Katarzyna Skrzynecka skrytykowana za żartobliwe nagrania na Instagramie. Ostro odpowiedziała

Katarzyna Skrzynecka od jakiegoś czasu jest bardzo aktywna na Instagramie. Jedna z internautek skrytykowała ją za nagrania, jakie wstawia. Aktorka jej odpowiedziała i dosadnie określiła, co o tym myśli.

Katarzyna Skrzynecka jest jedną z bardziej aktywnych gwiazd na Instagramie. Znalazła na siebie pomysł i stworzyła postać "Starej Flądry". Nagrywa filmy, korzystając z aplikacji zniekształcającej jej twarz i sylwetkę oraz zmieniającej głos. Opowiada na nich zabawne sytuacje z życia, żartuje. Jednak jej dowcip nie wszystkim się podoba.

Katarzyna Skrzynecka skrytykowana

Ogólnie Skrzynecka spotyka się z pozytywnym odbiorem, a fani zostawiają na jej profilu wiele miłych słów. Nie ukrywają, że bardzo ich bawi i rozśmiesza do łez. Jednak niedawno spadła na nią dość ostra krytyka. Jedna z internautek zarzuciła jej, że "jest żałosna".

To już nie jest śmieszne, tylko żałosne. Ośmiesza się Pani - napisała.

Uwagę dostrzegła Skrzynecka, która zdecydowała się odpowiedzieć. Zrobiła to w dość ostry sposób:

Osoby pozbawione dystansu i inteligentnego poczucia humoru również mają rację bytu, choćby nawet posępny był to byt - zwróciła się do niej.

Kobieta również nie pozostawiła jej wypowiedzi bez komentarza i odpisała, że:

Jeśli wg Pani mówienie różnych głupot przy użyciu aplikacji to poczucie humoru to jest ono mało inteligentne.

Skrzynecka i tym razem jej odpisała. Zwróciła się do kobiety, że nikt nie każe się jej zachwycać nagraniami i doradziła jej, żeby po prostu ich nie oglądała. Pouczyła też internautkę, że "pisanie pod jej adresem na jej profilu postów o ośmieszaniu się i byciu żałosną jest niegrzeczne". 

A Wy co o tym myślicie? Z kim się zgadzacie?

AW

Więcej o:
Komentarze (19)
Katarzyna Skrzynecka skrytykowana za żartobliwe nagrania na Instagramie. Ostro odpowiedziała
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Kobieta

  Oceniono 24 razy 16

  Ekstra Kobieta! A poczucie humoru kazdy ma inne.Ja lubie Panią Kasie i podoba mi sie to co robi.

 • Gość: lubię

  Oceniono 19 razy 15

  Skrzynecka przynajmniej ma pomysł na swój profil, a nie tylko fotki z dzióbkiem czy skrzyżowanymi nóżkami sztucznie wydłużonymi. Podoba mi się ta "Stara Flądra" :-)

 • Gość: Gosc

  Oceniono 20 razy 14

  Świetne pani Kasiu, bardzo Panią lubie

 • Gość: Luna

  Oceniono 18 razy 10

  Pani Kasia jest super!!! Ja bardzo ją lubię!!! A to , że nagrywa śmieszne filmiki przy pomocy aplikacji to to świadczy o tym , że ma duże poczucie humoru!!! Jeśli komuś się nie podobają to nie musi ich wcale oglądać!!!

 • Gość: Beza

  Oceniono 17 razy 9

  Tępa dzida! Jeżeli nie mamy poczucia humoru lepiej oglądać i słuchać bajeczek Pani Skrzynecka ma znakomite poczucie humoru i ma klasę

 • Gość: To ja

  Oceniono 13 razy 7

  Skrzynka jest super
  Pozdrawiam

 • Gość: Mła

  Oceniono 5 razy 3

  Uważam że robi to fajnie, nikomu nie robi krzywdy nikogo nie obraża, wręcz przeciwniesm wrażenie że śmieje się sama z siebie, z przyjemnością oglądam starą flądrę i zawsze mam ubaw.

 • Gość: Justyna

  Oceniono 5 razy 3

  Pani Kasiu dopingują Panią już od lat nie dosyć ze piękną to nieprzeciętnie inteligentna wesoła dla mnie super pozdr.Justyna

 • Gość: cc

  Oceniono 9 razy 3

  Fajna jest ona, i jej rodzinka i już.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX