przypominać kobietę i to ma być przepustką do wielkiego świata.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX