Kazimierz Marcinkiewicz stracił mieszkanie? Isabel oświadcza, że zajął je komornik. "Jest wpis do księgi wieczystej"

Izabela Marcinkiewicz nie odpuszcza swojemu byłemu mężowi. W rozmowie z Pudelkiem przyznała, że Kazimierz Marcinkiewicz może stracić mieszkanie.

Isabel Marcinkiewicz nie odpuszcza swojemu byłemu mężowi. Kobieta robi wszystko, by uzyskać od Kazimierza Marcinkiewicza jak najwięcej pieniędzy. Do tej pory ograniczała się "jedynie" do medialnego prania brudów. Jednak wiele wskazuje, że tym razem ma szanse zrealizować swój cel.

Kazimierz Marcinkiewicz straci nieruchomość?

Isabel w rozmowie z Pudelkiem przyznała, że komornik zajął właśnie jedno z mieszkań byłego premiera.

Wszystkie możliwe kroki zostały podjęte, tzn. zawiadomienie do prokuratury w Warszawie z końcem lutego, okres umowny to 30 dni, brak spłaty długu powoduje, że dłużnik wzywany jest do prokuratury - powiedziała była żona premiera.

Dodatkowo wyraźnie podkreśliła, że sprawą zajął się już komornik.

Oprócz tego komornik zajął nieruchomość Marcinkiewicza - czyli nasze byłe wspólne mieszkanie, jest wpis do księgi wieczystej. Były mąż wynajmuje to mieszkanie komuś - jest nakaz wpłaty pieniędzy z tytułu wynajmu na konto komornika - powiedziała.

Olchowicz-Marcinkiewicz nie ukrywa, że marzy o tym, aby na jej koncie wreszcie pojawiły się pieniądze od byłego męża. Isabel od kilkunastu miesięcy podkreśla, że niepełnosprawność (ma uszkodzoną lewą rękę - przyp. red.) uniemożliwia jej podjęcie pracy.

Co ciekawe, były premier do tej pory konsekwentnie milczał, ale w końcu nie wytrzymał i niedawno zamieścił na Facebooku emocjonalne oświadczenie, w którym wprost nazwał Isabel "stalkerką". Przyznał też, że choć obecnie zalega jej zasądzoną pomoc finansową, to do tej pory dzielił się z nią zarobkami uczciwie. Jednocześnie przypomniał, że gdy przez ostatnie lata regularnie płacił alimenty, wówczas "hejt przy pomocy mediów społecznościowych i tabloidów lał się szerokim strumieniem".

Wydaje się, że ta historia nigdy się nie skończy. Pozostaje nam tylko czekać na jej dalszy przebieg.

AD

Więcej o:
Komentarze (299)
Kazimierz Marcinkiewicz stracił mieszkanie? Isabel oświadcza, że zajął je komornik. "Jest wpis do księgi wieczystej"
Zaloguj się
 • Gość: focha

  Oceniono 268 razy 234

  Wiem, wiem, Kaziu sam sobie nabrechtał, ale ta kobieta jest straszna😱

 • Gość: Gosc

  Oceniono 214 razy 136

  To jest niemozliwe zeby prawo pozwalalo tej obrzydliwej, spasionej larwie zerowac przez tyle lat. Tym sie powinien zajac jakis prawnik. Pogonic nieroba do pracy.

 • Gość: Mirek

  Oceniono 166 razy 130

  Pisać na klawiaturze potrafi wiec niech ta izabela skończy te szopkę z chora reka. Prace mają nawet osoby bez rąk! Leniwy gruby pasozyt, który wiedzie żałosne samotne zycie. Straszne - jak można nie mieć za grosz ambicji i honoru!

 • Gość: drew

  Oceniono 152 razy 116

  coś tu brzydko pachnie, albo Kazik to kompletny nieudacznik albo nic mu się nie chce, przecież to niemożliwe utrzymywać bezdzietną krowę w sile wieku.

 • Gość: yhji

  Oceniono 133 razy 101

  ktoś tu jest nienormalny? Od kiedy wpis do księgi to zajęcie mieszkania? To roszczenie. I z jakiej czapy chłop ma utrzymywać dorosłą kobietę? Głupek się ożenił z cwaniarą i ma za swoje ale prawo w tym kraju to kretynizm odstraszający od zawierania małżeństwa

 • Gość: Laurka

  Oceniono 147 razy 97

  Bezwstydne babsko! Aż nie wiwrze że to piszę, ja- kobieta o kobiecie, ale to coś urąga nam kobietom. Marcinkiewicz ma za swoje ale w tej sytuacji jest mi go normalnie żal.

 • Gość: Dana

  Oceniono 115 razy 83

  A co myślał zostawiając żonę z czwórką dzieci, że
  każda będzie taka łatwowierna? Jego pierwsza żona była damą a ta druga taka sama menda jak on. Ma za swoje. Mamusia nie mówiła, że zło powraca? szkoda.

 • Gość: Dty

  Oceniono 82 razy 56

  Co za logika. Jak to doszczętnie ośmieszy, tak że nikt go nie będzie chciał zatrudnić i pozbawi to mieszkania, to z czego ta leniwa baba będzie żyć, skoro taka niezdolna do pracy?

 • Gość: Oburzona

  Oceniono 84 razy 52

  Myślałam, że tylko ja mam złe zdanie o tej kobiecie. Na fb komentarze są usuwane, a zostają tylko te przychylne....Jest mi wstyd jako kobiecie, że istnieją takie "kobiety". Zgadzam się ze zdaniem innych, że pani olchowicz to zwykły pasożyt i cwaniara. I skąd ten wyrok o alimenty??? Dorosłej leniwej kobiecie, zdolnej do pracy. A ten "straszny" wypadek to kto spowodował? Raz orteza na prawej a raz na lewej ręce...i to gołe ramię :( obraża tylko niepełnosprawnych, bo nie wie co to znaczy. Eh....w sumie to szkoda nerwów na takiego kogoś. Nauczka dla facetów po 40 ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX