Joanna Cesarz dwa lata temu wygrała "Supermodelka Plus Size". Teraz walczy z depresją po programie

Joanna Cesarz zwyciężyła program "Supermodeka Plus Size". Nazywana "polską Monicą Bellucci" piękna modelka zmaga się jednak z depresją. Problemy zaczęły się po koszmarnych komentarzach na jej temat w internecie.

Joanna Cesarz wygrała pierwszą edycję programu "Supermodelka Plus Size" Polsatu. Już w czasie trwania show musiała zmierzyć się z komentarzami internautów na swój temat. Hejt, jaki ją spotkał, był tak wielki, że kobieta od dwóch lat korzysta z pomocy psychiatry.

Joanna Cesarz zmaga się z depresją po programie

Joanna Cesarz w czasie programu uczestniczyła w nieprzyjemnej wymianie zdań z inną uczestniczką. To wystarczyło internautom, żeby wypisywać w internecie na jej temat rzeczy ohydne i godne pożałowania. Modelka dostawała nawet listy z pogróżkami, życzono jej śmierci. O tym, co ją spotkało, opowiedziała w internetowym programie "Girls Talk".

Wygrałam, jest rozpoznawalność, są pieniądze, jest więcej zleceń. Ale do tego wszystkiego pojawiły się zaburzenia adaptacyjne. Już od prawie roku jestem na psychotropach - mówiła Cesarz prowadzącej program.
 

Odniosła się też do kłótni w programie, przez którą wylał się na nią internetowy hejt:

Scena była tak zmontowana, że wyszłam na taką straszną sukę. Dostawałam pogróżki, życzenia śmierci. Nie poradziłam sobie z tym, mimo że mam ogromną samoświadomość i jestem bardzo pewna siebie i mam bardzo poukładane w głowie. Przeszłam dwuletnią terapię.

Dzisiaj Joanna Cesarz korzysta ze sławy, jaką dał jej program i rzeczywiście pracuje jako modelka plus size. Negatywnych komentarzy w sieci stara się nie czytać.

My życzymy jej dużo siły w walce z internetowym hejtem!

MAW

Więcej o:
Komentarze (36)
Joanna Cesarz wygrała "Supermodelka Plus Size". Walczy z depresją po programie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Dan

  Oceniono 37 razy 21

  Fajna dziewczyna.Czysta kobiecość

 • Gość: anna

  Oceniono 21 razy 7

  skoro ta urocza pani ma depresję z powodu wyglądu to Ja nie powinnam w ogóle pojawiać się publicznie.

 • Gość: Oki

  Oceniono 6 razy 4

  Kobieta-marzenie...Niestety, uroda jak widać nie chroni przed smutnym nawykiem depresji. Jestem tym nie mniej pewien że wyzdrowieje. Oby jak najszybciej.

 • Gość: Monia

  Oceniono 2 razy 2

  Ta Pani była gościem tv śniadaniowej i opowiadała jaka jest zadowolona z wyglądu i jak o siebie dba.

 • Gość: Puchacz podglądacz

  Oceniono 4 razy 2

  Faktycznie fajna. Teraz z innej beczki niedawno pisaliśmcie, że cesarzem jest Martyniuk ona w takim razie powinna być cesarzową urody ha ha ha

 • Gość: Ja

  Oceniono 1 raz 1

  Czytam komentarze i nie wierzę. Serio ludzie? Przeczytanie ZE ZROZUMIENIEM krótkiego artykułu was przerasta? Ja pie...

 • Gość: realny nick

  0

  Piękna kobieta , boskie pełne sexu ciało = cudowna perfekcyjna figura. Wiadomo, że tęczowi hejterzy wolą męskie pupy lub 15=letnie anorektyczki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX